DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Aktivity pro děti na dovolené v Tunisu

Pokud plánujete dovolenou v Tunisu s dětmi, můžete se těšit na mnoho zábavy a aktivit, které budou děti nadšeně očekávat. Tunisko nabízí nespočet možností, jak strávit aktivní dovolenou s rodinou.

Plážové aktivity jsou samozřejmě hlavním lákadlem pro děti. Tuniské pláže jsou nádherné a děti si zde mohou užít spoustu zábavy. Kromě koupání si mohou například zapůjčit vodní skútry, projížďky na banánu, tryskáči nebo parasailling.

Prozkoumávání krás a záhad přírody rovněž patří mezi populární aktivitu pro děti. Můžete se vydat na výlet do pouště nebo národních parků, kde děti budou moci sledovat zvířata, ptáky a rostliny v přírodě.

Návštěva historických památek a měst je další skvělou aktivitou pro děti. Tunisko má bohatou historii a kulturu, děti si zde mohou prohlédnout starověké římské ruiny, islámské stavby a další zajímavosti.

Vodní parky jsou pro děti obecně oblíbená zábava. V Tunisu najdete několik vodních parků, které nabízejí různé atrakce pro celou rodinu. Tyto parky jsou plné skluzavek, bazénů, a dalších aktivit na vodu.

Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou s dětmi, Tunisko bude určitě skvělou volbou. Nabízí mnoho zábavy, aktivit a zážitků pro celou rodinu.

děti

Pláže v Tunisku

Tunisko je známé svým nekonečným pobřežím a krásnými plážemi. Pro dospělé jsou tyto pláže ideální pro relaxaci, ale pro děti jsou zde také mnohé aktivity.

Plážové hry

Na pláži si děti mohou zahrát různé hry, jako jsou například plážový volejbal, plážový fotbal nebo plážový házená. Tyto aktivity jsou skvělé pro trávení času s rodinou a přáteli.

Plavání a šnorchlování

Díky krásným podvodním scenériím, je Tunisko ideální pro plavání a šnorchlování. Existuje mnoho organizací, které nabízejí šnorchlovací výlety a kurzy pro děti.

Návštěva národních parků

Tunisko má mnoho národních parků, které nabízejí návštěvníkům nevšední zážitky a dobrodružství. Některé z nejznámějších parků jsou například:

Ichkeul

Národní park Nachází se v severní části Tuniska a má krásné jezero, které sloužilo jako přistávací místo pro mnoho druhů ptáků, kteří se zde zastavují během své migrace.

Boukornine

Tento park se nachází poblíž přístavu La Goulette a je domovem pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Děti si mohou prohlédnout nerostnou krasovou poušť a užít si krásný výhled na Středozemní moře.

Kéželwin

Kéželwin je národní park, který je známý svými starověkými římskými ruinami, které tu najdete. Děti mohou prozkoumat tato místa a získat nové poznatky o historii Tuniska.

Pro více informací o národních parcích v Tunisku, navštivte národní parky USA, kde najdete mnoho užitečných informací a tipů pro rodiny s dětmi.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Aktivity pro děti na dovolené v Tunisu

Co nabízí tuniské pláže pro děti?

Tunisko je proslulé svými krásnými plážemi. Děti se zde mohou vyřádit na velkých písečných plážích, kde si mohou hrát s míčem, stavět písečné hrady a vyzkoušet si různé vodní aktivity. Pláže jsou plné služeb pro rodiny s dětmi včetně vybavení pro plavání a stravování.

Jaké jsou nejznámější tuniské atrakce pro děti?

V Tunisku najdete mnoho zábavních parků a atrakcí vhodných pro různé věkové kategorie dětí. Mezi ty nejznámější patří například Carthageland, kde si mohou děti vyzkoušet různé horské dráhy a vodní atrakce. Další možností je zábavní park Flipper, který nabízí mnoho her, atrakcí a show.

Co se dá dělat v Tunisku s malými dětmi?

S malými dětmi se doporučuje navštívit tuniské akvária nebo vodní parky, jako je Aqua Palace. Další zábavou pro děti jsou návštěvy tuniských zoologických zahrad, jako je Zoo Friguia, kde se děti mohou setkat s různými druhy zvířat. Rodiny s dětmi určitě ocení i návštěvu tuniských trhů, kde si mohou děti zakoupit zajímavé suvenýry.

dovolená

Dovolená s dětmi v Tunisu u Moře – Proč byste měli zvážit tuniské pláže pro rodinnou dovolenou

1. Pohodlná let ještky na krásné pláže

Tunisko, jako turistická země, nabízí širokou škálu letovisek, které jsou z letišť snadno dostupná. Například můžete letět do Hammametu, který se nachází jen 60 kilometrů od hlavního města Tunisu. Tento okouzlující pobřežní město nabízí krásné pláže a spoustu aktivit pro rodiny s dětmi.

2. Široká škála aktivit pro děti

Tunisko nabízí spoustu aktivit pro děti, jako je například jízda na velbloudech, vodní sporty, návštěva vodního parku a mnoho dalšího. Rodiny také ocení tuniskou kuchyni, která je velmi zdravá a chutná.

3. Teplé klima po většinu roku

Tunisko má teplé klima po většinu roku, což znamená, že můžete vychutnat pláže a slunce i mimo letní sezónu. Pokud cestujete s dětmi, je lepší vyhnout se měsícům července a srpna, protože jsou velmi horké. V jiných měsících ale můžete vychutnat příjemné teploty a méně turistů.

Přemýšlíte o rodinné dovolené v Tunisku? Pokud ano, doporučujeme se podívat na Wikipedii, kde najdete další užitečné informace o této krásné zemi.

pro děti

Aktivity pro děti na dovolené v Tunisu:

  • Navštěva ZOO s exotickými zvířaty
  • Prohlídka starověkých památek jako Koloseum nebo sfingy
  • Projížďka na velbloudovi po poušti
  • Plavby lodí po Středozemním moři s možností pozorování delfínů a mořských želv
  • Vodní aktivity jako například lyžování na vodě nebo jízda na banánu
  • Kreativní aktivity pro děti jako malování keramiky nebo výroba místních suvenýrů

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno