DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Hry a zábava pro děti na dovolené v Sharjah

Pokud plánujete dovolenou v Sharjah a máte děti, nemusíte se bát, že by se nudily. Sharjah nabízí spoustu zábavy pro děti, které je budou bavit a zároveň se i něco naučí.

Zábavní parky
V Sharjah existuje několik zábavních parků, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Největší z nich je Sharjah National Park, který má kromě atrakcí i zvířecí zoo, kde si děti mohou prohlédnout různá zvířata.

Pláže
Sharjah má krásné pláže, kde si děti mohou hrát a plavat. Mnoho pláží má také dětská hřiště s různými atrakcemi. Nejznámější pláží jsou například Al Mamzar Beach Park nebo Khor Fakkan Beach.

Muzea
Možná to zní nezvykle, ale v Sharjah najdete i několik muzeí, které jsou vhodné pro děti. Například Museum of Islamic Civilization nabízí interaktivní expozice, které děti budou milovat.

Aquaparky
Pro vodní radovánky jsou ideální aquaparky, které najdete v Sharjah. Největší a nejznámější je Dreamland Aqua Park, který má více než 30 atrakcí a skluzavek.

Kulturní akce
Sharjah nabízí také mnoho kulturních akcí, které jsou vhodné i pro děti. Například každý rok se zde koná Mezinárodní knižní veletrh nebo Festival světla, kde si děti mohou vyzkoušet různé interaktivní instalace.

Takže ať už plánujete dovolenou, nebo jste již v Sharjah, nebojte se brát děti s sebou. Zábava pro ně zde rozhodně nechybí.

děti
Hry a zábava pro děti na dovolené v Sharjah

Sharjah – město, kde se nikdy nenudíte

Zajímá vás, jak si užít dovolenou v jednom z nejzajímavějších emirátů Spojených arabských emirátů, Sharjahu? Pro děti i dospělé je zde dostatek zábavy a zajímavých aktivit, které stojí za vyzkoušení.

Projděte se mezi exotickými zvířátky

Sharjah je domovem mnoha zajímavých zvířat. Navštivte Al Africký park, kde se můžete procházet mezi řadou zvířat jako jsou například tygři, lvi, sloni, giboni a další. Zajímavé je i návštěva Sharjah Aquarium, kde se můžete podívat na různé druhy ryb a korálů.

Atrakce vodního parku

Pro milovníky vodních radovánek je ideálním místem Sharjah Water Park. Má mnoho skluzavek, které zajišťují nekonečnou zábavu pro celou rodinu. Pokud vám nestačí jen koupání, můžete se vydat na rafting nebo si zahrát beach volejbal.

Procházky v parku

Volně přístupným parkem je Al Majaz Waterfront Park, který si získal srdce místních i návštěvníků. Je ideálním místem pro piknik s rodinou nebo pro krátkou procházku okolo jezera. Různé hry a atrakce pro děti zpříjemní celé odpoledne.

Navštivte historické památky

Sharjah má bohatou historii a kulturu, takže je dobré ji poznat při vaší návštěvě. Pokud chcete vidět, jak žili beduíni, navštivte Sharjah Heritage Museum. Ve starém městě Sharjah můžete navštívit trh s kořením a bylinkami, kde si můžete zakoupit koření a vonné oleje. Zajímavou zastávkou je také Sharjah Art Museum, kde jsou k vidění nejlepší umělecká díla ve Spojených arabských emirátech.

Závěr

Sharjah nabízí svým návštěvníkům mnoho zajímavých míst a aktivit, které se líbí jak dospělým, tak i dětem. Jistě si zde každý najde to své. Pokud máte ty nejmladší členy rodiny s sebou, určitě neváhejte Sharjah navštívit. Užijete si zde spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků.

USA – Activities for kids


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Hry a zábava pro děti na dovolené v Sharjah

Kde mohou děti hrát a bavit se v Sharjah?

V Sharjah je mnoho možností pro zábavu a hry pro děti. Jedním z nejpopulárnějších míst je Al Montazah Parks, kde najdete nejen bazén a tobogány, ale i různé atrakce a zábavu pro děti všech věkových kategorií. Další možností je například Sharjah Aquarium, kde se děti mohou naučit o životě pod vodou a vidět mnoho druhů ryb a korálů.

Jsou v Sharjah nějaké indoor hřiště pro děti?

Ano, v Sharjah můžete najít mnoho indoor hřišť pro děti, jako například Fun City nebo Adventureland. Tyto indoor hřiště nabízejí širokou škálu her a atrakcí, a to jak pro mladší tak i starší děti.

Kde mohou děti najít venkovní aktivity v Sharjah?

Děti mohou navštívit různé venkovní aktivity a atrakce v Sharjah, jako například hřiště na pláži, kde se děti mohou hrát v písku nebo koupat v moři. Další možností jsou venkovní sportovní aktivity, jako například tenis, golf, basketbal nebo fotbal. Zajímavou alternativou jsou také různé vodní sporty, jako například jízda na kajaku nebo wakeboarding.

Jsou v Sharjah nějaké speciální akce pro děti?

Většina hotelů a turistických atrakcí v Sharjah nabízí speciální akce a programy pro děti, jako například mini klub s animátory, sportovní turnaje, výtvarné dílny, masky a divadelní představení. Na dovolené v Sharjah určitě nebudou dětem chybět zábava a hry.

dovolená

Dovolená s dětmi ve spojených Emirátech u moře

Už jste někdy přemýšleli o tom, jaké by to bylo strávit dovolenou s Vašimi dětmi v nádherných Spojených Emirátech u moře? Pokud ano, jste na správném místě. Dovolená s dětmi u moře vám může přinést spoustu zábavy a relaxace. V Emirátech je mnoho pláží, kde si můžete užít horké slunce a teplé vody Perského zálivu.

Pobyt na pláži

Jednou z největších výhod pobytu v Emirátech u moře je samozřejmě možnost strávit den na pláži s rodinou. Oblíbené pláže jsou například Jumeirah Beach nebo Abu Dhabi Corniche Beach. Pláže jsou zpravidla dobře udržované a mají různé aktivity pro děti, jako jsou například trampolíny, houpačky a skluzavky.

Aktivity pro děti

Emiráty jsou známé svými nekonečnými možnostmi zábavy a adrenalinových aktivit. Pokud se rozhodnete navštívit tuto destinaci s dětmi, mohou si užít například návštěvu Legolandu nebo Ferrari World. Další možností jsou návštěvy akvárií nebo zoo. Všechny tyto aktivity by Vašim dětem určitě přinesly mnoho radosti a nezapomenutelných zážitků.

Kde se ubytovat

Pokud hledáte ubytování pro svou dovolenou v Emirátech s dětmi, můžete zvolit například luxusní plážové resorty jako je The Ritz Carlton nebo Emirates Palace. Tyto hotely nabízejí nejen kvalitní ubytování, ale i různé aktivity pro děti.

Pokud chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou u moře s dětmi, Spojené Emiráty jsou skvělou volbou. Pro více informací o této destinaci můžete navštívit stránku na Wikipedii – https://cs.wikipedia.org/wiki/Spojen%C3%A9_arabsk%C3%A9_emir%C3%A1ty

pro děti

Hry a zábava pro děti na dovolené v Sharjah

  • Možnosti nekonečné zábavy pro děti v Sharjah
  • Široká nabídka atrakcí, včetně zábavních parků, akvárií a muzeí
  • V moři je možné si užívat vodní sporty, např. surfování, paragliding nebo šnorchlování
  • Pro děti jsou tu také speciální aktivity, jako jsou dílny nebo kurzy umění
  • Navštívit můžete i místní kulturní památky a trhy
  • Bezpečné prostředí pro děti s příjemnou atmosférou

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno