DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Co si vzít s sebou na dovolenou s dětmi do Egypta?

Pokud plánujete dovolenou s dětmi v Egyptě, je nutné si dobře naplánovat, co si s sebou vzít. Zde jsou některé důležité věci, které byste měli mít při balení věcí na paměti:

Sluneční ochrana – V Egyptě je velmi silné slunce, takže si na dovolenou s sebou vezměte opalovací krém s vysokým faktorem SPF, sluneční brýle, kšiltovku nebo šátek na hlavu a slunečník.

Koupání – Egyptské pláže jsou krásné, ale některé mohou být kamínkové. Proto si s sebou vezměte boty na koupání, které ochrání dětské nohy před kameny a korály. Také nezapomeňte na plavky, ručníky a vodu na pití.

Oblečení – V Egyptě je velmi horko, ale v noci se může ochladit. Doporučuje se vzít s sebou lehké oblečení jako trička s krátkým rukávem a krátké kalhoty pro děti. Pro večery si pak vezměte oblečení s dlouhým rukávem a nohavicemi.

Léky a zdravotnické potřeby – Při cestování s dětmi je vždy důležité vzít s sebou léky na různé zdravotní problémy, jako například bolest hlavy, teplotu a průjem. Také si vezměte s sebou repelent proti hmyzu a lék na sluneční úpal.

Vezměte si na paměť tyto věci a užijte si bezstarostnou dovolenou s rodinou v Egyptě.

děti

Co si vzít s sebou na dovolenou s dětmi do Egypta?

Základní informace o dovolené v Egyptě s dětmi

Plánujete-li dovolenou v Egyptě s dětmi, je dobré mít na paměti několik základních věcí. Egypt je země s velmi vysokými teplotami, takže dbát na dostatečné hydrataci a na ochranu před sluncem by mělo být vaší prioritou. Dále je důležité zvolit vhodné oblečení s ohledem na klimatické podmínky a na kulturní zvyklosti země.

Doporučený oblečení pro děti

Při balení zvažte zvolení lehkých, prodyšných a volných oděvů, které umožňují pohodlné pohybování a zároveň chrání dětskou kůži před přímým slunečním zářením. Na pláž by měly být s sebou kromě plavek i lehké košile nebo šaty, a to i pro chlapce. Vnitřní prostory památek a muzeí vyžadují pokryté ramena a nohy, proto by měly mít děti alespoň jednu delší sukni nebo kalhoty s sebou.

Co dále zabalit do cestovních tašek

Vzhledem k tomu, že se cestou do Egypta potkáte s několika omezeními při převážení zavazadel, je vhodné dobře navrhnout, co všechno si vzít s sebou s ohledem na potřeby dětí. Kromě běžné výbavy oblečení a potřeb pro osobní hygienu nepodceňujte ani léky a vitamíny a nezapomeňte na svačinky pro nejrůznější situace.

Tipy na aktivity s dětmi v Egyptě

Egypt nabízí mnoho příležitostí pro zábavu s dětmi. Můžete navštívit interaktivní muzeum Egyptské civilizace v Káhiře, projít si chrámy a památky ve Luxoru či se vydat do Hurghady na pláž a vodní sporty. Pokud se vydáte do pouště, určitě si s sebou vezměte dostatek vody a svačiny, ale i lupu a lupičinu – zajímavou hračku pro pozorování zvířat a rostlin s dětmi.

Zdroj: Travel + Leisure: Faimily-friendly things to do in Egypt


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQ – Co si vzít s sebou na dovolenou s dětmi do Egypta?

1. Jaké oblečení si vzít na dovolenou s dětmi do Egypta?

Na dovolenou do Egypta si vezměte lehké oblečení, které zakrývá ramena a nohy. Doporučujeme nechat doma krátké kraťasy a trička s výstřihy. V řadách Egypta je důležité dodržovat místní kulturu a zvyky. Také si vezměte lehkou plážovou obuv a klobouky na ochranu před sluncem.

2. Jaké kosmetické a hygienické potřeby si vzít s sebou na dovolenou s dětmi do Egypta?

Při balení nezapomeňte na sluneční krém s vysokým faktorem, repelent proti komárům a další ochranné prostředky proti slunci a hmyzu. Také si vezměte léky proti průjmu a bolesti hlavy. Hygienické potřeby jako jsou zubní kartáčky a pasta, mýdlo a šampon jsou k dispozici v hotelu, ale můžete si je samozřejmě také vzít s sebou.

3. Co si vzít s sebou na dovolenou s dětmi do Egypta pro pobyt u vody?

Když se chystáte k moři, vezměte si s sebou plavecké oblečení a ručníky. Pokud si chcete během plavání nebo pobytu u vody zabavit, můžete si vzít nafukovací hračky nebo pevné raketky na plážový volejbal.

4. Co si vzít s sebou na dovolenou s dětmi do Egypta pro výlety?

Pro výlety si vezměte pohodlné boty, vodu a sladké a slané svačiny. Stinné klobouky nebo čepice vám také pomohou ochránit se před sluncem. Na delší výlety můžete také vzít izotermické tašky, abyste udrželi svačiny a pití v chladu.

dovolená

Dovolená s dětmi v Egyptě

Nejlepší rodinná dovolená v Egyptě

Egypt může být skvělým místem pro dovolenou s dětmi. Existuje mnoho aktivit, které si mohou děti užít, jako je pozorování života pod mořem a návštěva historických památek. Proč nezkusit plavbu na Nilu nebo prozkoumat starověké pyramidy?

Zajímavé místa pro rodiny s dětmi

Mezi nejvýznamnější místa pro rodiny s dětmi patří Hurghada, kde se mohou děti věnovat různým vodním aktivitám a sledovat úžasný život pod hladinou. Děti by si rozhodně neměly nechat ujít návštěvu starověkých památek jako jsou pyramidy v Gíze nebo chrám v Luxoru.

Bezpečnost na dovolené v Egyptě

Bezpečnost na dovolené je samozřejmě velmi důležitá a rodiče se proto často ptají, zda je Egypt pro ně a pro jejich děti bezpečným místem. Egypt má velmi dobrou bezpečnostní situaci a většina turistů nemá žádné problémy s bezpečností.

Pro více informací o Egyptě navštivte tuto stránku na Wikipedii.

pro děti

Co si vzít s sebou na dovolenou s dětmi do Egypta?

  • Sluneční ochranné krémy s vysokým faktorem (min. SPF 50) a balzám na rty
  • Chlazenou vodu a hydratační nápoje
  • Sportovní obuv a lehké oblečení s dlouhými rukávy kvůli slunci
  • Mořské boty na ochranu dětských nohou před korály a kamínky v moři
  • Místní měnu a dostatek hotovosti pro provozování turistických aktivit a nákupy
  • Elektronické zařízení s dostatečnou baterií a nabíječkou
  • Lékárničku s léčivy na průjem, bolest a horečku
  • Moskytiéry a repelenty na insektů a komáry
  • Základní lékařskou dokumentaci pro případ potřeby lékařské pomoci
  • Dětské aktivity, jako plyšová zvířátka, knihy a hry na cesty

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekNejlepší čas na rodinnou dovolenou v Řecku u moře: Tipy pro ideální počasí a ceny.☀️
Další článekLovecký výcvik psa: jaké jsou nejčastější chyby při trénování
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno