10 Rad: Jak se s dětmi pobavit v zimě

10 Rad: Jak se s dětmi pobavit v zimě

Zima je tu a s ní přichází hezké zimní radovánky pro celou rodinu. Sledujte tyto rady, abyste s dětmi tuto zimu plně využili.

1. Bruslení

Bruslení je ideální zimní aktivitou pro celou rodinu. Najděte nedaleko vašeho domu zamrzlé jezero nebo kluziště a užijte si aktivní den s dětmi.

2. Sáňkování

Vyrazte na kopec s rodiči a dětmi a užijte si sáňkařskou jízdu. Zvlášť po sněhové bouři jsou kopec a jeho okolí pokryté sněhem, který je ideální pro sáňkování.

3. Výlet do hor

Pokud máte rádi horolezectví, zimní lyžování nebo jiné vzrušující zimní sporty, vyrazte na výlet do hor s rodinou. Tam si užijete nadherný pohled, šplhání do kopce a sjezdy dolů.

4. Hřiště na sněhu

Vytvořte si hřiště na sněhu pro své děti. Užijte si hravou zábavu a vytvořte si sněhuláka nebo iglů s rodinou.

5. Zimní procházka

Zimní procházka může být stejně zábavná jako letní procházka. Oblečte se teple a vyrazte s rodinou do přírody. Tam si můžete prohlédnout krásné zimní scenérie a užívat si svobodu, kterou vám procházka nabízí.

6. Festival světel

Pořádají se různé vánoční a zimní festivaly světel. Vyberte si ten nejbližší a užijte si spoustu zábavy s celou rodinou. Obvykle jsou tam různá jídla, pití a zábava pro děti.

7. Filmový večer

Pokud je venku opravdu velká zima, nechte své děti usadit se pohodlně na pohovce a užijte si s rodinou filmový večer. Udělejte si vánoční atmosféru a sledujte vánoční filmy. Tak si užijete spoustu zábavy a pohodlí v teple svého domova.

8. Pečení cukroví

Zima je ideální čas pro pořádání pečení cukroví. Zvučí to jako běžná činnost, ale je to tak zábavné pro celou rodinu. Děti si mohou vyzkoušet různé druhy cukroví, které se vám pravděpodobně podaří uvařit. Nechte si cukroví vychladnout a užijte si ho s celou rodinou.

9. Hledání pokladu

Uspořádejte zimní hledání pokladu v okolí vašeho domu. Najděte skryté předměty v kůlně nebo krabici a užijte si zimní zábavu s celou rodinou.

10. Karaoke párty

Uzasni s rodinou a udelejte si karaoke párty. Poslouchejte a zpívejte vánoční písničky s celou rodinou, což je skvělé pro přátelství a zábavu.děti

KREATIVNÍ HRAČKY V AKCI ➡️

10 rad, jak se s dětmi pobavit v zimě

1. Navštivte zimní park

Zimní parky jsou ideální pro ty, kteří se chtějí v zimě pobavit na sněhu. Vyzkoušejte snowtubing, ice-skating nebo si zahrajte hokej.

2. Udělejte si vlastní vánoční ozdoby

S dětmi si můžete vyrobit vlastní vánoční ozdoby. Pomůže vám to přiroditě využití prázdninového času.

3. Zorganizujte si den na kluzišti

Kluziště jsou v zimě oblíbeným místem pro rodinné výlety. Vyberte si kluziště a užijte si den plný zábavy na ledě.

4. Vyzkoušejte si lyžování

Lyžování je jedna z nejpopulárnějších zimních aktivit. Pokud nevíte, kde začít, vyhledejte lyžařskou školu nebo instruktora.

5. Stavění sněhuláků

Stavění sněhuláků je zimní klasika, kterou si užijete s celou rodinou. Vyzkoušejte si tvořivost a vezměte si s sebou čepice a šály.

6. Výlet na sáňkách

Sáňkování je další oblíbená zimní aktivita, kterou si užijete s dětmi. Vyhledejte svah, kde si můžete sjíždět na sáňkách a užijte si rychlou jízdu.

7. Lépe poznáte město v zimě

Zimní město má jinou atmosféru než v jiných ročních obdobích. Prohlédněte si památky a udělejte si procházku, kde objevíte zajímavá místa.

8. Noc v iglú

Přemýšlíte o nezapomenutelné zimní zážitku? Co takhle strávit noc v iglú. Budete mít nezapomenutelný zážitek a navíc si vyzkoušíte přežití v extrémních podmínkách.

9. Vyzkoušejte si zimní BBQ

Zimní BBQ je skvělou příležitostí k sezení u ohně a vychutnání si tepelné energie. Vyzkoušejte si zimní grilování a nenechte si pokazit dobrou náladu ani v zimních měsících.

10. Výlet do místních termálních lázní

Pokud jsou vaše děti milovníky bazénů a vody, vyzkoušejte si termální lázně. Najdete zde mnoho různých vodních atrakcí a zároveň si odpočinete v teplé vodě.

Odkaz na post o top 10 zimních aktivit pro děti v USA: https://www.familyvacationcritic.com/best-winter-activities-for-kids/art/

Užijte si tyto tipy na zimní aktivity s dětmi a nechte děti prožít zimní radovánky. Zimní měsíce nenabízí jenom chlad a sníh, ale i mnoho různých aktivit. Vyberte si aktivitu, bavte se a užijte si krásné zimní dny.

KREATIVNÍ HRAČKY V AKCI ➡️

10 rad, jak se s dětmi pobavit v zimě

1. Sáňkování

Na zasněžených kopcích se děti mohou vyřádit při sáňkování. Stačí si pronajmout sáně a užít si jízdu po nejvyšších kopcích.

2. Bruslení

Bruslení je další oblíbenou zimní aktivitou dětí a mnoho měst má připravené kluziště. Vydejte se s dětmi bruslit a užijte si zábavu na ledě.

3. Snowtubing

Snowtubing je nová zimní atrakce, která se postupně stává stále populárnější. Jde o sjíždění kopců na velkých nafukovacích kruzích.

4. Lyžování

Pokud máte v okolí lyžařský areál, zajeďte tam s dětmi na lyže. Lyžování je skvělá zimní aktivita, která dětem poskytne zážitek plný adrenalinu.

5. Vánoční trhy

Navštivte s dětmi vánoční trhy. Kromě krásných vánočních ozdob a stánků s cukrovím si děti mohou užít i zábavné programy.

6. Kino

Pokud je venku nevlídná zima, zajděte do kina s dětmi. Vyberte si film, který se líbí dětem a užijte si společné odpoledne.

7. Muzeum

Navštivte s dětmi některé muzeum. Muzea přináší zábavnou i edukační formu trávení času.

8. Hry uvnitř

Uvnitř domova se také dají hrát různé hry, od karetních po deskové. Vybírejte společné hry, které vytvoří rodinnou atmosféru.

9. Příprava vánočních cukroví

Připravte s dětmi vánoční cukroví. Děti budou mít radost z přípravy a samozřejmě i z degustace.

10. Zábava na sněhu

Kromě sáňkování a lyžování se s dětmi můžete také bavit na sněhu, například stavěním sněhuláka nebo boje sněhovými koulemi.

hudebni nastroje

Co dělat s dětmi v zimě: výběr aktivit

Přichází zima a s ní i nekonečné dny strávené doma s dětmi. Nudíte se a nevíte, co s nimi v zimě dělat? Máme pro vás pár nápadů na zimní aktivity, které vám mohou pomoci.

Běžecké lyžování

Tohle je skvělá zimní aktivita, kterou můžete dělat s celou rodinou. Běžecké lyžování není náročné, ale baví to. Navíc můžete vyrazit jak na své oblíbené trasy, tak využít sjezdovky.

Koupání v termálních lázních

V termálních lázních můžete být i v zimě. Vstupné si pořiďte na celodenní nebo půldenní pobyt, promačkejte se v bazénech a užijte si relaxační saunu. Většina lázní má také bazény pro děti a různé atrakce.

Kreativní dílny

Děti milují tvoření a zimní období je dobrá příležitost. Pořiďte si kreativní balíčky s různým materiálem, společně si vyrábějte betlémy, vánoční stromečky, nebo prostě tvořte podle nápadů.

Bruslení

Jedna z nejoblíbenějších zimních aktivit našich dětí je bruslení. Pojďte si s nimi zalyžovat na zimní stadion, najděte nejbližší bruslařskou dráhu, nebo vyrazte bruslit na přírodní kluziště.

Sáňkování

Pokud žijete v místě, kde jsou kopce, nebo máte možnost vyjet na sáňky do přírody, neváhejte. Pro děti je sáňkování velkou zábavou a můžete si s nimi vychutnat i krásné přírodní výhledy.

Nyní víte, že zima nemusí být omezením pro trávení času s dětmi. Vyzkoušejte naše tipy na zimní aktivity a uvidíte, že si společně užijete mnoho zábavy.

Zdroj: Wikipedia

pro děti

10 rad, jak se s dětmi pobavit v zimě

  • Vyzkoušejte bruslení na zamrzlých rybníkách nebo ledových plochách.
  • Pojďte si s dětmi postavit sněhuláka nebo sněžnou věž.
  • Uspořádejte bobování nebo sáňkování po kopci.
  • Vydejte se na běžky a prozkoumejte okolní přírodu.
  • Připravte si společně s dětmi domácí perníčky nebo jiné vánoční cukroví.
  • Návštěva zimního stadionu a trénink hokejových dovedností.
  • Zorganizujte si s dětmi snowtubing – sjíždění kopce na nafukovacích kruzích.
  • Přijďte si vyhřát tělo v aquaparku nebo bazénu.
  • Hrajte si spolu na sněhu až do západu slunce.
  • Pojďte si s dětmi zajezdit na saních tažených koněm a pozorovat krásu zimní krajiny.

KREATIVNÍ HRAČKY V AKCI ➡️

Kategorie – Hračky

Předchozí článekJak otěhotnět po vysazení antikoncepce: základní informace a tipy
Další článekJak vybrat dětskou kytaru pro začátečníka od 6 let?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno