Dětské samolepky na zeď

Dětské samolepky na zeď – V posledních dnech se dětské samolepky na zeď staly klasickou ozdobou pokojíčků, ale také obývacích pokojů, soukromých klinik, nemocnic atd. Jejich výhodou je totiž jednoduchá aplikace, jsou snadno odstranitelné a udělají v pokoji nejrůznější dekory. Jednoduchou bílou zeď tak rozzáříte bez nutnosti malování či tapetování a aplikaci samolepek zvládnete sami.

Proč jsou tak oblíbené?

Mezi hlavní důvody oblíbenosti patří, že tyto samolepky vypadají vesele, hravě, a zároveň je s postupem času můžete snadno odstranit a popřípadě nahradit jinými (například s postupem věku vašeho dítěte, u kterého se obliba nejrůznějších postav může lišit).

Náklady

Pokud navíc porovnáme cenu těchto samolepek s cenou vymalování pokoje, je jasné, že samolepky nás vyjdou jen na zlomek ceny. Pokud se navíc snažíte zkrášlit pokoj pro miminko, tak nechcete zápachy z malířské barvy a chcete to mít co nejrychleji za sebou. Malba je spíše časově náročná úloha a celý proces zahrnuje spoustu výdajů a malířský tým, abyste dosáhli očekávaných výsledků.

Jednoduché použití samolepek

Jediné, co musíte u samolepek udělat, je sloupnout papír ze zadní strany a nalepit nálepku na vhodné místo na stěně. Celá vaše výzdobná práce zabere několik minut (v závislosti na objemu). Navíc je můžete obměňovat podle chuti, takže můžete mít více designů, než kdybyste si nechali zeď vymalovat. Samolepky můžete použít na téměř jakýkoli povrch – nejen na zeď, ale i na dětskou skříň, dveře, dětský domeček na hraní, na krabici s hračkami, zrcadlo, knihovnu… kde vás napadne.

dětske samolepky na zed

Kvalita

Dětské samolepky na zeď jsou vytvořeny tak, aby vydržely dlouhodobě. To znamená na více než tři roky. Navíc máte spoustu variant a barevných řešení. Designy nástěnných samolepek se dostaly daleko: jsou mnohem složitější a působivější. Můžete si tak na prázdný prostor na stěně vytvořit designy podle svého vkusu.

Odstranění samolepek

Pokud se rozhodnete odstranit samolepku ze zdi (vaše dítě již vyrostlo z růžových medvídků na něco vyspělejšího), pak pro vás máme dobrou zprávu. Je to velmi jednoduché a nezanechává to na stěnách žádné ošklivé skvrny. Stačí samolepku nahřát (například fénem) a odlepit ji ze zdi. Žádné barvy ani lepivé skvrny na zdi nezůstanou, což je velmi pohodlné.

Na jaký povrch můžeme samolepky použít?

Jak už jsme naznačili, dětské samolepky můžete použít nejen na zeď, ale téměř na každý povrch:

 • Sklo,
 • Okna a dveře,
 • Zrcadla,
 • Skříně a skříňky,
 • Krabice s hračkami,
 • Schody,
 • Knihovny

Varianty

V nabídce je spousta různých druhů samolepek:

 • Samolepky tvořící linii na zdi: tyto samolepky tvoří jakousi linku, která dělí zeď na horní a dolní část. Jedná se o velmi decentní ozdobu zdi, i když se může jednat o velmi barevný design. Tyto samolepky stačí nalepit na jednobarevnou zeď a pokojíček hned bude o něco veselejší.
 • Veselé malé obrázky pro drobné zkrášlení. Skvěle se hodí například na boxy s dětskými hračkami.
 • Velké veselé obrázky, které můžete nalepit na zeď či skříň.
 • Funkční obrázky, které mohou působit jako dekorace a třeba také jako dětský metr nebo na procvičení abecedy.

Dětské samolepky na zeď

Se všemi těmito výhodami s nízkými náklady a ušetřením času, můžete jednoduše ozdobit celý svůj dům. Při aplikaci či následném odstraňování neexistují žádné problémy. Navíc je opravdu z čeho vybírat, protože druhů samolepek je spousta, takže jedinou bariérou je vaše vlastní představivost.

Miška
Miška

Jsem maimnkou 2 letého prcka na mateřské dovolené. Zajímám se zdravý životní styl, ale mým největším koníčkem je můj prcek:)