DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Co navštívit na Kapverdách s rodinou?

Pokud plánujete dovolenou na Kapverdách se svou rodinou, máte se na co těšit! Kapverdy jsou skvělým místem pro rodinnou dovolenou, nabízejí mnoho zajímavých a přírodních atrakcí, které potěší všechny členy vaší rodiny.

Hlavní ostrov – Santiago: Navštivte hlavní město Praia a prozkoumejte jeho krásnou historickou čtvrť s barevnými domy a úzkými uličkami. Užijte si také návštěvu přírodních parků a nádherných pláží.

Ostrov Sal: Ostrov Sal je známý svými nádhernými plážemi a je ideálním místem pro vodní sporty. Zkuste si surfování, potápění nebo si jednoduše užijte relaxaci na pláži.

Ostrov Boavista: Na ostrově Boavista si užijete úchvatnou přírodu a krásné pláže. Můžete se vydat na vyhlídkovou jízdu po poušti a obdivovat unikátní duny a skalní útvary.

Ostrov Maio: Pokud máte rádi klidnější dovolenou, vydejte se na ostrov Maio. Tady najdete úžasné pláže, které jsou ideální pro relaxaci a koupání.

Ostrov Sao Vicente: Na ostrově Sao Vicente můžete objevovat živou a bohatou kulturu. Navštivte hlavní město Mindelo, kde se každoročně koná slavný karneval.

Nechte se unést krásami Kapverd a prožijte nezapomenutelnou dovolenou s vaší rodinou!

děti

Co navštívit na Kapverdách s rodinou?


Co navštívit na Kapverdách s rodinou?

Praia – Hlavní město Kapverd

Praia, nacházející se na ostrově Santiago, je hlavním městem Kapverdské republiky. Město nabízí krásné pláže, historické památky
a živou atmosféru. Pokud se rozhodnete pro návštěvu Kapverd s rodinou, Praia je skvělým výchozím bodem.

Více informací o městě Praia můžete najít na Visit Cape Verde.

Ostrov Sal – Oblíbený turistický cíl

Ostrov Sal je jedním z nejčastěji navštěvovaných ostrovů Kapverd a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Najdete zde
bílé písečné pláže, teplé moře a různé vodní aktivity. Turistické letovisko Santa Maria je ideálním místem pro ubytování
a odpočinek pro rodiny s dětmi.

Více informací o ostrově Sal můžete najít na Kapverdy.cz.

Ostrov Santo Antão – Přírodní krása

Pokud máte rádi přírodu a turistiku, ostrov Santo Antão je ideální destinací pro rodinný výlet na Kapverdy. Najdete zde
nádhernou přírodní krajinu s obrovskými útesy, horskými stezkami a údolími. Můžete se vydat na výlety a objevovat
krásy ostrova společně se svojí rodinou.

Více informací o ostrově Santo Antão můžete najít na Cape Verde Info.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Co navštívit na Kapverdách s rodinou?

Ostrov Sal

Ostrov Sal je ideálním místem pro dovolenou s rodinou na Kapverdách. Můžete navštívit krásné pláže, kde se můžete koupat a slunit, a také vyzkoušet různé vodní sporty, jako je surfování a potápění. Doporučujeme také projížďku na vodním skútru nebo raftu.

Ostrov Boa Vista

Dalším zajímavým místem pro rodinnou dovolenou je ostrov Boa Vista. Zde se můžete vydat na safari a pozorovat místní zvířata v jejich přirozeném prostředí. Prozkoumejte také písečné duny a oázy, které jsou na ostrově velmi známé.

Ostrov Fogo

Pro rodiny s většími dětmi je vhodným místem návštěva ostrova Fogo. Tento ostrov je domovem aktivní sopky, kterou můžete zdolat společně s průvodcem. Poznejte také místní vinice a ochutnejte zdejší víno.

dovolená

Article about Dovolená s dětmi Kapverdy u moře

Dovolená s dětmi Kapverdy u moře

O Kapverdách

Kapverdy je souostroví vulkanického původu nacházející se v Atlantském oceánu. Skládá se z devíti obydlených ostrovů, které nabízejí nespočet přírodních krás a atraktivit. Kapverdy jsou oblíbenou dovolenkovou destinací pro rodiny s dětmi díky svému příjemnému podnebí, krásným plážím a pestrou nabídkou aktivit.

Dovolená s dětmi na Kapverdách

Kapverdy jsou ideálním místem pro dovolenou s dětmi. Kromě nádherných pláží a teplého moře, zde najdete také mnoho vodních sportů, které mohou děti vyzkoušet. Můžete se vydat na rodinnou plavbu lodí, kde zažijete zbytečnou krásu okolního oceánu a pozorování delfínů. Na pobřeží jsou také dostupné různé vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění, jízda na kajaku a mnoho dalšího.

Pokud si děti potřebují odpočinout od slunce a moře, Kapverdy nabízejí mnoho zajímavých aktivit na pevnině. Můžete si prohlédnout přírodní památky, jako je sopka Fogo, nebo se vydat na procházku po národním parku. Některé ostrovy jsou známé také svými rozmanitými možnostmi pro pozorování ptáků. Vaše děti se jistě nebudou nudit!

Kapverdy na Wikipedii

Pro více informací o Kapverdách můžete navštívit stránku o Kapverdách na Wikipedii.


pro děti

Co navštívit na Kapverdách s rodinou?

  • Kaňon Cova Krém – Prozkoumejte hluboké údolí a jedinečnou krajinu tohoto kráterového jezera.
  • Pláž Santa Maria – Užijte si relaxaci na bílých písečných plážích a zkusíte si vodní sporty jako surfování a potápění.
  • Národní park Monte Gordo – Obdivujte přírodní krásy a jedinečnou flóru a faunu na tomto chráněném území.
  • Hlavní město Praia – Projděte se po malebné ulici Rua 5 de Julho a navštivte místní trh Mercado de Sucupira.
  • Ostrov Santo Antão – Vychutnejte si procházku nebo horskou túru přes tento malebný ostrov s úchvatnou krajinou a údolími.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekOd klasiků po moderní hry: Deskové hry pro všechny věkové kategorie i vkusy
Další článekNejnovější trendy v log-tail šlapacích autíčkách a motokárách
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno