Jak shodit kila po porodu

Jak shodit kila po poroduJak shodit kila po porodu

Jak shodit kila po porodu – Chcete shodit kila po porodu? Přestože se to mnohým ženám může zdát nemožné, existuje jednoduchý a osvědčený způsob, díky kterým se vám podaří zhubnout bez jojo–efektu!

Prvním krokem k úspěchu je motivace, touha zbavit se přebytečných kil a víra sama v sebe, že se hubnutí podaří.

Pro úspěšné shazování nežádoucích kilogramů je samozřejmě důležitý pohyb. Nejste zrovna sportovní typ? Ani nemusíte být! Není potřeba trávit hodiny v posilovně. Jakmile se vám dítě narodí (a nemusí to být vaše první), budete mít okamžitě zajištěn dostatek pohybu. Vození miminka v kočárku, nošení děťátka, ukládání do postýlky a zvedání z postýlky bude zcela přirozeným zdrojem pohybu.

Mnohem důležitější je denní režim. Aby vás tělo poslouchalo a udělalo to, co chcete vy (shodilo kila dolů), je potřeba, abyste i vy poslouchala a vnímala potřeby svého těla. Tím myslíme především zásobit tělo dostatkem tekutin – lidské tělo je tvořeno z více než 70% vody, a proto je nezbytně nutné dodržovat pitný režim.

 

Jak shodit kila po porodu – odpočívejte

 

Vašemu tělu musíte také poskytnout dostatek spánku a odpočinku. V ideálním případě byste měla spát alespoň 7–8 hodin denně. Kvalitní relaxace, uvolnění a zbavení se stresu či napětí taktéž vykonává důležitou službu, protože byste se během hubnutí měla cítit příjemně.

 

Jak shodit kila po porodu – jídelníček na míru

 

Pravděpodobně nejdůležitější k získání ideální postavy je kvalitní a vyvážený jídelníček, který je sestaven vám na míru s přihlédnutím k vašemu věku, zdravotnímu stavu, časovým možnostem a pohybovým aktivitám, které běžně vykonáváte. Nemáte zkušenosti a nevíte, jak by měl správný jídelníček vypadat? V tom případě není nic lepšího, než navštívit výživovou poradnu, kde vám profesionálové v oblasti výživy a zdravého životního stylu velmi ochotně pomohou, poradí a zodpoví všechny vaše dotazy. První dietetické centrum bylo v České republice otevřeno v říjnu 2008 a v současné době je v provozu 81 poboček po celé ČR. Centra působí ve 40 zemích světa a vzhledem k nestálému nárůstu a spokojenosti uživatelů lze očekávat i otevření dalších center.

 

Jak shodit kila po porodu – výživová poradna

 

Tak neváhejte, navštivte internetové stránky, vyberte si pobočku, domluvte si schůzku a začněte žít nový život. Díky přístupu odborníků, kteří vás budou motivovat a podporovat ve vašem snažení, si zlepšíte stravovací návyky a naučíte se jíst pravidelně vyváženou stravu, která bude vašemu tělu plně vyhovovat. Uvidíte, že kila půjdou dolů sama a bez námahy. Pod vedení vašeho výživového poradce pro vás hubnutí bude dokonce zábavné. Kromě vysněné postavy získáte navíc návod, jak se udržet v kondici, aniž by nastal strašák známý jako jojo–efekt. Samozřejmě se budete cítit spokojenější, plná energie a vitality, což ocení zejména vaše dítě. Nezapomínejte na důležitou skutečnost – jestliže je spokojená matka, bývá spokojené i dítě!

Nestresujte se z přebytečných kil a jednoduše se jich zbavte. Uvidíte, že váš život se rázem změní o 180°!

Miška
Miška

Jsem maimnkou 2 letého prcka na mateřské dovolené. Zajímám se zdravý životní styl, ale mým největším koníčkem je můj prcek:)