Dětské plastové židličky

Dětské plastové židličky

Dětské plastové židličky – Miminko roste jako z vody a blíží se čas zavádění příkrmů? Chcete, aby dítě pokud možno od prvopočátku jedlo společně s vámi v kruhu rodiny? Tak to je nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, kde bude dítko jíst. Výborným řešením je plastová dětská jídelní židlička. Je velmi praktická a pro dítě se stane výborným jídelním stanovištěm.


Dětské plastové židličky – První jídlo, první židlička

Plastová dětská jídelní židlička je vhodná už pro nejmenší děti, protože řada z nich má ve výbavě polstrovanou vložku, kterou je později možné oddělat. Židličky jsou také v několika stupních polohovatelné, takže v nich může jíst i ještě nesedící prcek. Další velkou výhodou je oddělávací pultík. Tato možnost se hodí taktéž u nejmenších dětí, protože nebude zavazet při krmení a k dítěti bude lepší přístup. A židlička bez pultíku se dá také velmi dobře přisunout k jídelnímu stolu mezi dospělé a dítě tak bude právoplatným spolustolovníkem.

Dětské plastové židličky – Vybere si každý

Židličky jsou na výběr ve velké míře. Pro děti jsou často velmi atraktivní, protože jsou barevné a mají velmi pěkné obrázky, které děti upoutají. Děti nevnímají jen chuť jídla, ale vnímají také prostředí, kde jedí. Pokud se jim líbí, bude je více bavit i jídlo a vytvoří si k němu kladný vztah už v útlém věku. Dětská plastová jídelní židlička je tedy důležitou součástí života dítěte a může ho ovlivňovat mnohem více, než si dovedeme představit.

Dětské plastové židličky – Židlička je, židlička není

Máte v bytě málo místa a přemýšlíte kam byste jídelní království pro dítě umístili tak, aby nepřekáželo? Žádný problém, plastová dětská jídelní židlička je velmi skladná a dá se složit na „tenkou placku“ a jednoduše někam zasunout. Další výhodou je, že nemusí být využita jen jako místo k jídlu, ale i jako pracovní stoleček. Na pultík můžete dítku dát papír a pastelky a bude o zábavu postaráno.

Obrázek: pixabay.com

Nikol