Insolitní hračka: Panenka, která umí čůrat i kakat

Insolitní hračka pro malé holčičky. Panenka, která nejenom že vypadá jako živá, ale navíc umí čůrat i kakat. Takovou hračku jste určitě ještě neviděli!

Tato hračka je vybavena speciálním mechanismem, který umožňuje vypouštět tekutinu a tu poté odvádět z těla panenky přes plastovou hadičku. Je možné ji naplnit vodou či jinou tekutinou a sledovat, jak panenka „pracuje“. Bezpečnostní uzávěr na hadičce zajišťuje snadné ovládání a eliminuje možnost úniku tekutiny.

Navíc hračka obsahuje i dávkovač „kaka“, který umožňuje vytlačit pevnou hmotu ven. Stačí pouze trochu naklonit panenku a zmáčknout dávkovač. Celý proces se pak zdá být úplně reálný!

Tato hračka je vhodná pro děti od 3 let a poskytuje zábavu na dlouhé hodiny. Určitě se nebudou nudit a navíc se naučí, jakým způsobem tělo funguje. Pokud hledáte originální dárek pro vaši malou princeznu, tak tuto panenku rozhodně ocení!

děti

Panenky v AKCI ➡️

Insolitní hračka: Panenka, která umí čůrat i kakat

Co to vlastně je?

Pokud jste v poslední době navštívili některý z obchodů s hračkami, zřejmě vás zaujala novinka na trhu – panenka, která umí čůrat a kakat. Tento druh hračky vyvolal mnoho kontroverzí a stanovisek. Někteří rodiče tvrdí, že se jedná o inovaci, která pomáhá dětem se seznámit s tělesnými funkcemi a jim samotným usnadňuje učení, zatímco jiní zastávají názor, že je to naprosto nevhodná hračka, která může u dítěte vyvolat negativní asociaci.

Tato panenka disponuje speciálním mechanismem, který jí umožňuje vylučovat tekutiny a dokonce i pevné látky. Dítě si tak může vyzkoušet, jak funguje trávicí trakt a jak se vylučují odpadní látky.

Jaké jsou výhody a nevýhody této hračky?

Mezi výhody této hračky patří určitě fakt, že děti se takto mohou naučit, jak funguje jejich tělo. Díky této hračce si uvědomují, že po snědení jídla dochází k trávení a následnému vylučování, což jsou důležité procesy pro fungování lidského organismu.

Nicméně existují i některé nevýhody. Například, dítě může snadno ztratit zájem o tuto hračku, pokud zjistí, že je pro něj příliš jednoduchá nebo nudná. Existuje také riziko, že se dítě bude cítit trapně před ostatními, pokud by si s touto panenkou hrálo před kamarády.

Kde tuto panenku zakoupit?

Tuto panenku můžete zakoupit v herních obchodech a na internetových tržištích. Nejznámějším výrobcem této panenky je společnost Zapf Creation, která nabízí celou řadu podobných hraček.

Závěr

Panenka, která umí čůrat a kakat, je zajímavá inovativní hračka, která nabízí dětem zábavu i vzdělání. Je však důležité, aby rodiče promysleli, zda je tato hračka pro jejich dítě vhodná, a aby při výběru zohlednili i názor pediatra.

Přečtěte si také: Is it Normal for a Toddler to Pretend to Pee in a Diaper?

Panenky v AKCI ➡️

Insolitní hračka: Panenka, která umí čůrat i kakat

O čem je tato hračka?

Insolitní hračka, kterou představujeme, je panenka, která umí čůrat i kakat. Jedná se o speciální hračku, která umožňuje dětem prožívat realističtější zážitky při hraní s panenkami.

Jak to funguje?

Panenka je vybavena miskou, která slouží jako záchod a plastovou trubičkou, která propojuje misku s panenskou dutinou. Díky tomu může panenka skutečně čůrat i kakat. Je nutné dodat, že panenka je určena pro děti až od 3 let.

Je tato hračka bezpečná pro děti?

Ano, hračka je testována a certifikována podle evropských bezpečnostních norem. Nicméně, aby nedošlo k žádnému nebezpečí, je třeba řídit se návodem k použití a dávat pozor, aby se dítě nedopravilo k plastové trubičce.

Kde mohu koupit tuto hračku?

Tuto hračku můžete zakoupit v různých obchodech s hračkami nebo na internetu. Při nákupu vždy velmi pečlivě zkontrolujte, zda je hračka certifikována a zda je určena pro věk vašeho dítěte.

Je vhodné dát tuto hračku jako dárek?

To záleží na vašem osobním přesvědčení. Některým rodičům může připadat tato hračka nevhodná, zatímco jiným se může zdát jako zajímavá a inovativní. Za všechny rozhodnutí ohledně dárku samozřejmě zodpovídá rodič/tutelou dítěte.

jak děti

Panenka, která čůrá a kaká – neobvyklé hračky pro děti

Kde sehnat panenku, která čůrá a kaká?

Pokud hledáte neobvyklou hračku, která zaujme vaše děti, zvažte pořízení panenky, která dokáže čůrat a kákat. Tuto hračku lze zakoupit v mnoha hračkářstvích jak v kamenných obchodech, tak i on-line.

Jednou z nejznámějších značek, které se specializují na výrobu těchto panenek, je Baby Born. Tuto značku najdete na mnoha e-shopových stránkách, jako jsou třeba Alza nebo Mall.cz. Výběr různých variant těchto panenek je opravdu široký, takže si určitě vyberete podle gusta vašich dětí.

Proč si pořídit panenku, která čůrá a kaká?

Panenky, které dokáží čůrat a kákat, jsou pro děti velkým zážitkem. Nejenže se děti učí, jak plnit základní potřeby panenky, ale také si mohou hrát na rodiče a vést náročné dialogy s novým členem rodiny. Tyto panenky také pomáhají dětem rozvíjet své sociální dovednosti a fantazii.

Outbound link

Pokud byste chtěli vědět více o panenkách Baby Born, doporučujeme navštívit stránku na Wikipedii. Zde naleznete podrobný popis výroby, historii a současný vývoj této značky.

Baby Born – Wikipedie

pro děti

Insolitní hračka: Panenka, která umí čůrat i kakat

  • Jedná se o neobvyklou hračku, která umí simulovat funkci lidského těla.
  • Panenka dokáže čůrat i kakat, což může být pro některé děti zajímavý prvek.
  • Zároveň se jedná o poměrně drahou hračku, což ji činí nevhodnou pro všechny rodiče.
  • Panenka může být využita k vzdělávacím účelům, porozumění anatomii a fyziologii těla.
  • Při používání panenky je nutné dbát na hygienu a bezpečnost, aby se potencionální zdravotní rizika minimalizovala.

Panenky v AKCI ➡️

Kategorie – Hračky

Předchozí článek“Proč jsou vláčky tak oblíbené u malých dětí?”🚂
Další článekKojení na veřejnosti: Jak respektovat potřeby matky i okolí🍼
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno