DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

5 tipů na nezapomenutelnou dovolenou s dětmi v Bulharsku

Přemýšlíte o tom, jak strávit letní dovolenou s rodinou v Bulharsku? Zde jsou 5 tipů na nezapomenutelnou dovolenou s dětmi v Bulharsku:

 1. Navštivte slavné pláže v Bulharsku – Bulharsko je proslulé svými krásnými plážemi. Pokud si chcete užít slunce a moře, vydejte se do letovisek jako je Napfeny, Sonnenstrand nebo Zlatni Pjasaci.
 2. Prozkoumejte historická města – Bulharsko má bohatou historii, kterou můžete objevovat v historických městech jako je Sofie, Plovdiv nebo Varna.
 3. Navštivte vodní parky – Bulharsko má mnoho vodních parků, jako např. Aquapolis v Sunny Beach nebo Action Aquapark v Burgasu. Vaše děti určitě budou mít zábavu na skluzavkách a v bazénech.
 4. Užijte si horské túry – Pokud máte rádi přírodu a chcete dát svým dětem možnost vidět krásy bulharských hor, podnikněte společně rodinné výlety do pohoří Rila nebo Pirin.
 5. Nakupujte tradiční bulharské suvenýry – Na svých výletech můžete nakupovat tradiční bulharské suvenýry, jako jsou keramika, koberce nebo sušené ovoce. To vaši děti určitě potěší.

Tak neváhejte a vydejte se s rodinou na nezapomenutelnou dovolenou do krásného Bulharska!

děti

5 tipů na nezapomenutelnou dovolenou s dětmi v Bulharsku

Bulharsko – dětský ráj

1. Vyberte si vhodné ubytování

Nejlepší volbou pro rodiny s dětmi jsou apartmány či hotely s rodinnými pokoji. Hledejte ubytování poblíž pláže, ale zároveň dostatečně daleko od hluku, aby vaše ratolesti mohli večer klidně usínat.

2. Navštivte aquaparky

Bulharsko má mnoho kvalitních aquaparků, které jsou ideálními místy pro zábavu celé rodiny. Pro malé děti jsou vhodné ty s menšími atrakcemi, pro starší děti pak ty s většími skluzavkami.

3. Prohlédněte si památky a přírodní krásy

Bulharsko nabízí mnoho nádherných historických památek, ale také je plné nádherných přírodních krás, jako jsou například Rilský klášter nebo národní park Pirin. Určitě nevynechejte návštěvu malebného městečka Nesebar. Pro zajímavé informace o památkách navštivte stránky amerických národních parků.

4. Vyzkoušejte některou z mnoha aktivit

Bulharsko nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu. Například jízda na koni, vodní sporty, výlety na kole, ale také různé adrenalinové atrakce. Záleží jen na vás, kterou z nich si zvolíte.

5. Ochutnejte bulharskou kuchyni

Nezapomeňte vyzkoušet některá tradiční bulharská jídla, jako jsou šopský salát, banitsa nebo moussaka. Na bulharské stránky najdete odkaz, kde se dočtete více o bulharské kuchyni.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQs

5 tipů na nezapomenutelnou dovolenou s dětmi v Bulharsku

 1. Navštivte Aqua Paradise – největší vodní park v Bulharsku s množstvím tobogánů a bazénů pro děti i dospělé.
 2. Prozkoumejte starobylé město Nesebar, které je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO a nabízí krásnou kombinaci historie a přírody.
 3. Vydejte se na pláž Sunny Beach, která je vhodná pro děti díky mělkému moři a množství atrakcí na pláži.
 4. Navštivte bulharské rodinné lázně, například ve městech Velingrad nebo Sandanski, kde si můžete užít relaxaci a wellness s celou rodinou.
 5. Vydejte se do přírodního parku Strandža, který nabízí neuvěřitelnou krásu bulharské přírody a množství aktivit pro celou rodinu.

dovolená

Dovolená s dětmi v Bulharsku u moře: ideální volba pro rodinnou dovolenou

Pokud hledáte ideální destinaci pro rodinnou dovolenou, Bulharsko je skvělou volbou. S jeho krásnými plážemi a malebnými pobřežními městy je to ideální místo pro pečlivě naplánovanou dovolenou s dětmi.

Bulharské pláže: Zábava pro celou rodinu

Bulharsko je známé pro své krásné pláže a pobřeží. V mnoha městech můžete najít pláže s čistým a teplým mořem, ideální pro koupání a relaxaci. Většina pláží nabízí mnoho atrakcí pro děti, včetně plážových her, vodních sportů a zábavy na břehu moře.

Atrakce pro děti v Bulharsku

Kromě pláží nabízí Bulharsko také mnoho atrakcí pro děti. Prozkoumat můžete například zábavní parky, muzea, akvária a další atrakce pro celou rodinu. V mnoha městech jsou k dispozici také organizované aktivity pro děti, jako jsou tábory a sportovní aktivity.

Závěr

Pokud hledáte ideální dovolenou pro celou rodinu, Bulharsko je skvělou volbou. Krásné pláže, mnoho atrakcí pro děti a malebná pobřežní města to dělají ideálním místem pro dovolenou s dětmi. Pro více informací o Bulharsku můžete navštívit Wikipedii.

pro děti

5 tipů na nezapomenutelnou dovolenou s dětmi v Bulharsku

 • Najděte si vhodné ubytování, kde jsou k dispozici dětské hřiště, bazén a ideálně i animační program pro děti.
 • Navštivte pláže, které jsou vhodné pro děti a mají pozvolný vstup do moře. Nezapomeňte si s sebou vzít plážové hračky a slunečník.
 • Prozkoumejte okolí, navštivte například vodní park, delfinárium nebo malebné městečko.
 • Užijte si místní kuchyni, objevte nové chutě a zkuste typická bulharská jídla.
 • Nakupte suvenýry a vzpomínky na dovolenou, například ručně malované keramické výrobky, koření nebo med.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno