Elektrická autíčka v AKCI

Elektrické auto Volvo XC90 na bazar: Nabídka, specifikace a cena

Elektrické auto Volvo XC90 nabízí spoustu výhod jako nulové emise, tichý chod a ekonomičnost. Pokud hledáte elektrické auto na bazar, Volvo XC90 je skvělou volbou.

Specifikace tohoto vozu jsou ohromující. Má výkon 225 kW, zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,8 sekundy a maximální rychlost 180 km/h. Baterie umožňuje dojezd až 418 km na jedno nabití, což je více než dostatečné pro většinu potřeb.

Cena za toto elektromobilní SUV nedosahuje závratných výšek, což z něj dělá skvělou volbu pro ty, kteří chtějí investovat do elektromobility, ale nechtějí utratit velké množství peněz. Na bazar můžete najít Volvo XC90 s elektrickým pohonem za cenu od 700 000 Kč.

Nabídka na trhu bazarových vozů se neustále mění, ale pokud hledáte úsporné, moderní a výkonné elektromobilní SUV, Volvo XC90 by mohlo být tím pravým vozem pro vás.

autičko

Elektrické auto Volvo XC90 na bazar: Nabídka, specifikace a cena

Elektrické auto Volvo XC90 na bazar

Nabídka

Pokud hledáte kvalitní a moderní elektrické auto, nemusíte hledat daleko. Na internetovém bazaru můžete najít Elektrické auto Volvo XC90. Jedná se o špičkové vozidlo, které nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také spoustu moderních funkcí a technologií.

Elektrické auto Volvo XC90 je k dispozici v mnoha různých variantách, včetně různých barev, velikostí a specifikací. V závislosti na vašich potřebách a preferencích si můžete vybrat ten správný model pro vás.

Specifikace

Spektrum Elektrického auta Volvo XC90 se vyskytuje jen v různých modelech a konfiguracích, ale všechny varianty nabízejí vysokou kvalitu a spousta pokročilých funkcí a technologií.

Základní specifikace tohoto automobilu jsou:

 • Dostupnost v několika různých barevných kombinacích
 • Kapacita až pro 7 osob
 • Moderní elektrický motor s vysokým výkonem
 • Pokročilé bezpečnostní funkce, včetně pokročilých brzd a systémů stabilizace
 • Velký dotykový displej s mnoha funkcemi a aplikacemi
 • Navigační systém s reálným časem dopravní informace

Cena

Cena Elektrického auta Volvo XC90 se může lišit v závislosti na zemi a modelu.

Pokud hledáte vysokou kvalitu a moderní technologie, bude cena Elektrického auta Volvo XC90 odpovídat. Cena se může lišit v závislosti na různých faktorech, včetně modelu, výbavy, barvy a dalších funkcí. Nicméně, v porovnání s jinými elektrickými auty na trhu, cena tohoto vozidla je velmi konkurenceschopná a nabízí vynikající hodnotu.

Další informace o bezpečnostních funkcích volvo XC90 najdete zde

autičko

Elektrická autíčka v AKCI

Elektrické auto Volvo XC90 na bazar: Nabídka, specifikace a cena

Nabídka

Na bazar můžete najít elektrické auto Volvo XC90 za různé ceny v závislosti na věku a stavu vozu. Pokud hledáte novější model, očekávejte vyšší ceny. Nabídky mohou být změněny v závislosti na prodejci a lokalitě.

Specifikace

Volvo XC90 je plně elektrické SUV s výkonem 400 koní a dojezdem až 418 kilometrů na nabití. Nabíjí se rychlostí až 150 kW a může se nabít na 80% kapacity během pouhých 40 minut. Má také prostorný interiér a moderní technologie pro bezpečnost a pohodlí.

Cena

Ceny elektrického auta Volvo XC90 na bazar se mohou pohybovat od 500 tisíc až po 2 miliony korun v závislosti na stáří, výbavě a obecném stavu vozu. Pokud si chcete pořídit ekologické SUV s vysokým výkonem a dojezdem, připravte si obvykle vyšší rozpočet než na běžná benzínová auta.Elektrické auto Volvo XC90 na bazar:

 • Nabídka:
  • Elektrické auto Volvo XC90 k prodeji na bazaru
 • Specifikace:
  • 4×4 pohon
  • Elektrický motor s výkonem 400 koní
  • Dojezd až 400 kilometrů s jedním nabitím
  • Palubní počítač s navigací a připojením k internetu
  • Bezpečnostní prvky, včetně systému odolnosti karoserie a airbagů
 • Cena:
  • Cena vozidla je 850 000 korun
  • Nabízí se s možností financování nebo pronájmuKategorie – hračky

Předchozí článekkolik vazi dite ve 3 letech
Další článekDěti a kočky: Jak rozvíjet empatii a porozumění prostřednictvím komunikace s kočkami
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno