Vtipným těhotenským tričkem všem vytřete zrak!

Být těhotná a nosit pod srdcem nový život je pro každou ženu jedním z nejkrásnějších období v životě. Možná i vy právě teď tuhle životní etapou procházíte a plnými doušky si užíváte každý den. Hrdě nosíte své rostoucí bříško, těšíte se z prvních pohybů, s úsměvem odpovídáte na otázky rodiny, přátel i okolí, kdy že se ten drobeček vlastně narodí. Jste šťastná, nadšená a hrdá – a co víc, chcete to dát vědět klidně celému světu. A víte co? Klidně můžete a to prostřednictvím vtipného trička, které o vaší radostné novince promluví za vás!

Originální maminka

 

Nepatříte k těm typům maminek, které celé dny tráví na gauči v obýváku, stěžují si na nateklé nohy, bolesti v zádech, časté nutkání na záchod či fakt, že si musíte odpírat tolik dobrot, které tak moc milujete?

Řekněte to nápisem nebo obrázkem

 

Těhotenská trička s vtipným potiskem jsou k dostání hned v několika provedeních. Záleží na každé budoucí mamince, zda se rozhodne okouzlit její okolí tričkem se zajímavým nápisem, nebo naopak modelem, který je zdobený výstižným obrázkem. V eshopu bezvatriko.cz najdete trička pro těhotné s obrázkem kostřiček, malinkatých ručiček nebo nožiček, nechybí vtipná trička pro těhotné s originálním nápisem, který okolí dokáže rozesmát.

Pohodlí především

 

Těhotné ženy to zvláště ke konci těhotenství nemají vůbec lehké. Bříško je veliké, těžké a pohyby miminka stále bolestivější. Proto je důležité, aby si těhulky zajistily co možná největší pohodlí. I pro tento případ jsou originální těhotenská trička s vtipným potiskem sázkou do černého. Jsou totiž vyrobena z pohodlné bavlny, která se nejen skvěle nosí, ale hlavně dlouho vydrží, neztratí tvar ani barvy. V tričku pro těhotné tak budete opravdu jako v bavlnce!

Miška

Jsem maimnkou 2 letého prcka na mateřské dovolené. Zajímám se zdravý životní styl, ale mým největším koníčkem je můj prcek:)