DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Dovolená s dětmi v Ras Al Khaimah: Co navštívit

Pokud plánujete dovolenou s dětmi, měli byste zvážit Ras Al Khaimah jako svůj cíl. Tento emirát nabízí wellness, zábavu a přírodní krásy.

Začněte vodními parky – Dreamland Aquapark a Ice Land Water Park jsou perfektní pro celou rodinu. Pro ty, kteří chtějí více dobrodružství, mohou navštívit Hatta Mountains a vyzkoušet si točivou jízdu po písečných dunách.

Pokud hledáte zábavu i po setmění, zkuste navštívit Al Qawasim Corniche, kde se nachází projekce filmů, světelné show a obchody.

Prozkoumejte také archeologickou oblast Dhayah Fort, kde si můžete prohlédnout historické artefakty a získat představu o kultuře Emirátů.

Dovolená v Ras Al Khaimah s dětmi je zaručeně zábava. Vyberte si svůj cíl a užijte si příjemnou dovolenou s vašimi nejbližšími.

děti
Dovolená s dětmi v Ras Al Khaimah: Co navštívit

Ras Al Khaimah: krásná destinace pro dovolenou s dětmi

Ras Al Khaimah je město nacházející se na severovýchodě Spojených arabských emirátů. Je to jedno z méně známých měst, které leží kousek od populárního Dubaje. Je to velmi krásné místo pro dovolenou s dětmi, kde si můžete užít spoustu věcí.

Falcon show

Jedna z nejpopulárnějších aktivit v Ras Al Khaimah je sledovat sokolníky a jejich sokoly. Je to dojemné zážitek pro celou rodinu. Místní tréninková škola sokolníků nabízí jedinečné představení, kde si mohou turisté prohlédnout, jak sokolníci trénují své sokoly a pouštějí je na lovu kořisti. Je to zážitek, který rozhodně nelze opomenout.

Návštěva velryb

V Ras Al Khaimah se nachází mnoho míst, kde můžete vidět velryby v přirozeném prostředí. Návštěva velrybího parku je zážitek, který si budete pamatovat celý život. Park má mnoho živých velryb a dalších zvířat. Pro děti je to ideální způsob, jak vidět něco nového a nevídaného a přitom se bavit.

Návštěva kulturních památek

Ras Al Khaimah má bohatou historii a kulturu. Místní kulturní památky jsou svědkem mnoha historických událostí. Návštěva místních památek jako je například Castle of Dhayah, který nabízí krásný výhled na město, nebo Muzairah Fort, kde se můžete naučit o místní historii, jsou perfektní pro celou rodinu.

Návštěva vodních parků

V Ras Al Khaimah najdete mnoho vodních parků, které jsou ideální pro celou rodinu. Vodní park Iceland je jeden z nejlepších a nabízí mnoho atrakcí, jako například tobogány, vodopády a všechny druhy sjezdovek. Další vodní park, Dreamland Aquapark, nabízí také mnoho atrakcí jako například vodní hory a divoké řeky.

Delfiní show

Jedna z nejvyhledávanějších aktivit na dovolenou v Ras Al Khaimah je navštívit show s delfíny. Show s delfíny v Angels Dolfín Bay je nejpopulárnější aktivitou v Ras Al Khaimah a je oblíbenou atrakcí pro celou rodinu. Delfíni zde ukazují své skvělé kousky, což je pro děti velké zážitkem.

Závěr

Ras Al Khaimah je skvělou destinací pro dovolenou s dětmi. Má mnoho aktivit, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi a nabízí mnoho zábavy. Pokud plánujete dovolenou s dětmi, určitě zvažte Ras Al Khaimah jako vaši cílovou destinaci.

Nejlepší rodinné hotely v Ras Al Khaimah


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQs ohledně dovolené s dětmi v Ras Al Khaimah:

Co navštívit?

Zajímavým místem pro rodiny s dětmi je Al Hamra Mall, kde najdete spoustu obchodů, kin, restaurací a zábavních aktivit jako například bowling, mini golf a hudební fontány. Park Iceland Water Park je skvělým místem, které nabízí různé vodní atrakce pro děti všech věkových kategorií. Také stojí za to navštívit národní park Jebel Jais, kde si můžete užít horskou turistiku a obdivovat krásné scenérie Sinaii Mountains.

dovolená

Dovolená s dětmi ve spojených Emirátech u moře

Dovolená s dětmi ve spojených Emirátech u moře

Kde strávit dovolenou s dětmi ve spojených Emirátech u moře?

Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou s dětmi ve spojených Emirátech, rozhodně byste si měli nechat ujít Dubaj. Dubaj je jedno z nejnavštěvovanějších měst na světě a nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu. Můžete navštívit světoznámý vodní park Atlantis nebo si zajít do Dubajského akvária a útulku pro velryby. Také si můžete užít krásné pláže a nevšední zážitky z dovolené.

Co si na dovolenou ve spojených Emirátech u moře nezapomenout vzít?

Pokud se chystáte na dovolenou ve spojených Emirátech u moře s dětmi, určitě byste si měli vzít ochranné prostředky proti slunci, protože teploty mohou být velmi vysoké a slunce opravdu silné. Také si nezapomeňte sbalit vhodné plavky a samozřejmě fotoaparát, abyste si mohli vyfotit všechny krásné okamžiky z dovolené.

Pokud vás zajímá více informací o Dubaji a o tom, co všechno můžete zažít na dovolené ve spojených Emirátech u moře, navštivte tuto stránku na Wikipedii.


pro děti

Co navštívit na dovolené s dětmi v Ras Al Khaimah:

  • Divadlo Al Qasba
  • Aquapark Iceland
  • Národní park Jebel Jais
  • Muzeum RAK
  • Pláže v Al Hamra Village a Mina al Arab
  • Skalní město Old Ras Al Khaimah
  • Archeologické naleziště Shamal
  • Autodrom RAK

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekEkologické dopady výroby plyšových hraček
Další článekKdyž papír a tužka stačí – Nejlepší deskové fantasy hry pro hráče všech věkových kategorií
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno