DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Bezstarostná dovolená s dětmi na slunném ostrově Corfu

Bezstarostná dovolená s dětmi na slunném ostrově Corfu

Corfu je jedním z nejkrásnějších ostrovů v Řecku, který nabízí bezstarostnou dovolenou pro celou rodinu. S jeho slunným klimatem, krásnými plážemi a bohatými kulturními dědictvími je ideálním místem pro relaxaci i zábavu s dětmi.

Zakoupením all-inclusive balíčku si můžete užít dovolenou naplno, aniž byste se museli starat o organizaci jídla, pití a volnočasových aktivit. Většina hotelů na ostrově nabízí rodinné pokoje a speciální programy pro děti, včetně dětských bazénů, dětských klubů a animací.

Na Corfu si můžete také užít plavby lodí po okolních ostrovech, jakými jsou Paxos a Antipaxos. Tyto ostrovy jsou známé svými úchvatnými plážemi a azurově modrou vodou. Prozkoumejte také historické památky a malebná města, jako je město Korfu s jeho starobylým opevněním a úzkými uličkami.

Bezstarostná dovolená na slunném ostrově Corfu je tím nejlepším dárkem, který můžete své rodině poskytnout. Rezervujte si ji ještě dnes a zažijte nezapomenutelné chvíle na jednom z nejkrásnějších řeckých ostrovů.


děti


Bezstarostná dovolená s dětmi na slunném ostrově Corfu

Bezstarostná dovolená s dětmi na slunném ostrově Corfu

Proč volit Corfu?

Corfu, jedno z nejkrásnějších řeckých ostrovů, je vhodným cílem pro dovolenou s dětmi. Nádherné pláže, teplé moře a pohostinní obyvatelé, kteří příjemně přivítají všechny návštěvníky, jsou jen některé z důvodů, proč byste si měli vybrat tuto destinaci pro rodinnou dovolenou.

Rodinné aktivity na ostrově

Ostrov Corfu nabízí mnoho aktivit pro děti všech věkových kategorií. Můžete si vychutnat společný čas na pláži, kde se děti mohou vyřádit ve vodě a stavět hrady ze písku. Dále zde najdete akvaparky, zoo a různé sportovní aktivity, jako je vodní lyžování, šnorchlování, plavání nebo tenis. Vaše děti se na ostrově rozhodně nebudou nudit!

Ubytování pro rodiny s dětmi

Při výběru ubytování na ostrově Corfu se zaměřte na hotely a apartmány, které jsou přizpůsobeny rodinám s dětmi. Mnoho hotelů nabízí dětská hřiště, bazény s dětským oddílem a animační programy pro nejmenší. Můžete se rozhodnout i pro pronájem soukromého apartmánu, který vám poskytne větší soukromí a prostor pro relaxaci s rodinou. Vyberte si ubytování, které splňuje vaše potřeby a zajišťuje bezpečí a pohodlí pro vás i vaše děti.

Stravování pro rodiny

Vybírejte restaurace, které mají dětské menu a nabízí rodinnou atmosféru. Místní kuchyně na ostrově Corfu je bohatá a nabízí širokou škálu tradičních jídel. Určitě vyzkoušejte místní speciality, jako je gyros, suflaki nebo tzatziki. Pro děti jsou vhodné také pizzy, těstoviny a hamburgery. Většina restaurací na ostrově Corfu je přátelská k dětem a ráda je přivítá.

Tip na další čtení

Pokud hledáte další tipy na dovolenou s dětmi, doporučujeme se podívat na Family Vacation Critic. Tento web poskytuje informace o vhodných destinacích pro rodiny s dětmi, tipy na aktivity a hodnocení různých hotelů a resortů. Najdete zde spoustu užitečných informací, které vám pomohou naplánovat bezstarostnou a zábavnou dovolenou s dětmi!


