DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Aktivity pro děti na dovolené u moře – inspirace pro rodiče

Pokud plánujete letní dovolenou u moře s dětmi, určitě chcete, aby si užili co nejvíc zábavy a aktivit. Naštěstí vám nabízíme inspiraci a tipy na nejlepší aktivity pro děti na dovolené.

Koupání a plážové hry jsou samozřejmě základem každé dovolené u moře. Děti si rády zařádí ve vlnách, staví hrady z písku a hrají si s míčem.

Sportovní aktivity jsou další skvělou volbou pro aktivní děti. Nabízí se například plavání, windsurfing, vodní lyžování nebo beach volejbal.

Zábavní parky a akvaparky jsou také oblíbenou volbou pro dovolené s dětmi. Najdete zde různé atrakce a zábavu pro celou rodinu.

Výlety a prohlídky mohou být také zajímavou aktivitou pro děti. Navštivte například akvárium, zoologickou zahradu nebo historické památky v okolí.

Nabitý a pestrý program aktivit pro děti na dovolené u moře jim zaručí nezapomenutelné zážitky. A vy budete mít prostor si užít trochu volna a relaxu.

děti

Aktivity pro děti na dovolené u moře – inspirace pro rodiče

Letošní dovolenou strávíte u moře a rádi byste vaše děti zábavnou formou seznámili se světem vodních sportů a aktivit? Máte na výběr z mnoha možností a my vám přinášíme inspiraci, která zaručeně potěší nejmenší i starší členy vaší rodiny.

Plážový volejbal

Plážový volejbal je vynikající sportovní aktivitou, kterou si můžete užít s celou rodinou. Jde o skvělou příležitost, jak rozcvičit své tělo i mysli, zapojit se do pohybové aktivity a zároveň si užít společenského setkání u vody. Co je lepší než okamžitá ochlazení v příjemně osvěžující vodě, když se zapotíte při hře volejbalu?

Surfování

Surfování je skvělý sport, který nejlépe vynikne na pláži u oceánu. Právě díky tomu si na dovolené můžete vyzkoušet své surfařské dovednosti a získat základní znalosti tohoto sportu. Všichni vaší rodiny si užijí jedinečnou zábavu, adrenalin a zároveň nezapomenutelný zážitek.

Paddleboarding

Paddleboarding je další oblíbený vodní sport, který si můžete užít během vaší dovolené na pláži. Jedná se o rovnovážnou hru, která kombinuje sport, adrenalin a zábavu. Navíc je velmi snadné se ji naučit i pro ty úplné začátečníky. Paddleboarding dokáže potěšit celou rodinu a přinést vám nezapomenutelné zážitky.

Kitesurfing

Pokud máte zájem o trochu více adrenalinu a dobrodružství, může být kitesurfing tou správnou volbou pro vaši rodinu. Jde o náročný sport, který ovládá vítr, ale přesto si ho oblíbilo mnoho lidí po celém světě. Bez ohledu na to, jestli jste začátečník nebo zkušený surfař, kitesurfing je možností, jak se zabavit na dovolené u moře.

Tyto vodní aktivity mohou být pro vaši rodinu velmi přínosné a zajímavé. Je důležité, aby si každý vybral takovou aktivitu, která ho bude bavit a přinese mu největší zážitek. Mějte na paměti, že možností je mnoho a nic vám nebrání v tom, abyste si jako rodina užili spousta legrace a zábavy na pláži u moře.

Reference:
Link k článku: https://www.familyvacationcritic.com/10-beach-activities-families-can-enjoy-together/art/

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Aktivity pro děti na dovolené u moře – inspirace pro rodiče

Kde hledat inspiraci?

Pro výběr aktivit pro děti na letní dovolené u moře můžete vyhledat informace na internetu, v průvodcích, ale také se zeptat místních obyvatel či personálu ubytování.

Koupání a plážové aktivity

Jednou z nejoblíbenějších činností pro děti na dovolené u moře je samozřejmě koupání. Kromě toho existuje spousta dalších plážových aktivit jako například stavění pískových hradů, hraní míčových her, a většinou je možné si zapůjčit aquasportovní vybavení (plachtu, kajak, paddleboard a podobně).

Navštívte blízké atrakce a zábavní parky

Na pobřeží se nachází mnoho zábavních parků a atrakcí, které vytvářejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti, ale i pro celou rodinu. Mezi oblíbené atrakce patří lunaparky, vodní parky, a akvária.

Vydejte se na výlety okolo pobřeží

Najděte nejzajímavější místa okolo pobřeží, a vydejte se na rodinný výlet. Mezi nejpřitažlivější aktivity patří procházky, cyklovýlety, jízdy na koních, ale klidně se můžete vydat na lodní výlet nebo si zapůjčit vodní skútr.

Dětské kluby a prográmky

Většina hotelů nebo rekreačních areálů nabízí dětské kluby s profesionálním vedením a speciální programy. Děti si mohou hrát, tvořit, zpívat a tančit s ostatními dětmi, zatímco rodiče si mohou v klidu užít volna.

Tip na závěr

Přizpůsobte aktivitám potřeby vašeho dítěte. Ne každé dítě má rádo stejné věci, takže aby se na dovolené nudit nemuselo, můžete společně vytvořit program podle jeho zájmů a přání.

dovolená

Dovolená pro rodiny s dětmi u moře

Pokud hledáte ideální dovolenou pro svou rodinu s dětmi, moře vám může nabídnout mnoho aktivit a zážitků.

Jak si připravit dovolenou s dětmi

Je důležité důkladně si rozvrhnout plán dovolené s ohledem na potřeby dětí. Vyberte si ubytování poblíž pláže, kde se budou moci děti bezpečně koupat a hrát. Zvažte také aktivity jako vodní sporty, návštěvu akvaparků nebo zoo. Nezapomeňte si také vzít s sebou dostatek slunečního krému a další vybavení pro děti, jako plážové hračky a opalovací kremy s vyšším faktorem.

Nabídka dovolených pro rodiny s dětmi na pobřeží

Na českém pobřeží můžete najít řadu resortů a hotelů, které nabízejí speciální programy pro rodiny s dětmi, jako jsou například animační programy, dětské kluby, bazény a dětská hřiště. Pokud hledáte trochu větší dobrodružství, můžete se vydat na dovolenou do zahraničí, např. na chorvatské pobřeží nebo na Řecko. Tam najdete krásné pláže a azurové moře, ale také historická města a kulturní památky.

Pokud hledáte další informace o dovolené pro rodiny s dětmi u moře, navštivte tuto stránku na Wikipedii.

pro děti

Aktivity pro děti na dovolené u moře – inspirace pro rodiče

  • Plážové hry jako frisbee, míčové hry, petanque
  • Stavění pískových hradek a soch
  • Koupání a šnorchlování
  • Jízda na paddleboardu nebo kajaku
  • Prohlídky pobřeží na kole nebo koloběžce
  • Návštěva akvária nebo delfinária
  • Výlet na vodopád nebo jeskyni v okolí
  • Tvorba suvenýrů z mořských lastur a kamenů
  • Večerní promenáda se zmrzlinou nebo plnoční koupání v moři

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekNedonošené děti: Jaké jsou jejich šance na přežití?
Další článekRozvod a jeho dopad na mezilidské vztahy
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno