Když děti trápí úporná rýma

Zatímco pro dospělé je rýma obvykle jen nepříjemnou komplikací, malým dětem odkáže opravdu pořádně znepříjemnit život. Samy si neumí nos vyprázdnit, takže se potýkají s mnoha různými problémy – od zhoršeného dýchání, přes ztížený příjem potravy až po neklidný spánek.

A jak jim tedy pomoci? Tou správnou cestou může být účinné odsávání hlenů. Moderní odsávačky jsou 100 % bezpečné a mnohdy účinnější, než nejrůznější nosní kapky. Nehledě na cenu – do odsávačky stačí investovat jednou, farmaceutické prostředky musíte kupovat stále dokola.

Na ruční pohon i vysavač zapomeňte

Obojí už totiž patří do dob dávno minulých. První skupina odsávaček díky slabému podtlaku téměř nefunguje, druhá nemusí být za všech okolností bezpečná. A na co tedy vsadit? K mání jsou odsávačky elektrické i bateriové, které si můžete vzít všude s sebou.

Účinné jsou oba typy prakticky stejně, navíc se nemusíte bát o bezpečí a zdraví svých potomků. Stačí k tomu jediné – vsadit na certifikované odsávačky hlenů, vyvinuté ve spolupráci s předními odborníky z řad lékařů ORL.

A přesně takové má pro vás firma „Krásný – zdravotnická technika“. Jde  o českou značku, plně vyhovující podmínkám pro udělení certifikátu kvality ISO 13485:2003 (v režii prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS).

Proč vlastně odsávat hleny? Důvodů je několik

Možná máte dojem, že se obdobná investice nevyplatí, ale nic není vzdálenějšího pravdě. Kromě pohody miminka je totiž ve hře i jeho zdraví. Hleny, postoupivší hlouběji do dýchacích cest, totiž mohou snadno vyvolat zánět. A s tím si leckdy neporadí ani běžně dostupné nosní kapky z lékárny.

Miška

Jsem maimnkou 2 letého prcka na mateřské dovolené. Zajímám se zdravý životní styl, ale mým největším koníčkem je můj prcek:)