Dětské postele patrové originální

Dětské postele patrové originální Zařídit jeden pokoj pro více dětí někdy může být docela oříšek. Nestačí volit jen ryze praktická řešení, ohled je třeba brát i na estetiku. Dominantou pokoje bývá obvykle postel a to zvláště v případě, je-li patrová. A dominanta místnosti si zaslouží vskutku originální řešení.

Není třeba pro něco takového chodit hned k truhláři. Dětský pokoj může ozvláštnit i produkt z nábytkářského obchodu. Zamiřte spíše k menším prodejcům a těm, kteří se specializují na designový nábytek. A na co v této oblasti můžete narazit?

Dětské postele patrové originální
Dětské postele patrové originální

Dětské postele patrové originální – jaké jsou možnosti?

  • Vsadit můžete třeba na postel, která má v horní části baldachýn nebo látkovou stříšku.
  • Ve větších pokojíčcích děti ocení i skluzavku nebo třeba provazový žebřík vedoucí do patra. Postel by ale vždy měla mít i klasický přístup pro případ, že bude dítě zraněné nebo nemocné.
  • Dětské postele patrové originální mohou vyniknout i díky nevšedním barvám a tvarům. Dejte ale pozor na barvy příliš křiklavé nebo ostré hrany a rohy. To první neprospívá dětské psychice, druhé zase tělu. A ochranné krytky mnohdy nejsou tak spolehlivé, jak bychom chtěli.
  • Pohrát si můžete i se spacím prostorem. Existují postele s přídavným třetím lůžkem, na které se pohodlně vejdou i tři děti různého věku.
  • V případě nízkých stropů zvolte postel s rozkládacím spodním lůžkem, na níž děti spíše než nad sebou spí téměř vedle sebe. Nezapomeňte také na úložný prostor pro lůžkoviny.

Slevněné postele

wdw

Jak si mohu pomoci sám?

Pokud už postel pro děti máte, a přesto nejste se svou koupí docela spokojeni, můžete ji po estetické stránce vylepšit i sami. Dětské postele patrové originální se velmi příznivě staví k nejrůznějším samolepkám na nábytek nebo fototapetám (samozřejmě nastříhaným a v kouscích nalepeným).

Vyhrát si může i s lůžkovinami a barvou prostěradel. Nechte si vyrobit ty s vlastním fotopotiskem nebo propadněte kouzlu jedinečného vzhledu batiky. Volba je jen na vás a samozřejmě na vašich dětech.

Siffera

Mám ráda pohyb, přírodu a vše, co je zdravé. Jako maminka dvou malých dětí se snažím udržet si přehled o všem, co se okolo nás děje a podělit se o to s vámi.