Dětské pokojíčky pro kluky

Dětské pokojíčky pro kluky

Dětské pokojíčky pro kluky – Rozhodli jste se zařídit dětský pokoj pro vašeho malého prince a zatím si nevíte rady? V obchodech s nábytkem je dnes velký výběr a chlapecký pokojík tak můžete zařídit doslova během chvilky. Nejste ale nakloněni takovémuto někdy až kýčovitému vybavení? Dětské pokoje pro kluka můžete snadno zařídit s pomocí pár drobných rad, které vám výběr usnadní.

Dětské pokojíčky pro kluky – Neutrální základ

Jestliže chcete, aby vybavení pokoje vydrželo po delší časové období, nenechte se zlákat nábytkem s přísně dětskými motivy. Takový nábytek může kluky rychle omrzet, s nástupem do školy si budou připadat na nábytek s kreslenými obrázky velcí a budou chtít nový pokojík. Dětské pokojíčky pro kluky je vhodné hned ze začátku vybavit nábytkem v neutrální barvě a celý pokojík pak doladit pomocí doplňků. Je to mnohem snazší, rychlejší a levnější než pořizovat po pár letech celé vybavení nové.

Vychytávky pro malé dobroduhy

Víte, co ocení asi každý klučina? Přece nějaký bunkr nebo skrýš. A přesně k tomuto účelu jsou jako stvořené palandy, po kterých se dá šplhat nebo zvýšené lůžko. Právě v prostoru pod zvýšenou postelí si kluci můžou udělat schovávačku a svoje tajné království. Dětské pokoje pro kluka mohou často představovat místnost s velkým nepořádkem. Pokud chcete klukům úklid a údržbu pokoje usnadnit, je dobrou variantou pořídit komody, truhly na hračky nebo přehledné regály, kam si kluci své hračky a poklady snadno uklidí.


Dětské pokojíčky pro kluky – Tématické doplňky

Dětské pokoje pro kluka se dají při neutrálním základu velmi snadno obměňovat pomocí doplňků. Záleží na momentálních zájmech, které obyvatel pokoje má. Pro malého fotbalistu můžete pokoj doplnit třeba kusovým zeleným kobercem, polštáři v barvě a tvaru kopačáků. Výborné a pohodlné doplňky představují sedací pytle. Právě i dětské sedací vaky mohou být v různých tvarech a pojetích, můžete se tak posadit na polštář připomínající auto, žraloka a mnoho dalších variant.

Obrázek: pixabay.com

Nikol