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Bezstarostná dovolená s dětmi na slunném ostrově Corfu

1. Jaké atrakce nabízí ostrov Corfu pro děti?

Ostrov Corfu nabízí širokou škálu atrakcí pro děti. Můžete navštívit některou z mnoha písečných pláží vhodných pro děti, kde si mohou hrát a stavět hradky. Dále tu najdete také vodní parky, lunaparky nebo zoo, které potěší nejen děti, ale i dospělé.

2. Jaké jsou nejlepší rodinné hotely na ostrově Corfu?

Na ostrově Corfu najdete mnoho rodinných hotelů, které jsou ideální pro dovolenou s dětmi. Mezi nejlepší patří například Hotel Sunshine, který má velký bazén, dětské hřiště a animační program pro děti. Další dobrou volbou je Hotel Paradise, který nabízí rodinné pokoje a výborné stravování vhodné pro děti.

3. Jaké jsou nejlepší pláže pro rodiny s dětmi na ostrově Corfu?

Ostrov Corfu je známý svými krásnými plážemi, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Některé z nejlepších pláží jsou Glyfada Beach, která má pozvolný vstup do moře a je dobře vybavena, a Agios Georgios Beach, která je rovněž vhodná pro děti díky svému klidnému moři.

4. Existují na ostrově Corfu také aktivity pro dospělé?

Ano, ostrov Corfu nabízí mnoho aktivit pro dospělé. Můžete si užít plavání a potápění v překrásném moři, projet se na vodním skútru, pronajmout si kolo a vydat se na procházku po ostrově nebo navštívit místní trhy a ochutnat místní speciality.

dovolená

Dovolená s dětmi na ostrově Corfu

Ostrov Corfu

Ostrov Corfu, známý také jako Kerkyra, je jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací pro rodiny s dětmi. Tento ostrov, který se nachází v Jónském moři na západě Řecka, nabízí nádherné pláže, malebné vesničky a bohatou kulturní historii.

Pláže pro rodiny s dětmi

Corfu je proslulá svými krásnými plážemi. Pokud plánujete dovolenou s dětmi, doporučujeme vyhledat pláže, které jsou ideální pro malé děti. Pláž Glyfada je jednou z nejlepších volbou pro rodiny. Je to písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, což je pro rodiče s malými dětmi velmi výhodné.

Volnočasové aktivity

Na ostrově Corfu není jenom o plážích. Existují také mnohé aktivity, které můžete podniknout s dětmi. Do užité je návštěva Achilleionu, bývalé rezidence rakouské císařovny Sissi, který nabízí krásné zahrady a impozantní sochy. Další možností je návštěva Aquaparku Aqualand, který je největším aquaparkem na ostrově.

Odkazy:

Pro více informací o ostrově Corfu navštivte prosím https://cs.wikipedia.org/wiki/Korfu.


pro děti

Bezstarostná dovolená s dětmi na slunném ostrově Corfu:

  • Nádherný slunný ostrov Corfu je ideálním místem pro dovolenou s dětmi.
  • Najdete zde krásné pláže s teplým mořem, které jsou vhodné i pro děti.
  • Ostrov nabízí mnoho možností vodních aktivit pro děti, jako je plavání, šnorchlování a vodní sporty.
  • Místní kuchyně je lahodná a nabízí široký výběr jídel, které děti jistě ocení.
  • Na Corfu najdete také mnoho historických památek a malebných vesnic, které mohou být zajímavé i pro děti.
  • Pro rodiny s dětmi je na ostrově k dispozici mnoho ubytovacích zařízení s přátelským personálem a vybavením pro děti.
  • Bezstarostná dovolená s dětmi na ostrově Corfu je skvělou volbou pro rodiny, které hledají sluníčko, pláže, vodní aktivity a zábavu pro děti.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJak se vyhnout rutině v partnerském vztahu po narození dítěte
Další článekVýhody a nevýhody výroby plyšových hraček: Co byste měli vědět
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno