DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

10 tipů pro rodinnou dovolenou na Rhodosu s dětmi

Rodinná dovolená na Rhodosu s dětmi může být příjemným zážitkem pro celou rodinu. Zde jsou některé tipy, které vám mohou pomoci plánovat dovolenou, kterou si vaše rodina bude pamatovat:

 1. Zvažte ubytování: Zvažte, zda chcete zůstat v hotelovém resortu, nebo hledat pronájem apartmánu či domu. Pokud se rozhodnete pro pronájem, můžete ušetřit peníze na stravování a vytvořit si své vlastní plány a časový plán pro dovolenou.
 2. Navštivte pláže: Rhodos má mnoho krásných pláží. Která vám bude vyhovovat bude záležet na vašich potřebách. Lze vybrat plaži s pozvolným vstupem do moře ideální pro malé děti, nebo pro aktivní děti pláž s možností vodních sportů.
 3. Navštivte rodinné atrakce: Rhodos má mnoho rodinných atrakcí, jako jsou vodní parky, zoologické zahrady, akvária, muzea a mnoho dalších.
 4. Buďte aktivní: Rhodos nabízí mnoho možností pro aktivitu s dětmi, jako jsou vodní sporty, pěší túry, cyklistika a mnoho dalších.
 5. Zkuste místní jídlo: Rhodos nabízí mnoho skvělých restaurací, které podávají tradiční místní jídlo. Pokud máte náročné děti, určitě najdete jídlo, které si oblíbí.
 6. Kupte suvenýry: Rhodos je známý pro své krásné suvenýry. Určitě si vyberete nějakou památku na vaši dovolenou.
 7. Podívejte se na místní atrakce: Rhodos má mnoho kulturních a historických atrakcí, jako jsou historické památky, kostely a kláštery. Je určitě zajímavé navštívit několik místních památek.
 8. Zkuste nové aktivity: Rhodos nabízí mnoho nových aktivit, jako jsou rybolov, potápění a mnoho dalších.
 9. Ujistěte se, že máte dostatek času: Abyste si užili všechno, co Rhodos nabízí, ujistěte se, že máte dostatek času pro každou aktivitu.
 10. Mějte plán a rezervujte dopředu: Mít plán vám může pomoci vytvořit si přehled o tom, co chcete vidět a dělat. Rezervování dopředu vám pak může ušetřit čas a peníze.

Doufáme, že vám tyto tipy na rodinnou dovolenou na Rhodosu s dětmi přinesou mnoho radosti a nezapomenutelných zážitků.

děti

10 tipů pro rodinnou dovolenou na Rhodosu s dětmi

Rhodos – ideální dovolená pro rodiny s dětmi

Rodiče, kteří plánují dovolenou na ostrově Rhodos s dětmi, mohou být klidní – čeká je zde spousta zábavy, prozkoumávání a relaxace. Aby vaše dovolená byla co nejvíce bezproblémová a příjemná, připravili jsme pro vás deset užitečných tipů, které vám pomohou v plánování a organizaci.

1. Pláže na Rhodosu

Nejlepší pláže najdete v blízkosti města Rodos. Pláže jsou slavné svými čistými oblastmi a krásným modrým mořem. V bažinatých oblastech by se děti mohly lehce ztratit, proto se doporučuje, abyste je byli neustále sledovat. Mezi nejlepší pláže patří Termés a Afandou Beach, kde najdete písčité dno a čistou vodu.

2. Věnujte pozornost kvalitě ubytování

Vyberte si kvalitní ubytování, které splňuje vaše požadavky. Ujistěte se, že je to bezpečné pro vaše děti a že nabízí dostatek zábavy a společenských aktivit.

3. Navštivte Akvapark

Na Rhodosu se nachází několik akvaparků, které jsou ideální pro rodinné výlety a zábavu. Pokud cestujete s dětmi, navštivte například park Faliraki Water Park nebo Water Park Rodos.

4. Projděte se na stanicích

Procházkou po Rhodosu můžete objevit krásné výhledy na okolí. Je důležité, abyste měli s sebou dostatek vody, jelikož v horkém dni mohou být delší procházky náročné. Můžete navštívit město Rhodos nebo apolónský chrám.

5. Projděte se na stanicích

Procházkou po Rhodosu můžete objevit krásné výhledy na okolí. Je důležité, abyste měli s sebou dostatek vody, jelikož v horkém dni mohou být delší procházky náročné. Můžete navštívit město Rhodos nebo apolónský chrám.

6. Vyzkoušejte místní jídlo

Na Rhodosu najdete mnoho restaurací a kaváren se skvělým jídlem. Zkuste bílou polévku či charkomo a pro děti špenátové placky.

7. Navštivte místní trhy

V místních trzích najdete mnoho rukodělných výrobků a suvenýrů. Ideální pro rodiny s dětmi, kteří chtějí najít zajímavé dárky a suvenýry.

8. Navštivte město Líndos

Líndos je jedním z nejkrásnějších měst na Rhodosu, a proto je ho třeba navštívit. Děti budou nadšeny z nádherného pohledu a prozkoumávání pevnosti.

9. Učte děti o historii

Rhodos má mnoho historických a kulturních míst, ve kterých se děti mohou dozvědět spoustu zajímavostí. Navštivte například Akropolí v Lindosu nebo archeologické muzeum v městě Rhodos.

10. Dopřejte si odpočinek

Vyvarujte se hektického plánu, zahrne spoustu zábavy a vydejte se na oddych. Dopřejte si čas na pláži a u bazénu, kde se můžete zrelaxovat a nabrat energii na další den.

Plánování dovolené s dětmi nemusí být složité, pokud máte předem připravený plán a tipy. Rhodos nabízí mnoho příležitostí pro rodiny s dětmi, takže itinerář můžete přizpůsobit svým potřebám a přání. Všemu se ale nebojte plánovat dostatek času, aby se mohli děti z různých zážitků plně vyžít.

Pokud hledáte více tipů na dovolenou s dětmi, určitě se podívejte na tentokrát 10 nejlepších destinací pro rodiny s dětmi na amerických webových stránkách.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

10 tipů pro rodinnou dovolenou na Rhodosu s dětmi

1. Zkuste rodinné hotely

Pokud hledáte rodinný hotel na Rhodosu, ve většině případů budete mít na výběr z mnoha skvělých možností. Tyto hotely mají obvykle vybavené dětské hřiště a bazén, což jsou skvělé zábavy pro děti.

2. Vyzkoušejte místní jídlo

Místní jídlo a nápoje jsou na Rhodosu jedním z nejlepších zážitků. S dětmi můžete vyzkoušet speciální dětská menu a poobědní zmrzlinu.

3. Navštivte akvapark

Akvaparky se těší velké popularitě mezi rodinami s dětmi. Na Rhodosu naleznete několik akvaparků, kde mohou děti trávit celé hodiny.

4. Cestujte místními dopravními prostředky

Jízda na místním autobusu nebo taxíku může být pro děti velkým dobrodružstvím. Navíc to je velmi pohodlná forma dopravy.

5. Pláže pro děti

Pláže jsou skvělým místem pro rodiny s dětmi. Na Rhodosu můžete najít pláže s pískem a měkkým vstupem do vody, které jsou pro děti vhodné.

6. Navštivte Akropolu Rhodos

Akropole Rhodos nabízí krásný výhled na Rhodos a je fascinujícím zážitkem pro celou rodinu.

7. Jezděte na loďce

Plavba na vlnách moře může být pro děti naprosto fascinující. Navíc můžete navštívit odlehlejší pobřeží Rhodosu, které je jinak nedostupné.

8. Dětské aktivity v hotelu

V některých rodinných hotelech na Rhodosu najdete různé dětské aktivity, jako jsou animační programy a dětské kluby.

9. Vyzkoušejte tradiční řemesla na Rhodosu

Děti mohou vyzkoušet tradiční řemesla, jako jsou výroba keramiky nebo tkaní.

10. Cestujte s cestovní kanceláří

Pokud nechcete mít starost s organizací dovolené, můžete zvolit cestovní kancelář, která pro vás zajistí všechny potřebné služby a nabídne vám aktivní program pro rodiny s dětmi.

dovolená

Dovolená s dětmi na Rhodosu – Ideální volba pro rodiny

Nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu

Rhodos, ostrov v Egejském moři, je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů, který nabízí mnoho možností pro rodinnou dovolenou. Můžete si užít lehké pláže s jemným pískem a průzračnou vodou, nebo navštívit historické památky a objevovat tajemství starověkého Řecka. Vzhledem k tomu, že Rhodos je velmi oblíbený u rodin s dětmi, je zde mnoho turistických atrakcí, které jsou pro celou rodinu vhodné.

Zábava pro nejmenší i pro starší děti

Rhodos je ideální pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Vodu si mohou užít nejen ti nejmenší, ale i starší děti, například při jízdě na vodním skútru, windsurfingu a dalších sportech. Ostrov nabízí také mnoho zábavy pro děti, včetně vodních parků, lunaparků a trampolínových parků.

Zajímavá historie a kulturní památky

Rhodos má také bohatou historii a řadu kulturních památek. Zvláště významná je starověká Akropolis ze 3. století př.n.l., která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Pro děti je vhodné navštívit Rhodoský akvárium, které nabízí zábavu a zároveň vzdělávání o životě pod mořskou hladinou.

Závěr

Rhodos je ideální destinací pro rodiny, kteří hledají dovolenou plnou zábavy, kultury a historie. Ostrov nabízí řadu aktivit pro děti i dospělé, takže si každý najde to své. Pokud tedy hledáte dovolenou s dětmi, Rhodos je skvělá volba!

Více o Rhodosu na Wikipedii

pro děti

10 tipů pro rodinnou dovolenou na Rhodosu s dětmi

 • Navštivte Lindos a prohlédněte si akropoli a krásné uličky
 • Vydejte se na pláž Tsambika a vyzkoušejte různé vodní sporty
 • Projděte se po Starém městě a obdivujte historické památky
 • Užijte si den vodních atrakcí vodního parku Filerimos
 • Vydejte se na výlet lodí a ochutnejte místní speciality
 • Zamířete na pláž Elli a projděte se po přilehlé promenádě
 • Vydejte se pozorovat želvy do Zooloogického parku
 • Navštivte vlakovou stanici v Kolymbia a projet se po okolí
 • Zamířete na pláž Agathi a užijte si relaxaci u tyrkysové vody
 • Nechte si zhotovit kresby v místních kreativních dílnách

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekDěti a křečci: Jak naučit děti respektovat a rozumět křeččímu chování
Další článekJak opravit své elektrické autíčko: kroky a tipy
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno