DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

5 nejlepších all-inclusive resortů pro rodiny s dětmi na dovolenou u moře

Pokud se chystáte na dovolenou u moře s rodinou, určitě hledáte místo, které je vhodné pro děti, nabízí aktivit pro celou rodinu a zároveň poskytuje pohodlí a komfort. All-inclusive resorty jsou skvělou volbou, protože zahrnují veškeré potřebné služby a aktivit pro celou rodinu. Zde jsou 5 nejlepších all-inclusive resortů pro rodiny s dětmi na dovolenou u moře:

 1. Beaches Turks & Caicos Resort Villages & Spa – Nachází se v Karibiku a je ideální pro rodiny, protože nabízí mnoho aktivit pro děti, včetně vodního parku, dětského klubu a heren. Pro dospělé jsou zde luxusní spa a nekonečné množství restaurací a barů.
 2. Club Med La Caravelle – Tento resort se nachází v Guadeloupe a nabízí širokou škálu aktivit pro celé rodiny, včetně plážových aktivit a sportovních turnajů. Pro děti jsou zde dětské kluby a vodní parky.
 3. Moon Palace Cancun – Tento all-inclusive resort se nachází v Cancúnu a je vhodný pro rodiny, protože nabízí vodní park, dětské klubovny a mnoho dalších aktivit. Pro dospělé je zde exkluzivní spa a golfové hřiště.
 4. Atlantis, Paradise Island – Tento luxusní resort se nachází na Bahamách a nabízí neomezené množství aktivit, včetně akvária s delfíny, vodního parku, golfového hřiště a kasina. Pro děti je zde Aquaventure – největší vodní park na světě.
 5. Daios Cove Luxury Resort & Villas – Nachází se na Krétě a je ideální pro rodiny, které hledají klidnou dovolenou. Pro děti jsou zde dětské kluby a vodní skluzavky. Pro dospělé je zde exkluzivní wellness centrum a mnoho restaurací a barů.

Celkově lze říci, že tyto all-inclusive resorty nabízí mnoho možností pro celou rodinu a jsou skvělou volbou pro dovolenou u moře.

děti
5 nejlepších all-inclusive resortů pro rodiny s dětmi na dovolenou u moře

1. Beaches Turks and Caicos Resort Villages and Spa

Tento resort nabízí širokou škálu vodních aktivit, včetně šnorchlování, plavání s delfíny a řízení vodních skútrů. Pro děti jsou zde k dispozici vodní skluzavky a mnoho dalších her. Dospělí si mohou užít ve spa nebo vystřelování na šipky.

Zobrazit hodnocení Beaches Turks and Caicos Resort Villages and Spa na Tripadvisor

2. Grand Velas Riviera Maya

Tento resort nabízí širokou škálu aktivit pro děti, včetně dětského klubu, vodních parků a animačních programů. Dospělí se mohou těšit na špičkovou gastronomii a wellness centrum.

Zobrazit hodnocení Grand Velas Riviera Maya na Tripadvisor

3. Hard Rock Hotel Cancun

Tento resort nabízí rockově tematické aktivity nejen pro děti, ale i pro dospělé, jako například rockové koncerty, karaoke a kytarové lekce. Děti se mohou těšit na dětský klub, vodní skluzavky a plážové hry.

Zobrazit hodnocení Hard Rock Hotel Cancun na Tripadvisor

4. Paradisus Playa del Carmen La Esmeralda

Tento resort nabízí rodinně přátelské aktivity, včetně bazénu s vodními prvky, dětského klubu a animačních programů pro děti. Dospělí si mohou odpočinout ve wellness centru nebo užít si plážový volejbal.

Zobrazit hodnocení Paradisus Playa del Carmen La Esmeralda na Tripadvisor

5. Hyatt Ziva Cancun

Tento resort nabízí dětský klub, vodní skluzavky, animační programy pro děti a multikulturní gastronomii. Dospělí si mohou relaxovat na pláži nebo vychutnat si koktejl v jednom z mnoha barů.

Zobrazit hodnocení Hyatt Ziva Cancun na Tripadvisor


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQs: Nejlepší all-inclusive resorty pro rodiny s dětmi na dovolenou u moře

1. Jak vybrat all-inclusive resort pro rodinu s dětmi?

Při výběru all-inclusive resortu pro rodinu s dětmi je důležité zvážit, zda resort nabízí dětské aktivity a zda jsou pláže vhodné pro děti. Také je nutné zkontrolovat nabídku stravy a zabezpečení zdravotní péče.

2. Kde najít nejlepší all-inclusive resorty pro rodiny s dětmi na dovolenou u moře?

Nejlepší all-inclusive resorty pro rodiny s dětmi na dovolenou u moře můžete najít na různých webových stránkách specializovaných na cestování. Doporučujeme vyhledávat hodnocení a recenze od ostatních rodin, které v resortu již byly.

3. Seznam 5 nejlepších all-inclusive resortů pro rodiny s dětmi na dovolenou u moře

 • Beaches Turks and Caicos Resort Villages and Spa – Tento resort nabízí čtyři vodní parky, 21 restaurací a bary, aktivitní program pro děti i dospělé a také možnost potápění.
 • Club Med Punta Cana – Tento resort se nachází na Dominikánské republice a nabízí dětské aktivity, restaurace, bazény i motorové sporty.
 • Hard Rock Hotel Cancun – Tento resort nabízí aktivity jako jsou vodní sporty, minigolf a dětský klub. Dospělí si zde mohou užít relaxaci v lázních a bary s koktejly.
 • Grand Velas Riviera Maya – Tento resort se nachází v Mexiku a nabízí dětské aktivity, bazény a nádherné pláže. Pro dospělé jsou k dispozici restaurace a wellness centra.
 • Beaches Negril Resort and Spa – Tento resort se nachází na Jamajce a nabízí dětské aktivity, vodní park, bazény i nádhernou pláž. Pro dospělé jsou k dispozici restaurace a bary.

4. Co všechno je zahrnuto v all-inclusive pobytu?

All-inclusive pobyt zahrnuje ubytování, jídlo, nápoje, dětské aktivity, bazény a pláže. Některé resorty nabízejí také různé aktivity a vodní sporty v rámci all-inclusive. Někdy jsou v ceně také ubytování pro děti zdarma nebo slevy na další akce v resortu.

dovolená

Dovolená u moře s dětmi all inclusive

Plánujete si dovolenou u moře s dětmi a chcete se užít naplno bez starostí? Určitě pak zvažujete možnost pobytu formou all inclusive. Pokud navíc hledáte nějaké místo, kde bude pro vaše ratolesti co nejvíc zábavy, doporučujeme vám některý z resortů speciálně určených pro rodiny s dětmi.

Jak si užít dovolenou u moře s dětmi?

Ubytování all inclusive vám zajistí nejen pohodlný pobyt bez starostí s jídlem a pitím, ale často jsou v ceně i různé aktivity a zábava pro děti i dospělé. Pokud si tedy chcete užít aktivní dovolenou u moře, zvolte například resort s vodními skluzavkami, animační programy nebo sportovními aktivitami.

Při výběru místa se zaměřte i na blízkost pláže a vhodné podmínky pro koupání dětí. Určitě oceníte také možnost zapůjčení dětského vybavení, jako jsou dětské postýlky, židličky nebo kočárky, což vám usnadní cestu i samotný pobyt.

Vybrané destinace pro dovolenou s dětmi all inclusive

Jednou z populárních destinací pro dovolenou u moře s dětmi all inclusive je například Řecko, konkrétně ostrov Kréta s řadou rodinných resortů. Velmi oblíbené jsou také destinace v Turecku, jako například Bodrum nebo Antalya. Z evropských zemí se nabízí Halkidiki v Řecku, Mallorca ve Španělsku nebo Algarve v Portugalsku.

Všechny tyto destinace nabízejí krásné pláže, aktivní zábavu pro děti i dospělé a samozřejmě nezapomenutelné dojmy z kultury a gastronomie dané země.

Pro více informací o jednotlivých destinacích můžete navštívit stránku Dovolená na Wikipedii.

pro děti

5 nejlepších all-inclusive resortů pro rodiny s dětmi na dovolenou u moře

 • Beaches Turks & Caicos Resort Villages & Spa – nádherné pláže, 10 bazénů, vodní skluzavky a celá řada aktivit pro děti a dospělé
 • Grand Velas Riviera Maya – skvělé restaurace a bary a rozmanité aktivity pro děti včetně potápění a spousty vodních sportů
 • Club Med Punta Cana – all-inclusive letovisko s rodinnou atmosférou, v blízkosti krásných pláží s bílým pískem a modrými vodami
 • Atlantis Paradise Island – vodní park s tobogány, delfínovými show a programy pro děti včetně soubojů pirátů a snažení o výrobu čokolády
 • Ikos Olivia – luxusní pobyt s bezplatnými vodními sporty, sportovními kurty a bazény, a dokonce i soukromými plážemi s pozorným personálem

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno