DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Bezstarostná dovolená u moře na Mauriciu s dětmi: Náš zážitek

Plážová dovolená na Mauriciu se stala pro naši rodinu nezapomenutelným zážitkem. Využili jsme nabídku all-inclusive hotelu, který poskytoval vše, co jsme potřebovali pro bezstarostný pobyt.

Ubytování bylo moderní a pohodlné, s výhledem na nádhernou pláž. Děti si užívaly výlety do okolí a nejoblíbenější byla pro ně návštěva místního akvária, kde mohly pozorovat korálové útesy a pestrou škálu mořských živočichů.

Jak pro dospělé, tak pro děti bylo k dispozici mnoho aktivit v rámci hotelu, jako je vodní sporty, dětský klub a animační program. Večery jsme trávili na pláži, kde jsme se bavili u grilu a poslouchali živou hudbu.

Bez ohledu na věk a zájmy každého člena rodiny jsme si z této dovolené odvezli mnoho krásných vzpomínek.

Pokud tedy uvažujete o dovolené u moře s dětmi, rozhodně doporučujeme Mauritius jako skvělé místo pro aktivní odpočinek i relaxaci.

Keywords: Bezstarostná dovolená, děti, pláž, all-inclusive, ubytování, akvárium, aktivní odpočinek, relaxace, hodnocení, zážitek.

děti
Bezstarostná dovolená u moře na Mauriciu s dětmi: Náš zážitek

Bezstarostná dovolená u moře na Mauriciu s dětmi: Náš zážitek

Proč jsme se rozhodli pro Mauricius

Naše rodina, kterou tvoříme já, manžel a dva kluci ve věku 10 a 12 let, si vždycky přála strávit dovolenou v nějakém exotickém místě s parádními plážemi a možností podívat se na různá zvířata a přírodní úkazy. Po několika týdnech hledání jsme se nakonec rozhodli pro Mauricius, což bylo určitě jeden z nejlepších rozhodnutí, která jsme kdy udělali!

Jak jsme cestovali

Letěli jsme přímo z Prahy do Port Louis, což je hlavní město Mauricia. Cesta trvala asi 12 hodin, ale díky tomu, že jsme si koupili letenky s větším prostorem a lepším jídlem, to nebylo tak hrozné. Na letišti v Port Louis jsme si pronajali auto a vyrazili k našemu ubytování.

Naše ubytování

Zvolili jsme kvalitní rezort hned u pláže, který měl hodnocení přes 9 na Booking.com. Byli jsme ubytovaní v jednom velkém pokoji s balkonem s výhledem na moře. Respektive, já a manžel jsme spali v manželské posteli a kluci měli rozkládací gauč. Pokoj byl velmi prostorný a koupelna byla také velká a moderně zařízená.

Co jsme dělali během dovolené

Pláže na Mauriciu jsou opravdu úžasné a my jsme si je užili naplno! Kromě koupání jsme se také podívali do několika místních turistických atrakcí, jako např. Botanické zahrady Pamplemousses, muzeum rumu a starý francouzský zámek.

Na mnoho dní jsme si také pronajali loď a vyrazili na plavbu po laguně, kde jsme měli možnost vidět korálové útesy a různá tropická zvířata pod vodou. Tuto aktivitu mohu jen doporučit!

Jídlo a nápoje

Mauricius je známý nejen krásnými plážemi, ale také skvělou gastronomií. My jsme si vychutnali mnoho různých místních pokrmů, jako např. curry z kozího nebo kuřecího masa. Nezapomeňte ochutnat i místní rumy a koktejly, jsou skvělé!

Naši synové si oblíbili místní pulverizovaný džus z cukrové třtiny, který byl k dostání úplně všude. Také si dopřáli několik místních dezertů, jako je např. gateau piment (koblihu s chilli papričkou).

Závěr

Mauricius byl pro nás skvělou volbou pro dovolenou s dětmi. Pláže jsou nádherné, lidé jsou přátelští a výběr aktivit na ostrově je obrovský. Určitě všem doporučujeme navštívit tento kousek ráje na zemi!

Pro více informací o dalších krásných destinacích v Evropě a po celém světě doporučuji navštívit stránky Tripadvisor.com.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Bezstarostná dovolená u moře na Mauriciu s dětmi – FAQs

Co je Bezstarostná dovolená u moře na Mauriciu?

Bezstarostná dovolená u moře na Mauriciu je balíček, který zahrnuje ubytování, stravování, aktivity pro dospělé i děti, a také dopravu z letiště do hotelu.

Proč vybrat Bezstarostnou dovolenou na Mauriciu s dětmi?

Bezstarostná dovolená na Mauriciu s dětmi je ideální volba pro rodiny, kteří chtějí strávit kvalitní čas společně a zároveň si užít dovolenou bez starostí. Nutně nemusí řešit plánování a organizaci dovolené, ale mohou si užít a relaxovat.

Co jsme si na Bezstarostné dovolené u moře na Mauriciu užili?

Naše rodina si užila neuvěřitelný čas na Mauriciu. Děti byly nadšené z výletů do botanické zahrady a na korálové útesy, zatímco my jsme si užili romantické výlety na pláži. Stravování v hotelu bylo vynikající a personál byl velmi přátelský a ochotný.

Jsou aktivitiy na Bezstarostné dovolené vhodné i pro mladší děti?

Ano, program na Bezstarostné dovolené na Mauriciu je přizpůsoben pro rodiny s dětmi různého věku. Jsou zde aktivity jak pro mladší děti, např. malování nebo malá sportovní hřiště, tak pro starší děti, např. vodní sporty nebo prohlídky lokálních památek.

Jaké jsou ceny Bezstarostné dovolené u moře na Mauriciu?

Ceny se liší podle hotelu, délky pobytu a počtu osob. Doporučujeme nás kontaktovat pro konkrétní cenu vaší dovolené.


dovolená

Dovolená s dětmi na Mauriciu u moře

Nejlepší místa pro rodinnou dovolenou na Mauritiusu

Pokud plánujete dovolenou s dětmi na Mauritiusu, určitě byste měli navštívit některá z nejlepších pláží, jako jsou Trou Aux Biches, Belle Mare nebo Flic en Flac. Tyto pláže nabízejí krásné bílé písky a klidné moře, ideální pro děti.

Co dělat s dětmi na Mauritiusu?

Kromě koupání a opalování můžete také vyzkoušet různé aktivity, jako jsou vodní sporty, jako je šnorchlování nebo potápění, které děti zaručeně nadchnou. Taktéž se můžete vypravit na výlety po ostrově a navštívit různá zajímavá místa, jako jsou krátery sopek nebo botanické zahrady.

Bezpečnost na Mauritiusu

I když je Mauritius poměrně bezpečné místo pro turisty, měli byste být obezřetní a dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako jsou neponechávat cennosti v autě nebo být obezřetní v nočních oblastech.

Pro více informací o Mauritiusu navštivte wikipedie.

pro děti

Bezstarostná dovolená u moře na Mauriciu s dětmi: Náš zážitek

  • Příjemné a teplé klima
  • Úžasné pláže s bílým pískem
  • Krásné oblasti pod vodou s možností potápění a šnorchlování
  • Skvělé ubytování v rodinných apartmánech
  • Spousta možností pro dětské aktivity jako např. vodní sporty
  • Výborná a rozmanitá kuchyně s možností objevování místní kultury
  • Pohodová atmosféra a přátelští lidé

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno