DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

5 nejkrásnějších pláží, které musíte navštívit na rodinném zájezdu k moři

Pokud plánujete rodinný zájezd k moři, určitě byste si neměli nechat ujít návštěvu těchto pěti nejkrásnějších pláží:

  1. Pláž Zlatni Rat, Chorvatsko – tuto pláž najdete na ostrově Brač a je známá svou bílou, oblou písečnou pláží, která se mění podle proudění a větru.
  2. Pláž Navagio, Řecko – tato pláž na ostrově Zakynthos je neuvěřitelně malebná svými skalnatými útesy a křišťálově čistou vodou.
  3. Pláž Whitehaven, Austrálie – tuto pláž najdete v národním parku Whitsunday Islands a je známá svým jemným, bílým pískem a turmalínově modrou vodou.
  4. Pláž Anse Source d’Argent, Seychely – tuto pláž na ostrově La Digue najdete mezi obrovskými skalami a palmami a je známá svým jemným pískem.
  5. Pláž Matira, Francouzská Polynésie – tuto pláž na ostrově Bora Bora najdete s výhledem na turmalínovou lagunu a je ideální pro šnorchlování a potápění.

Tyto pláže jsou nejen krásné, ale také nabízejí mnoho zábavy a aktivity pro celou rodinu. Určitě si je nenechte ujít při vaší příští dovolené k moři.

děti
5 nejkrásnějších pláží, které musíte navštívit na rodinném zájezdu k moři

1. Pláž Siesta, Florida

Pláž Siesta, Florida

Proč navštívit?

Pláž Siesta se pyšní nejen bílým pískem, ale také krásným modrým a zeleným oceánem. Tuto pláž nejvíce ocení milovníci vodních sportů, jako je například kitesurfing nebo paddleboarding. Navíc je zde mnoho obchodů a restaurací, které doplní vaši rodinnou dovolenou.

Více informací

Pro více informací o pláži Siesta navštivte visitsarasota.com.

2. Negril Beach, Jamajka

Negril Beach, Jamajka

Proč navštívit?

Negril Beach nabízí krásný výhled na západ slunce a neuvěřitelně jemný písek. Tato pláž je ideálním místem pro rodiny s dětmi a má také mnoho možností vodních sportů, jako je potápění a plavání s maskou. Kromě toho jsou tady mnoho obchodů a restaurací, které potěší vaše chuťové buňky.

Více informací

Pro více informací o Negril Beach navštivte visitjamaica.com.

3. Pláž Horseshoe Bay, Bermudy

Pláž Horseshoe Bay, Bermudy

Proč navštívit?

Jemný bílý písek a azurově modré vody – to je Horseshoe Bay. Tuto pláž si mohou užít jak dospělí, tak i děti, protože zde jsou k dispozici židličky a slunečníky. Kromě toho jsou tady mnoho aktivit, jako je například výlety na moři.

Více informací

Pro více informací o Horseshoe Bay navštivte gotobermuda.co.uk.

4. Pláž Anse Source d’Argent, Seychelské ostrovy

Pláž Anse Source d’Argent, Seychelské ostrovy

Proč navštívit?

Tato pláž získala cenu pro nejkrásnější pláž na světě několikrát a rozhodně to stojí za to. Můžete si užít bílé pláže, skalnaté ostrovy a jasné azurové moře. Navíc je tato oblast velmi vhodná k potápění a šnorchlování. Důležitá informace pro rodiče – tato oblast je velmi bezpečná pro děti.

Více informací

Pro více informací o Anse Source d’Argent navštivte seychelles.travel.

5. Pláž Waikiki, Havaj

Pláž Waikiki, Havaj

Proč navštívit?

Waikiki, zlatá pláž Havají, nabízí nejen sluneční paprsky a krásné vody, ale také možnosti vodních sportů, jako je surfování a šnorchlování. Navíc jsou tady mnoho obchodů a restaurací, kde můžete ochutnat místní speciality.

Více informací

Pro více informací o Waikiki navštivte gohawaii.com.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQs – Často kladené otázky

Jaké jsou nejkrásnější pláže, které musíte navštívit na rodinném zájezdu k moři?

  1. Piha Beach, Nový Zéland – Tato pláž má bílý písek a křišťálově čistou vodu, ideální pro plavání a surfování. Přilehlý národní park nabízí skvělé turistické stezky a pozorování ptáků.
  2. Bondi Beach, Austrálie – Bondi Beach se nachází v Sydney a je jednou z nejoblíbenějších pláží v Austrálii. Svitivě modrá voda a písek, který se pod nohama kroutí, pak splní vaše představy o dokonalé pláži.
  3. Playa del Carmen, Mexiko – Tato pláž se nachází v srdci Riviera Maya v Mexiku. Playa del Carmen je známá svými křišťálově čistými vodami a bílým pískem. K dispozici jsou také mnohé vodní aktivity jako například šnorchlování a potápění.
  4. Lanikai Beach, Havaj – Lanikai Beach se nachází na ostrově Oahu v Havaji a je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově. Tato pláž nabízí neuvěřitelné výhledy na krystalickou vodu a horu Mokulua.
  5. Koh Lanta, Thajsko – Koh Lanta je jedním z nejkrásnějších ostrovů v Thajsku se spoustou krásných pláží. Kromě krystalické vody a bílého písku je toto místo také velmi klidné a ideální pro rodinné výlety na pláži.

dovolená

Rodinné zájezdy k moři

Co jsou to rodinné zájezdy k moři?

Rodinné zájezdy k moři jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi, kteří hledají relaxaci i zábavu v teplých krajích s mořskou vodou. Tyto zájezdy se často liší od klasických zájezdů tím, že jsou zaměřeny na potřeby celé rodiny a nabízejí mnoho aktivit pro děti i dospělé.

Kam se vydat na rodinný zájezd k moři?

Existuje mnoho míst, kam se můžete vydat na rodinný zájezd k moři. Mezi nejoblíbenější patří středomořské země jako Řecko, Španělsko, Itálie nebo Chorvatsko. Tyto destinace nabízejí krásné pláže, příjemné podnebí a mnoho zábavy pro celou rodinu.

Jak si objednat rodinný zájezd k moři?

Rodinný zájezd k moři si můžete objednat prostřednictvím cestovní kanceláře, která vám nabídne různé možnosti pobytů v různých destinacích. Doporučujeme si pečlivě prohlédnout různé zájezdy a vybrat si ten nejvhodnější pro vaši rodinu.

Outbound link to relevant page in wikipedia: Dovolená

pro děti

5 nejkrásnějších pláží, které musíte navštívit na rodinném zájezdu k moři

– Pláž Cala Macarella na Menorce: tyrkysová voda, bílý písek a skalnaté útesy
– Pláž Praia da Rocha v Portimau: dlouhá pláž s měkkým pískem a výhledem na útesy
– Pláž Playa de las Canteras na Gran Canaria: 8km dlouhá pláž s mnoha aktivitami
– Pláž Plitvice v Chorvatsku: tichá pláž v národním parku s azurovou vodou
– Pláž Elafonisi na Krétě: čistá voda, růžový písek a ostrov v zálivu

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno