Vyberte si to pravé svatební oznámení

Vybrat si to nejlepší a nejhezčí svatební oznámení může znamenat mnohdy nadlidský úkol. Ano, jde pouze o pozvánku na svatbu, ale pokud máte vybírat z více jak 1000 druhů svatebních oznámení, tak to už může znamenat menší komplikace při shodě a výběru toho pravého.

Říkáte si výběr z více jak 1000 druhů? Ano, kyoprint.cz nabízí takovýto výběr a dokonce i z několika katalogů. Snadno si jen určíte parametry svatebního oznámení, záleží jaká kritéria a požadavky snoubenci mají. Zda se rozhodují podle ceny, kvality nebo rychlosti tisku.

Na stavební oznámení s vlastní fotografií!

Svatební oznámení lze doplnit o vlastní fotografii a vlastní originální text. Stačí si vybrat jen opět z katalogu svatebních oznámení. Mimo možnosti umístění vlastní fotky a textu, si lze vybrat i papír, na který se oznámení vytiskne. K dispozici je více jak 50 různých druhů papíru (např. pergamen nebo speciální metalizované typy) a netradiční metody tiskařského zpracování, například horká ražba, slepotisk nebo výsek. U svatebního oznámení je možné si nechat zaslat vzorek.

V případě nutnosti, je možnost dodání svatebního oznámení do 24 hodin. V ceně jsou dopisní obálky. Navštivte kyoprint.cz a nechte se inspirovat a prohlédněte si nová, oblíbená nebo nejoblíbenější svatební oznámení. V případě dotazů k oznámením je lze konzultovat jak osobně nebo telefonicky. Nechte si poradit od odborníků!

Miška
Miška

Jsem maimnkou 2 letého prcka na mateřské dovolené. Zajímám se zdravý životní styl, ale mým největším koníčkem je můj prcek:)