Magnetická tabule pro děti – naučte děti být kreativní

Magnetická tabule pro děti – Zabavit děti je někdy poměrně složité a mnoho rodičů si neví rady co pro děti ještě vymyslet.

V pokojíku a celém bytě je spousta hraček, stavebnic, skládaček a děti stejně chodí od ničeho k ničemu a nudí se. Hračky jsou okoukané a nejradši by sedly k televizi nebo počítači a dívaly se na pohádky nebo hrály hry. To je samozřejmě situace, které se většina rodičů snaží zabránit. Řešením může být magnetická tabule pro děti.

Magnetická tabule pro děti

Tato tabule poskytne dětem spoustu zábavy a kreativního tvoření. Magnetické tabule jsou většinou v kombinaci s klasickou tabulí na křídy nebo s papírovou rolí. Děti tak mají hned několikerou možnost zábavy. Na magnetickou tabuli patří plastová písmenka, různé dílky, ze kterých jdou složit obrázky a mnoho dalších alternativ. Na klasickou tabuli je možné malovat křídami a děti tuto činnost mají velmi rády. Magnetická tabule pro děti tedy představuje několik forem zábavy v jednom.

Nekonečný papír

Papírová role, kterou může být magnetická tabule rovněž vybavena, bývá dlouhá 20 metrů a dětem tak může připadat nekonečná. Děti na ni mohou kreslit pastelkami, fixami a odvážní rodiče svým dětem rádi poskytnou i vodové barvy nebo tempery. Dítě si potom bude připadat jako malíř nebo malířka.

  TIP: Nyní za akční cenu !

Nikol