DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Dovolená u moře bez nudného čekání: Tipy na zábavu a relaxaci pro celou rodinu

Nezávislost a zábava

Lehce si užijte svůj čas a vypadněte z rutiny se svou celou rodinou! Dovolená u moře nabízí spoustu možností, jak se bavit a relaxovat s rodinou. Než se ponoříte do knihy, podívejte se na některé z našich tipů na zábavu a relaxaci pro celou rodinu.

Plážové hry

Plážové hry jsou skvělou zábavou pro celou rodinu. Od frisbee po volejbal, můžete si užít několik hodin nabíjející energii. Odpolední siesta může být také jedním ze způsobů, jak tuto dovolenou u moře opravdu využít.

Stravování

Vyzkoušejte některé z místních restaurací a užijte si jejich nabídku. Poznejte místní kuchyni a užijte si večeře, kterou si jistě budete pamatovat dlouho. Nebo si ugrilujte na pláži uzené jídlo nebo ryby. Všechno bude chutnat ještě lépe, když k tomu budete mít krásný výhled na moře.

Dejte si čas pro relaxaci

Nic nepřekoná relaxaci na pláži u moře. Lehnete si na ručník, vypadnete z běžného života a užijte si relaxaci. Ponořte se do knihy, zapomeňte na všechny problémy a prostě si užijte čas s rodinou nebo sami se sebou.

Přejeme Vám krásnou dovolenou u moře bez čekání!

děti
Dovolená u moře bez nudného čekání: Tipy na zábavu a relaxaci pro celou rodinu

Plánování dovolené u moře bez nudného čekání

Vyrazili jste na dovolenou u moře a hned po příjezdu zjistili, že už se vám nic nechce dělat? Rozhodně nejste sami. Chcete se vyhnout nudě a získat tipy na zábavu a relaxaci pro celou rodinu? Pak se neváhejte ponořit do našeho průvodce plným rad a doporučení pro nezapomenutelnou dovolenou u moře.

Zapomeňte na stereotypní aktivity

Vezměte si hrací karty, deskové hry, knihy, úkoly do školy a další aktivity, které vám pomohou zabít čas během dlouhých hodin na pláži. Můžete také vzít sebou různé míče k hraní plážového volejbalu, fotbalu nebo míčových her u vody. Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte na omalovánky, kostky nebo kruhy na hraní.

Užijte si sportovní aktivity

Pokud máte rádi adrenalinové a sportovní aktivity, můžete si naplánovat celodenní výlety, jako jsou například:

 • windsurfing
 • potápění
 • jetové lyžování
 • horská kola

Mnoho pláží nabízí také trasy na běhání, turistiku nebo jízdu na kole podél moře.

Okouzlete své chuťové buňky

Jídlo a pití jsou součástí každé dovolené. Vyskoušejte nové a zajímavé pochoutky jako jsou neznámé ovoce a mořské plody. Vydejte se na jízdu po okolí a ochutnejte místní speciality v různých restauracích a kavárnách. Nezapomeňte ochutnat místní nápoje a nakoupit si domácí produkty k ochutnání doma.

Odpočiňte si v klidu a pohodě

Jestliže si chcete užít klid a odpočinek, můžete si objednat masáže, vyzkoušet jógu, meditaci nebo jiné relaxační aktivity. Najděte si na pláži klidné místo, kde si můžete číst, poslouchat hudbu nebo jednoduše jen relaxovat a užívat si atmosféry.

Závěr

Celkově vzato, plážová dovolená může být více zajímavá, než si myslíte. Stačí si naplánovat různé aktivity, jít na procházku, ochutnat místní kuchyni a jiné potěšení ze života na pláži. Doufáme, že tyto nápady vám pomohou užít si nezapomenutelné chvíle na dovolené u moře.

Zdroj: Visit the USA

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Tipy na zábavu a relaxaci u moře pro celou rodinu

1. Hrát hry na pláži

Plážové hry jsou skvělým způsobem, jak si užít čas s rodinou. Zkuste si zahrát plážový volejbal, frisbee nebo hru s míčem. Navíc si můžete připravit piknik přímo na pláži.

2. Plavat v moři

Plavání v moři je vynikající cvičení a zároveň skvělý zdroj relaxace. Můžete také zkoušet různé vodní sporty, jako je například surf nebo jízda na vodních lyžích.

3. Prozkoumat okolí

Pokud se vám pláž omrzí, vždy můžete jít na procházku a prozkoumat místní okolí. Objevte nové pláže, restaurace nebo kulturní památky.

4. Relaxovat u bazénu

Pokud nejste příliš nadšeni z moře, můžete se vydat ke hotelovému bazénu. Tam si můžete užít vylehávání a relaxaci na slunci, bez nutnosti čekat v řadách u pláže.

5. Projet se na kole

Pro mnoho lidí je cyklistika skvělým způsobem, jak prozkoumat pobřeží. Můžete si pronajmout kola a vyrazit na cyklistickou výpravu, kde objevíte nové místa a užijete si krásnou scenérii.

Takže neváhejte a vyrazte na dovolenou u moře! Zaručeně si užijete spoustu zábavy a relaxace.

dovolená
Dovolená u moře pro děti

Dovolená u moře pro děti – Jak si užít bezpečnou a zábavnou dovolenou

Bezpečnost na prvním místě

Při výběru dovolené pro děti je klíčové zohlednit bezpečnostní faktory. Dbejte na to, aby ubytování bylo vybaveno bezpečnostními prvky, jako jsou např. dětská zábrana u schodů. Při plánování aktivit zvažte vhodné aktivity pro daný věkový okruh dětí. Zohledněte také základní pravidla chování u moře, jako jsou např. varování před přílivem a odlivem.

Zábava pro děti i rodiče

Na dovolené u moře najdou děti i rodiče mnoho zábavy a aktivit. Pro děti jsou ideální plážové hry, koupání v moři, stavění hradb a hledání mušlí. Pro rodiče je vhodné vyrazit na pěší túru v okolí, navštívit místní památky a muzea či si užít noční život. Nezapomeňte si s sebou vzít dostatečné množství sluneční ochrany a pitné vody.

Pro více informací o dovolené u moře pro děti navštivte Wikipedii.

pro děti

Dovolená u moře bez nudného čekání: Tipy na zábavu a relaxaci pro celou rodinu

 • Zkuste vodní sporty jako například surfování nebo windsurfing
 • Najděte si pláž, kde se dají sbírat mušle nebo kameny a děti si s nimi mohou hrát
 • Vyrazte na výlet lodí a pozorujte delfíny nebo v blízkém okolí najděte akvárium nebo vodní park
 • Vezměte si s sebou míč a hrajte fotbal nebo plážový volejbal s rodinou nebo přáteli
 • Zkuste relaxovat na pláži a poslouchat zvuky moře při čtení knihy nebo poslechu oblíbené hudby
 • Najděte si plážovou restauraci s výhledem na moře a vychutnejte si místní speciality
 • Zkuste něco nového jako například jízdu na koni nebo golf na pláži
 • Zorganizujte si piknik na pláži s chutným občerstvením a pitím

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekMilenecký vztah zadaných: Co když se zamilujete a zadaný přítel nechce odejít
Další článekCo můžete očekávat od dobré psí školy: zkušenosti klientů
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno