NEJLEPŠÍ DESKOVÉ HRY AKCI
Deskové hry na zimní večery

Deskové hry na zimní večery: tipy, jak si zpříjemnit dlouhé temné dny

Hrajete rádi deskové hry a hledáte způsob, jak si zpříjemnit dlouhé zimní večery? Přečtěte si náš seznam tipů, jak si užít zábavu s rodinou a přáteli v teplo vašeho domova.

Klasické deskové hry jako Catan, Carcassonne nebo Ticket to Ride jsou skvělý způsob, jak strávit chladné temné dny. Pokud máte rádi strategické hry, pak byste mohli zkusit hru Imperial Settlers nebo Scythe. Pro větší skupiny lidí jsou vhodné party hry jako Dixit nebo Codenames.

Kromě klasických deskových her můžete vyzkoušet i nové moderní hry, které se v poslední době staly velmi populární. Mezi ně patří hry z žánru „kooperativní hry“, kde hráči spolupracují proti hře a ne proti sobě. Dobrými příklady jsou Pandemic, Ghost Stories nebo Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově.

Takže si připravte hrací stůl, láhev dobrého vína a pozvěte si přátele. Zimní večery už nebudou tak temné a nudné, jak se zdálo.


děti výlet
Deskové hry na zimní večery: tipy, jak si zpříjemnit dlouhé temné dny

Úvod

Zima je obdobím dlouhých temných dnů a chladného počasí, které nás často drží uvnitř. Nicméně, s tímto časem přichází příležitost věnovat se různým aktivitám uvnitř domu. Jednou z nejlepších možností, jak si zpříjemnit zimní večery, jsou deskové hry. V tomto článku se podíváme na několik tipů, které vám pomohou využít tuto zimní atmosféru k zábavným hrám s rodinou a přáteli.

Výběr vhodných deskových her

Nejdříve si můžete položit otázku, které hry by se hodily na zimní večery. Ideální jsou hry, které mají kratší herní dobu a jsou vhodné pro více hráčů. Dobrým příkladem jsou rychlé karetní hry nebo společenské hry, které se hrají v týmech. Dále lze zvážit kooperativní hry, které vytvářejí přátelskou a příjemnou atmosféru.

Příprava a atmosféra

K vytvoření příjemné zimní atmosféry můžete připravit teplé nápoje a svačinky. Zapálení svíček nebo postavení krbu může také přispět k vytvoření pohodového prostředí. Zvolte teplé a pohodlné oblečení, které budete mít dlouhé zimní večery. A nakonec, nezapomeňte na dobrou hudbu, která podpoří relaxační atmosféru.

Odkazy

Zde je odkaz na dobrý článek o deskových hrách na zimní večery z jednoho amerického webu: Best Board Games for Cold Nights


NEJLEPŠÍ DESKOVÉ HRY AKCIČasté dotazy o deskových hrách na zimní večery

Jaké jsou tipy na zpříjemnění dlouhých temných dnů?

Existuje mnoho způsobů, jak si zpříjemnit dlouhé zimní večery. Jedním z nich je hraní deskových her s rodinou nebo přáteli. Můžete také vyzkoušet nové recepty, číst knihy nebo sledovat oblíbené filmy.


dovolenáNejlepší deskové hry

Nejlepší deskové hry pro celou rodinu

Deskové hry jsou skvělý způsob, jak strávit čas s rodinou a přáteli. Pokud hledáte perfektní hru pro večerní zábavu, máme pro vás pár skvělých tipů.

Carcassonne

Jedná se o strategickou hru, kde budujete krajinu z dílků a snažíte se získat co nejvíce bodů. Carcassonne je vhodná pro různé věkové kategorie a je skvělá pro rodinné hraní.

Ticket to Ride

Cestujte po celém světě a sbírejte různé vlakové cesty v této zábavné a návykové hře. Ticket to Ride je skvělá volba pro milovníky strategie i pro ty, kteří si chtějí jen tak užít hru.

Pan Prstenů: Cesty do středu Země

Pokud jste fanoušky Pána Prstenů, nevynechejte tuto deskovou hru. Podívejte se na svět Tolkiena, prozkoumejte nebezpečná místa a bojujte s nepřáteli.

Pro více informací o deskových hrách navštivte Wikipedia.


pro děti

  • Deskové hry

    jsou skvělým způsobem, jak si zpříjemnit dlouhé zimní večery

  • Vyzkoušejte hry, které zapojí celou rodinu nebo partu přátel
  • Deskové hry přinášejí zábavu i bez elektroniky a jsou skvělým prostředkem k odpočinku od obrazovek
  • Užijte si společné chvíle se svými blízkými a objevte nové oblíbené hry

NEJLEPŠÍ DESKOVÉ HRY AKCI

Kategorie – Deskové hry

Předchozí článekDětské přátelské hotely na ostrově Corfu☀️
Další článekRoční dítě a jeho komunikace: Jak podpořit jeho řečový vývoj
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno