Hit pro dětské pokojíčky – kvalitní povlečení s pohádkovými motivy

Hit pro dětské pokojíčky – kvalitní povlečení s pohádkovými motivy I když není vždycky možné zařídit pokojíček dítěte zcela podle jeho představ a přání, v některých ohledech by jeho představám určitě mělo být vyhověno. Nemusíte na zeď malovat motivy z mašinky Tomáše nebo Ledového království – existuje i mnohem jednodušší cesta, jak dopřát dětem jejich oblíbené pohádkové hrdiny. Nechte je s nimi usínat prostřednictvím dětského ložního povlečení.

Při nákupech se řiďte především kvalitou

Nejrůznější textilní doplňky k dětskému pokojíčku zkrátka patří. Mnoho z nich je dokonce nenahraditelných – například dětské povlečení, které se velkou měrou podílí na kvalitě a vydatnosti spánku. Zapomeňte proto na syntetické materiály, v nichž se spáči nepřiměřeně potí. Mnohem lepší je 100% bavlna potištěná ekologickými barvami.

A jak je to s údržbou? Kvalitní povlečení určené pro domácnosti by si mělo bez problémů poradit s častým praním i žehlením. I tady je 100% bavlna dobrým pomocníkem, protože snese i žehlení na vysoké teploty. A zapínání? To by určitě mělo být na praktický zip.

Nenechte se omezovat při výběru!

Nezáleží na tom, jak je vaše dítě velké. Vždyť slabost pro Annu a Elsu z Ledového království nebo roztomilé Mimoně můžou mít čtyřleté děti, ale i velcí školáci. Dětské povlečení do velké postele vás proto ve výběru motivů nijak neomezuje. V kurzu jsou klasické Disney postavičky, ale také STAR WARS nebo Avengers.

Pro nejmenší děti jsou zatím hrdinové z pohádek jen abstraktními obrázky, o to víc je ale potěší barvy. Dětské povlečení do postýlky pro miminka by mělo být veselé, přirozeně dotvářející celkovou atmosféru pokojíčku. A co když jsou vaše děti už spíše puberťáky? Pak je určitě zaujme horký trend – dětské povlečení s 3D potiskem, kterým ohromí i party kamarádů při povinné inspekci pokoje.

Nechte se inspirovat širokým výběrem povlečení a doplňků do ložnice u předního prodejce bytového textilu na českém trhu v e-shopu Rodinnebaleni.cz. Určitě tu najdete produkt, který vám bude plně vyhovovat a v případě dotazů jsou vám navíc k dispozici vyškolení odborníci. Tady bude váš nákup zkrátka hračkou!

Siffera
Siffera

Mám ráda pohyb, přírodu a vše, co je zdravé. Jako maminka dvou malých dětí se snažím udržet si přehled o všem, co se okolo nás děje a podělit se o to s vámi.