Vtipná těhotenská trička

Vtipná těhotenská trička

 

Těhotenské tričko s potiskem

Vtipná těhotenská trička – Myslíte si, že těhotenské oblečení je velké, neforemné a celkově nevzhledné? Ano, v obchodech najdete i takové kousky. Nemusí to být ale pravidlem. V dnešní době, kdy jde móda stále kupředu, se rozvíjí i výroba pro těhotné ženy. Jednou z variant je například těhotenské tričko s potiskem.

Těhotenství je jedno z nejkrásnějších období života téměř každé ženy. Vzhledem k tomu, že jste se svým miminkem, které máte ve svém bříšku, stále propojeni, je důležité, aby jste byla v pohodě. Fyzické, ale i psychické. Možná se to nezdá, ale pokud budete stále ve stresu, vaše nenarozené dítě to pozná a vše se přenese i na něj. Proto je žádané, aby jste se zbytečně nestresovala.

Těhotenské tričko s potiskem

Jednou z úsměvných variant, které vám pomohou zvedat náladu po celý den, jsou vtipná těhotenská trička s potiskem. Nejde o obyčejná trička, ani vzorovaná, ale s natisknutým obrázkem. Popřípadě vtipným textem. Vzhledem k tomu, že trička jsou určena právě pro těhotné ženy, prodávají se ve větších velikostech.Těhotenské tričko s potiskem

Na výběr máme mezi spoustou střihů vtipných těhotenskáých triček(upnuté, volné, krátké, dlouhé), barev (od bílé, černé, až po barevnou). A také spoustou potisků a vtipných hlášek. Většina triček má potisk na bříšku, takže se bude pozornost okolí vztahovat hlavně na něj. Ale to nikomu nevadí, nejste tlustá, jen těhotná.

Vtipná těhotenská trička – „Mamiiii, já chci ven!“

Ano, i takovýto text můžete sehnat. Většinou jsou v kurzu otisky nožiček a ručiček nebo obrázky roztomilého miminka, které „nakukuje“ z vašeho bříška na okolí.

Vtipná těhotenská trička si můžete koupit i v případě, kdy těhotná nejste. Můžete ho brát jako vtipný dárek pro vaši sestru, švagrovou nebo třeba kamarádku. Pokud jsou tedy těhotné.

Fotografie: Pinterest
Nikola