Herní prvky pro děti

Společnost 3D Program, s.r.o. je předním specialistou na návrhy a realizace dětských hřišť a herních indoor zón, a to včetně 3D herních prvků a dopadových ploch. Firma projektuje moderní dětská hřiště, vyrábí unikátní 3D herní prvky a staví pro děti nové herní zážitky, a to od roku 2013 v Otrokovicích. Vyráběné 3D herní prvky jsou pečlivě ručně zpracovány a jsou výjimečné pro svou jedinečnost díky patentům a průmyslovým vzorům. Odolávají i UV záření a jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů.

K herním prvkům patří samozřejmě v první řadě bezpečnost dětí, o tu se stará dopadové plochy EPDM-TOP. Přináší celou řadu výhod, mezi které patří absence spár povrchu, vysoká odolnost proti opotřebení a zároveň stabilní barevnost povrchu, dále jde o dlouhodobou bezúdržbovost a také o zdravotní nezávadnost. Zákazník si může vybrat z 24 druhů barevných odstínů a z nespočtu grafických motivů, díky kterým dostane dětské hřiště tu správnou tvář. Herní prvky firmy sídlí v několika stovkách destinací po celém světě a neustále se rozšiřují.

Miška
Miška

Jsem maimnkou 2 letého prcka na mateřské dovolené. Zajímám se zdravý životní styl, ale mým největším koníčkem je můj prcek:)