Dětský pokoj pro holčičku

Dětský pokoj pro holčičku

Dětský pokoj pro holčičku – Při zařizování dětských pokojů se nejedni rodiče nechají unést velkým množstvím lákadel a vychytávek, které dnešní trh nabízí. Dětské pokoje pro holky můžou být dokonale sladěné v holčičích barvách tak, aby bylo na první pohled patrné, že tam bydlí princezny. Nebo naopak můžete dát přednost spíše neutrálnějším tónům a dívčí ráz jim dodat prostřednictvím snadno obměnitelných doplňků.


Dětské pokoje pro holky

Možnosti a nabídky jsou nepřeberné a na své si přijde opravdu každý. Pokojík pro holčičky je možné vybavit ucelenou řadou nábytku v určité barvě nebo s oblíbeným motivem a obrázkem. V pokojíku nesmí chybět postel, úložné prostory může zastoupit šatní skříň, různé komody a boxy na hračky. V nabídce jsou motivy oblíbených pohádkových postaviček, roztomilá zvířátka a mnoho dalších. Útulnost dívčímu pokoji může dodat koberec, ať už jako celková podlahová krytina nebo jen kusový koberec umístěný třeba k posteli nebo do středu místnosti.

Dětský pokoj pro holčičku – Barva jako základ

Na začátku výběru designu pokoje pro holčičky bude výběr barvy. Nejčastěji volenými barvami do dívčích pokojů jsou různé odstíny růžové a fialové a velmi oblíbená je bílá barva. Celkově velmi něžně působí jakékoli pastelové barvy, pokojíku dodají veselost a svěží nádech. Dětské pokoje pro holky je možné zvolit i v neutrálnějších barvách. Velmi příjemná a moderní je šedá barva v různých odstínech a pěkně působí zkombinovaná s bílou nebo fialovou. Mnoho holčiček jistě kladně ocení i svěží zelenou barvičku, protože jak známo, zelená uklidňuje.

Dětský pokoj pro holčičku – Síla doplňků

Dětské pokoje pro holky k dokonalosti dotvoří doplňky. Velmi oblíbené jsou polštářky v různých tvarech a velikostech nebo přímo velký sedací pytel nebo vak. Jsou velmi pohodlné, příjemné a doslova lákají k odpočinku či lenošení malé i velké slečny. Holčičky určitě ocení do svého království květinu, které budou moc věnovat péči a sledovat jak krásně roste společně s nimi. Kromě květin bude velmi pěkně vypadat okno opatřené jemnou záclonkou nebo závěsem. Doplňky nabízejí neomezené možnosti a na své si přijde opravdu každá slečna.

Obrázek: picjumbo.com

Nikol