5 věcí, co nesmí chybět v pokojíčku vašeho dítěte

Při zařizování pokojíčku pro naše děti chceme aby byl nejen krásný, ale také praktický. Co nejdůležitějšího nesmí chybět v žádném dětském pokoji?

1. Dětská postýlka

U miminek můžete zvolit buď dětskou kolébku a nebo klasickou dětskou postýlku. Ta bude ve výsledku praktičtější, protože kolébka je vhodná pouze do třetího měsíce dítěte. Až dítko trošku povyroste,
porozhlédněte se mu po nějaké pěkné posteli, ideálně s ukládacím prostorem.

detska-postel-domecek

2. Komoda

Praktická komoda do dětského pokoje, kam poskládáte všechno důležité pro vaše dítě se bude hodit. Složíte tam pleny, dupačky, svetříky i další nutné oblečení a vše budete mít hezky srovnané a po ruce.

3. Krabice na hračky

Už teď je jisté, že hraček bude mít vaše dítě hromady. A kam s nimi, aby všude nepřekážely? Ukliďte je do praktických úložných boxů a uzavíratelných krabic. Budou tak vždy lehce dostupné na hraní a zároveň snadno a rychle uklizené. Postupně vám může s uklízením pomoci i vaše ratolest.

4. Krytky na zásuvky

Mějte na paměti bezpečnost svých dětí a pořiďte si krytky na zásuvky hned při zařizování pokoje. Nikdy nevíte, co děti napadne.

5. Koberec

Měkký koberec vypadá dobře a zútulní celý pokoj. Zároveň ho zateplí a vaše dítka si na něm budou moci nekonečně hodiny hrát a povalovat se. A až je večer uspíte, vaše kroky je nevzbudí. Naprosto praktický doplněk do dětského království.detsky-koberec

Miška

Jsem maimnkou 2 letého prcka na mateřské dovolené. Zajímám se zdravý životní styl, ale mým největším koníčkem je můj prcek:)