DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Jak na Seychelách zábavně a bezpečně trávit čas s dětmi

Pokud plánujete dovolenou se svými dětmi na Seychelách, máte se na co těšit. Tento exotický ráj nabízí mnoho příležitostí, jak trávit čas s rodinou a užít si společné zážitky.

Pláže na Seychelách jsou neuvěřitelně krásné a ideální pro rodinný výlet. Doporučujeme navštívit pláž Anse Lazio, která patří k nejkrásnějším na světě, a pláž Beau Vallon, která nabízí mnoho zábavných aktivit pro rodiny s dětmi.

Snorklování je další skvělou aktivitou, kterou můžete na Seychelách podniknout s dětmi. Většina pláží nabízí možnost zapůjčení vybavení na šnorchlování a děti si tak mohou prohlédnout tropické ryby a korály.

Návštěva zábavních parků je ideální pro dny, kdy nechcete trávit čas na pláži. Na Seychelách najdete například zábavní park Kreol Land, kde si děti mohou vyzkoušet horské dráhy, skoky na trampolíně nebo střílení z luku.

Vodopády jsou dalšími krásnými místy na Seychelách, které si můžete s dětmi užít. Doporučujeme navštívit vodopády Port Glaud nebo vodopády Sauzier.

Pamatujte na to, že na Seychelách platí jiné zvyklosti a pravidla než v České republice. Dbáte proto na bezpečnost vaší rodiny a respektujte místní zvyklosti a pravidla.

děti
Jak na Seychelách zábavně a bezpečně trávit čas s dětmi


Pláže

Seychelské ostrovy nabízejí některé z nejkrásnějších pláží na světě. Pokud hledáte ideální místo na koupání s dětmi, zkuste Beau Vallon Beach, kde můžete najít mělké vody a k vidění jsou ryby, korály a dokonce i malé žraloky. Další vysoce doporučené pláže jsou Anse Forbans, Anse Intendance a Anse Royale.

Snorklování a potápění

Jelikož Seychely jsou domovem úžasných korálových útesů a pestrobarevných ryb, mohou být ideálním místem pro vaše rodinné dobrodružství s potápěním a / nebo snorklováním. Existuje mnoho míst, kde si můžete půjčit potápěčské / snorklovací vybavení a každá z pláží nabízí úchvatné s vodním světem.

Výlety a procházky

Seychelské ostrovy jsou obklopeny křišťálovými vodami, ale také jsou plné pozemních dobrodružství. Vyzkoušejte si například procházku v Julienne’s Jungle, která je domovem mnoha ohrožených druhů zvířat a rostlin. Kromě toho doporučujeme odvážným turistům výlet do národního parku Vallee de Mai, kde mohou vidět velkolepé gigantické ořechy.

Vodní sporty

Seychely jsou také domovem mnoha vodních sportů, jako jsou windsurfing, kitesurfing nebo jetski. Tyto aktivity můžete najít na mnoha různých plážích.

Pokud plánujete rodinnou dovolenou na Seychelách, máte mnoho možností, jak zábavně a bezpečně trávit čas se svými dětmi. Může to být například procházka v divočině, potápění, ​​snorklování a další vodní sporty. Seychely nabízejí nespočet možností, které vás nadchnou a zážitky, na které nezapomenete.

Zdroj


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Jak na Seychelách zábavně a bezpečně trávit čas s dětmi

Co všechno mohou děti zažít na Seychelách?

Na Seychelách mají děti možnost poznat mnoho druhů živočichů, včetně velryb, želv a exotických ptáků. Navštívit mohou také tropické botanické zahrady nebo zkusit šnorchlování a pozorování korálů. Drsnější děti si mohou užít surfování nebo jízdu na vodním skútru.

Jsou na Seychelách bezpečné pláže pro děti?

Ano, pláže na Seychelách jsou obecně bezpečné pro děti, ale vždy je třeba dodržovat základní opatření, jako je dbání na příliv a odliv, sledování počasí a zůstávání na viditelných místech. Některé pláže také mají zřízené záchytné pásy, kde se mohou děti bezpečně koupat.

Kde mohou děti najít zábavu na Seychelách?

V turistických oblastech na Seychelách najdou děti nejen různé pláže a vodní atrakce, ale také pozoruhodné národní parky a rezervace, kde se mohou projít po stezkách a obdivovat přírodu. K dispozici jsou také aquaparky, zábavní parky a jiné atrakce pro děti.

Kde lze ubytovat se s dětmi na Seychelách?

Na Seychelách najdete mnoho hotelů, resortů a jiných ubytování pro rodiny s dětmi. Většina z nich nabízí rodinné pokoje, dětské kluby, bazény a další vybavení pro děti. Existují také možnosti pronájmu apartmánů a domů, což může být praktické pro větší rodiny.

dovolená

Dovolená s dětmi na Seychelách u moře

Proč se vydat s dětmi na Seychely?

Pokud hledáte ideální destinaci pro dovolenou s dětmi, Seychely jsou vynikající volbou. Tento ostrovní ráj nabízí nejen nádherné bílé pláže a azurové moře, ale také mnoho aktivit, které budou vašim dětem určitě bavit. Prozkoumat můžete nedotčenou přírodu seychelských ostrovů, kde potkáte velryby, delfíny, želvy a mnoho jiných druhů zvířat.

Jaké jsou nejlepší pláže pro rodiny s dětmi?

Některé z nejlepších pláží pro rodiny s dětmi na Seychelách jsou například Anse Soliel, Beau Vallon, nebo Anse Georgette. Na těchto plážích najdete nejen krásný písek a azurové moře, ale také možnosti koupání, potápění, surfování a mnoho dalších aktivit pro celou rodinu.

Co navštívit?

Kromě nádherných pláží nabízí Seychely mnoho dalších atrakcí pro rodiny s dětmi. Můžete navštívit Národní park Morne Seychellois, který je ideální pro turistiku, nebo návštěvu zábavního parku Vallee de Mai, kde se nachází chráněný prales se světoznámými kokosovými ořechy.

Pro více informací o Seychelách navštivte tento odkaz.

pro děti

Jak na Seychelách zábavně a bezpečně trávit čas s dětmi

  • Navštivte národní park Vallée de Mai, kde se děti mohou podívat na vzácné druhy rostlin a zvířat
  • Plážové aktivity jako například šnorchlování, surfování a rybaření jsou skvělým způsobem, jak strávit čas na Seychelách
  • Prozkoumejte tajemnou světovou zátoku a podívejte se na korálové útesy a různé druhy ryb
  • Navštivte místní trhy a ochutnejte seychelské speciality jako například curry
  • Zkuste se šplhat po kokosových palmách a ochutnejte čerstvé kokosové ořechy
  • Nedaleko města Victoria se nachází botanická zahrada, kde se děti mohou podívat na různé druhy rostlin a zvířat
  • Vydejte se na výlet k nedalekým ostrovům a objevujte nové pláže a zátoky
  • Nezapomeňte na ochranný prostředek proti slunci a pitný režim, abyste se vyhnuli úpalu a dehydrataci
  • Zvolte si dětský přívěsek na letišti, abyste si ulehčili cestování a zabavili děti

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJaký vliv má osteodynamika na celkový růst a vývoj dítěte
Další článekJak podpořit rozvoj jemné motoriky u dítěte: 7 nápadů na aktivitu
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno