Co by měla mít opravdu moderní svatba? Rozhodně svoje vlastní internetové svatební stránky!

Zeptali jsme se několika nastávajících párů na to, co je při přípravě svatby obtěžuje nejvíce. Kupodivu to není zařizování všech nezbytných formalit, plánování jídelníčku ani navštěvování půjčoven se svatebními šaty. Naopak – jsou to lidé! Ne, nechceme znít cynicky, Ovšem odpovídat stále dokola na ty samé dotazy (i když jste odpovědi na ně pustili do éteru už nejméně tisíckrát) je opravdu velmi nepříjemné.

Navíc vás to okrádá o cenný čas, který potřebujete jinde. Odhaduje se, že z celkových „člověkohodin“ strávených přípravou svatby vám právě dotazy známých a příbuzenstva zaberou až 20 % času! A jak si ho ušetřit? Jděte na to chytře.

Až budeš něco chtít vědět, podívej se sem…

Už jsme si dávno zvykli na to, že každá – i ta sebemenší firma nebo událost – má svoje vlastní internetové stránky. A vaše svatba rozhodně není bezvýznamná, tak proč byste je nemohli mít také? A vůbec nezáleží na tom, zda jste zrovna schopní programátoři nebo ne!

Známe šablonu, která vše potřebné vyřeší za vás. Stačí se podívat na stránky www.brzy-svoji.cz. Už samotná doména mluví za vše, ale je to ho ještě víc. Do jednoduché šablony jednoduše pouze vyplníte své vlastní údaje – od plánovaného místa svatby až třeba po svatební dary. Jednoduché, stručné, přehledné – a dostupné odkudkoliv! Co si jenom přát víc?

Snad jen to, aby se na vaše informace nemohl podívat nikdo cizí. Uklidíme vás – ani toho není třeba se bát. Každé stránky mají totiž svoje vlastní heslo, díky němuž se k jejich obsahu nedostane nikdo nepovolaný. Musíte tedy udělat jediné – doručit všem svatebním hostům adresu stránek a potřebné přístupové údaje. Nic víc není třeba.

Nevíte, jestli vám bude takové řešení vyhovovat? Vyzkoušejte si ho zdarma!

Nejste si jistí, zda se něco podobného vašim přátelům a příbuzným zalíbí? Rádi byste si ověřili avizovanou snadnou ovladatelnost nebo jednoduše zjistili, zda stránky www.brzy-svoji.cz vyhovují vašim potřebám?

Pak si službu jednoduše vyzkoušejte na 7 dní zdarma:

  • Vyberte si z mnoha dostupných šablon.
  • Nahrajte své oblíbené fotografie.
  • Zvolte si libovolnou barvu stránek – může klidně ladit s vaším svatebním oznámením!
  • Vložte program svého svatebního dne.
  • Sepište seznam darů – vyhnete se tak nepříjemným a nechtěným překvapením. A co víc, na stránkách si mohou vaši hosté jednotlivé položky ihned zarezervovat.
  • Nastavte si jednotlivé části webu podle sebe – od fontu písma až po skrytí kategorií v menu, které nepotřebujete.
  • Nastavte si heslo pro své soukromí.

Máte celý týden na to, abyste si vše vyzkoušeli a to bez jakýchkoli závazků. A pokud se vám služba zalíbí, stačí si zaplatit roční provoz stránek za pouhých 1 990 Kč!

Vícejazyčné svatby? Svatební vzpomínky? Žádný problém

Ale tahle chytrá šablona toho umí ještě mnohem více! Plánujete vícejazyčnou svatbu nebo byste rádi svůj nejkrásnější den v životě sdíleli alespoň na dálku se svými přáteli v dalekých zemích? Pak určitě oceníte vícejazyčné provedení – kromě češtiny je dostupná také angličtina a němčina.

Nicméně svatbou to celé nekončí. Využijte poskytnutého prostoru a nahrajte na stránky všechny své svatební fotografie. Hosté si je mohou jednoduše stáhnout a vy se tak vyhnete pracnému rozesílání vypálených CD nebo odkazů na mnohdy nespolehlivá úložiště.

Ušetřete si čas při plánování svatby díky opravdu chytré vychytávce! Na stránkách www.brzy-svoji.cz najdete opravdu vše, co pro svůj velký den potřebujete. S týdenním testovacím provozem zdarma a množstvím užitečných funkcí jde jednoznačně o dokonalou volbu! Ušetřete si až 20 % starostí, které se k přípravě svatby váží díky moderním technologiím!

Siffera

Mám ráda pohyb, přírodu a vše, co je zdravé. Jako maminka dvou malých dětí se snažím udržet si přehled o všem, co se okolo nás děje a podělit se o to s vámi.