Mašinka Tomáš video

Mašinka Tomáš videoMašinka Tomáš video

Mašinka Tomáš – Které dítě by nemělo rádo vláčky? Snad úplně každé! Jen si vzpomeňte na sebe, jak jste zatáhli rodiče na nádraží vždycky, když jste šli kolem a koukali na barevné houkající soupravy… A co teprve, kdyby ty vlaky uměly mluvit! Ty by nám pověděly, kde všude byli, co a koho na svých trasách potkávají a co po cestě zažijí… Mašinka Tomáš, je modrá lokomotiva, která opravdu mluví! Se svými přáteli bydlí v doku s tlustým přednostou stanice a ostatními mašinkami. Tuto animovanou pohádku můžete pustit vašim dětem i na našem webu! Videa Mašinka Tomáš jsou zde volně k dispozici 24 hodin denně!

Jako jiné pohádky, i Tomáš přináší dětem ponaučení, správné i špatné příklady toho, jak se mají, popřípadě nemají chovat a že na každého zlobivce čeká potrestání. S Tomášem se ale krom toho naučí i odpouštět a usmiřovat se, omlouvat, děkovat, i zdravit. Uvědomí si, jak je důležitá spolupráce a kamarádi.

Tak alou za Tomášem a jeho přáteli!

 

Lokomotiva Tomas-Tomáš a hračkářství

Mašinka Tomáš-Neříkej to Tomášovi

Lokomotiva Tomaš – Dancenova chyba

Lokomotiva Tomáš –  Tomáš a veliká fotografie

LOKOMOTIVA TOMÁŠ TOMÁŠ,EMILY A SNĚŽNÝ PLUH

Mašinka Tomáš Toby se cítí opomenutý

 

Miška
Miška

Jsem maimnkou 2 letého prcka na mateřské dovolené. Zajímám se zdravý životní styl, ale mým největším koníčkem je můj prcek:)