DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Jak si užít dovolenou s dětmi ve Spojených emirátech

Pokud plánujete dovolenou s dětmi ve Spojených emirátech, určitě nebudete litovat. Tento orientální klenot nabízí ohromující hory, exotická města, malé vesnice a bílé písčité pláže. Na této dovolené s dětmi si můžete užít spousty zábavy a unikátních zážitků.

Zábavní park Legoland Dubai a Legoland Water Park nabízejí zábavu pro celou rodinu. Park přichází s mnoha atrakcemi, jako je závodní dráha a ochutnávka LEGO kostek. Návštěvníci se však nemohou dočkat závodů v botách na pružinových deskách.

V Dubaji se také nachází Dubai dolphinarium, který představuje neuvěřitelné momenty pro vás i vaše děti. V dolphinarium si můžete vychutnat různá představení delfínů, tulenů a plameňáků.

V oblasti Abu Dhabi, se nacházejí Warner Bros. World Abu Dhabi a Ferrari World Abu Dhabi. Warner Bros. má jednu z nejrozsáhlejších kolekcí značek filmového průmyslu z celého světa. Ferrari World poskytuje silné emocionální zážitky díky svým rychlým jízdám.

Vydejte se na úžasnou dovolenou do Spojených emirátů a užijte si mnoho aktivit i s vašimi dětmi.

děti

Jak si užít dovolenou s dětmi ve Spojených emirátech

Abu Dhabi

Yas Waterworld

Yas Waterworld je největší vodní park ve Spojených arabských emirátech a nabízí mnoho exotických zážitků pro celou rodinu. Děti si zde mohou užít více než 40 zábavných atrakcí, včetně tobogánů, skluzavek, bazénů plných vln a mnoho dalšího.

https://www.yaswaterworld.com/

Sheikh Zayed Grand Mosque

Sheikh Zayed Grand Mosque je největší mešita ve Spojených arabských emirátech a nabízí návštěvníkům krásné pohledy na islámskou architekturu. Můžete vstoupit do nádherné modlitebny, procházet se po nádvořích s fontánami nebo se věnovat malování či kreslení na dětského obrázkovém papíře.

https://www.szgmc.gov.ae/en/Pages/home.aspx

Dubaj

The Dubai Mall

The Dubai Mall je největší nákupní centrum ve Spojených arabských emirátech a nabízí celou řadu zábavy pro celou rodinu. Kromě nákupů zde najdete také kryté lyžařské středisko, největší akvárium na světě a mnoho dalších zábavních atrakcí.

https://thedubaimall.com/

Burj Khalifa

Burj Khalifa je nejvyšší mrakodrap na světě a nabízí krásné výhledy na město Dubaj. Můžete se vydat na nejvyšší vyhlídku na světě nebo si prohlédnout akrobatické vystoupení fontán před západem slunce.

https://www.burjkhalifa.ae/

Sharjah

Sharjah Aquarium

Sharjah Aquarium je ideálním místem pro děti, které se chtějí dozvědět více o podmořském životě. Najdete zde více než 20 akvárií, které ukazují různé druhy ryb a dalších mořských tvorů.

https://www.sharjahmuseums.ae/Our-Museums/Sharjah-Aquarium.aspx

Sharjah Science Museum

Sharjah Science Museum se zaměřuje na vědu a technologii pro děti. Můžete se zde podívat na různé interaktivní výstavy, které vás naučí něco nového o světě kolem nás.

https://www.sharjahmuseums.ae/Our-Museums/Sharjah-Science-Museum.aspx


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Jak si užít dovolenou s dětmi ve Spojených emirátech

Kde se ubytovat

V Dubaji a Abu Dhabi najdete mnoho hotelů s perfektním vybavením pro rodiny s dětmi. Můžete si například zarezervovat pokoj s vlastním bazénem či pláží. Pokud preferujete apartmán, můžete se podívat na nabídku na Airbnb.

Co navštívit

V Dubaji určitě nevynechejte návštěvu Burj Khalifa, nejvyšší budovy na světě. Děti jistě potěší zábavní parky jako je Legoland či Dubai Parks and Resorts. V Abu Dhabi si rozhodně nenechte ujít návštěvu největší mešity na Světě – Sheikh Zayed Grand Mosque.

Co ochutnat

Emirátská kuchyně nabízí spoustu exotických jídel, která si zamilujete i děti. Zkuste například pilaf s hovězím masem, rybí koláčky nebo medové knedlíky. Pokud jste milovníci sladkého, zkonzumujte čerstvé datle, oříškový knafeh nebo tradiční karamele z datlové šťávy.

Jakými aktivitami se zabavit

Spojené emiráty nabízí nejen relaxaci u bazénu či pláže, ale také spoustu aktivit jako je třeba surfování, windsurfing, jachting nebo golfové hřiště. Pro děti jsou určeny indoor areny či multikina, rozhodně k poslechu patří i tradiční arabské příběhy respektive pohádky.

dovolená

Dovolená s dětmi ve spojených Emirátech u moře

Nejlepší místa pro rodinnou dovolenou u moře v Emirátech

Pokud chcete strávit rodinnou dovolenou na pláži, Emiráty nabízejí mnoho možností. Nejlepšími místy jsou Jumeirah Beach, Saadiyat Island a Al Mamzar Beach Park.

Co dělat s dětmi v Emirátech

V Emirátech je mnoho atrakcí pro děti. Můžete navštívit akvaparky, jako jsou Wild Wadi Water Park a Yas Waterworld. Děti si také užijí návštěvu ZOO. Doporučujeme návštěvu Emirates Park Zoo, kde si děti mohou prohlédnout žirafy, slony a další zvířata.

Kdy jet na dovolenou do Emirátů s dětmi

Nejlepší období pro návštěvu Emirátů s dětmi je od října do března. Tyto měsíce jsou nejteplejší, ale nejsou tak horké jako v létě. Díky tomu budou vaše děti moci vychutnat dovolenou na pláži bez přehřátí.

Pro více informací o Emirátech navštivte Wikipedia stránku o Emirátech.

pro děti

Jak si užít dovolenou s dětmi ve Spojených emirátech

  • Navštivte Aquaventure Waterpark v Dubaji s několika vodními skluzavkami a zábavnými aktivitami pro všechny věkové skupiny.
  • Zkuste si jízdu na velbloudovi v poušti – zážitek, který rozhodně nezapomenete.
  • Prozkoumejte podmořskou říši v Dubajském akváriu, které je domovem různých druhů ryb a žraloků.
  • Navštivte Ferrari World v Abu Dhabi a vyzkoušejte si rychlostní jízdu na nejrychlejším závodním autě na světě.
  • Vydejte se na výlet do písečných dun, kde si můžete vyzkoušet jízdu na saních nebo si vyhlédnout nádherné písečné panorama.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno