DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

5 nejlepších hotelů pro rodiny s dětmi u moře v České republice

Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou s rodinou u moře v České republice, zde je pět hotelů, které by vás měly zaujmout. Tyto hotely jsou přizpůsobeny potřebám rodin s dětmi a nabízejí širokou škálu aktivit pro celou rodinu.

1. Apartmány Vltavín – Tento apartmánový komplex se nachází v klidném městečku Třeboňsko, v blízkosti sladkovodní nádrže Lipno. Apartmány jsou plně vybaveny kuchyní a mají výhled na jezero. Mezi největší lákadla patří dětské hřiště, dětský klub, bazén a saunu.

2. Hotel Solitaire – Tento moderní hotel se nachází v přímořském městě Karlovy Vary. Nabízí výhled na Karlovarskou zátoku a je v blízkosti pláže. Mezi nejlepší věci patří výborná kuchyně, venkovní bazén, dětský klub a bezplatné parkování.

3. Hotel Dvořák – Tento hotel se nachází v centru historického města Tábor. Nabízí prostorné a moderní pokoje s výhledem na město. Mezi nejlepší věci patří dětský klub, metr od hotelu lázně Jordán a wellness centrum.

4. Hotel Bellevue – Tento historický hotel se nachází v Karlových Varech, v blízkosti městských lázní. Je obklopen zelení a nabízí celou řadu aktivit pro celou rodinu. Mezi nejlepší věci patří dětský klub, bazén, restaurace se zahrádkou a bezplatné parkování.

5. Grandhotel Pupp – Tento luxusní hotel se nachází v centru Karlových Varů. Nabízí elegantní pokoje s výhledem na město, výborné restaurace, venkovní bazén a wellness centrum. Hotel také nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, včetně dětského klubu a golfového hřiště.

Toto jsou nejlepší hotely pro rodiny s dětmi u moře v České republice. Vyberte si ten pravý pro vaši rodinu a užijte si dovolenou v nezapomenutelném stylu!

děti

5 nejlepších hotelů pro rodiny s dětmi u moře v České republice

1. Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je perfektní volbou pro rodiny s dětmi, kteří hledají luxusní zážitek u moře. Nachází se nedaleko od Prahy a nabízí nejenom exkluzivní pokoje, ale také obrovský aquapark s více než 20 bazény a tobogány.

Pro děti jsou k dispozici zvláštní bazény s dětskými atrakcemi a vodními hrátkami. Aquapark také nabízí wellness centrum pro rodiče, bowlingové dráhy a další zábavu. V hotelu se nachází i několik restaurací a barů, ve kterých si celá rodina přijde na své.

Pro více informací můžete zhlédnout tento článek.

2. Hotel Starý mlýn

Hotel Starý mlýn se nachází v malebném městečku Hluboká nad Vltavou a nabízí rodinám s dětmi skvělý pobyt u moře. Je situován v blízkosti zámku Hluboká nad Vltavou, který je zajímavou atrakcí pro celou rodinu.

V hotelu se nachází velký krytý bazén, sauna a fitness centrum. Pro děti zde existuje zvláštní dětský koutek s hračkami a spoustou zábavy. Pro celou rodinu jsou k dispozici i stolní tenis, kulečník a další aktivity.

Pro více informací můžete zhlédnout tento článek.

3. Hotel Luna

Hotel Luna se nachází v malebné vesničce Zeleneč nedaleko Prahy a je ideální volbou pro rodiny s dětmi, kteří hledají klidný pobyt u moře. Hotel je umístěn v zeleni a nabízí velký zahrádkový bazén a dětské hřiště.

V hotelu se nachází také restaurace, která nabízí českou a mezinárodní kuchyni. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Pro děti jsou k dispozici zvláštní přistýlky a vysoké židličky.

Pro více informací můžete zhlédnout tento článek.

4. Hotel Slavia

Hotel Slavia se nachází přímo v centru lázeňského města Karlovy Vary a nabízí rodinám s dětmi pohodlný pobyt u moře. V hotelu se nachází venkovní bazén, sauna a wellness centrum.

Pro děti zde existuje zvláštní dětský koutek s hračkami a spoustou zábavy. V hotelu se nachází také restaurace a kavárna, ve kterých si celá rodina přijde na své.

Pro více informací můžete zhlédnout tento článek.

5. Hotel U Křížovníka

Hotel U Křížovníka se nachází v centru krásného historického města Český Krumlov a nabízí rodinám s dětmi jedinečný pobyt u moře. V hotelu se nachází venkovní bazén a dětské hřiště.

Pokoje jsou prostorné a romanticky zařízené. V hotelu se nachází také restaurace, která nabízí skvělé české a evropské speciality. Český Krumlov je také plný zajímavých památek a atrakcí pro celou rodinu.

Pro více informací můžete zhlédnout tento článek.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

5 nejlepších hotelů pro rodiny s dětmi u moře v České republice

1. Hotel Koral

Hotel Koral se nachází v oblíbeném letovisku Máchovo jezero a nabízí komfortní ubytování pro rodiny s dětmi. Hotel má vlastní pláž a mnoho aktivit pro děti i dospělé. K dispozici jsou také rodinné pokoje s výhledem na jezero.

2. Hotel Zátiší

Hotel Zátiší se nachází v klidné čtvrti Karlových Varů u řeky Teplé a nabízí komfortní ubytování pro rodiny s dětmi. Hotel má velkou zahradu s hřišti a bazénem. K dispozici jsou také rodinné apartmány s výhledem na řeku.

3. Hotel Meduňka

Hotel Meduňka se nachází v centru letoviska Luhačovice a nabízí komfortní ubytování pro rodiny s dětmi. Hotel má vlastní dětský koutek, bazén a sauna. K dispozici jsou také rodinné pokoje s terasou a výhledem na park.

4. Hotel Bellevue

Hotel Bellevue se nachází v centru letoviska Mariánské Lázně a nabízí komfortní ubytování pro rodiny s dětmi. Hotel má vlastní wellness centrum, dětský koutek a velkou zahradu s hřišti. K dispozici jsou také rodinné apartmány s výhledem na park.

5. Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague se nachází v Praze 4 a nabízí komfortní ubytování pro rodiny s dětmi. Hotel má vlastní vodní park s tobogány a bazény a mnoho aktivit pro děti i dospělé. K dispozici jsou také rodinné pokoje s výhledem na vodní park.

dovolená

Nejlepší hotely pro děti u moře

1. Hotel Paradise

Hotel Paradise se nachází v malebném letovisku na pobřeží, které je ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí nejen pohodlné ubytování, ale také celodenní animační program pro děti i dospělé. Hotelová restaurace nabízí široký výběr jídel, včetně speciálních dětských menu.

2. Hotel Sirena

Hotel Sirena je další skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Nachází se přímo u pláže a nabízí mnoho aktivit pro děti, jako například dětský klub, bazén a hřiště. Pro dospělé jsou k dispozici wellness a fitness centrum.

3. Hotel Slunce

Hotel Slunce se nachází v klidném prostředí, daleko od rušného letoviska a přímo u pláže. Je ideální pro rodiny, které hledají místo pro relaxaci a odpočinek. Pro děti jsou k dispozici různé aktivity v přírodě, jako například cykloturistika a rybaření.

Takže pokud hledáte nejlepší hotely pro děti u moře, zvažte některou z výše uvedených možností a užijte si nezapomenutelnou rodinnou dovolenou plnou zábavy a odpočinku.

Pokud se chcete dozvědět více o mořských plážích, navštivte stránku na téma Pláž na Wikipedii.

pro děti

5 nejlepších hotelů pro rodiny s dětmi u moře v České republice

  • Hotel Sahara – poloha přímo na pláži, dětský koutek s hernou a bazénem, animační program pro děti
  • Grandhotel Pupp – luxusní ubytování s výhledem na moře, dětský klub a bazén s vodními atrakcemi
  • Hotel Olympik – rodinný hotel se sportovním areálem, dětským bazénem a animačním programem
  • Hotel Sandro – rodinný hotel s vlastní pláží, dětským koutkem a relaxačním centrem pro dospělé
  • Hotel Svoboda – rodinný hotel s dětským klubem, venkovním bazénem a množstvím sportovních aktivit

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článek5 věcí, které by mělo umět miminko v 5. měsíci
Další článekCo může rozmazlení u dítěte způsobit a jak mu předejít?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno