DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Jak si užít plážovou dovolenou s dětmi na Rhodosu

Pokud plánujete letní dovolenou na slunném řeckém ostrově Rhodos, je ideální místo pro relaxaci a zábavu s celou rodinou. Rhodos nabízí krásné písečné pláže, azurové moře a mnoho aktivit, kterými si mohou děti užít nezapomenutelné zážitky.

1. Vyberte si pláže s pozvolným vstupem do vody a s vybavením pro děti, jako jsou plážové hry nebo skluzavky na vodě.

2. Návštěva vodního parku na Rhodosu je další skvělou volbou pro děti, nabízející bazény a tobogany pro všechny věkové kategorie.

3. Prozkoumejte pláže s možností potápění nebo šnorchlování, ať už s organizovanou prohlídkou nebo na vlastní pěst.

4. Vydejte se na rodinnou projížďku na oslu k zahrnutí mniejší děti do činnosti.

5. Návštěva historických památek, jako je akropole, mohou být zábavnou a poučnou aktivitou pro celou rodinu.

Využijte svůj čas na Rhodosu s dětmi a užijte si nezapomenutelné letní dobrodružství plné zábavy a relaxace.

děti
Jak si užít plážovou dovolenou s dětmi na Rhodosu

Jak si užít plážovou dovolenou s dětmi na Rhodosu

Jak se k Rhodosu dostat

Pokud letíte z USA, doporučuji využít letenky na stránkách Expedia, která nabízí širokou škálu nabídek letů do Řecka. Po přistání na letišti Rhodos lze využít služby taxislužby nebo pronajmout si vůz na stránkách Hertz.

Kde se ubytovat s dětmi

Na Rhodosu je mnoho ubytovacích možností. Doporučujeme se podívat na nabídky hotelů na stránce Booking.com. Pokud hledáte klidnější atmosféru, vřele doporučujeme moderní bungalovy s bazénem v městečku Faliraki.

Pláže pro děti

Na Rhodosu nechybí pláže vhodné pro celou rodinou. Pokud hledáte pláže s možností zapůjčení vybavení (např. slunečník, lehátka, atd.), doporučujeme pláže v městech Lindos nebo Kiotari. Pro rodiny s menšími dětmi je vhodná pláž v městečku Kolymbia, která je chráněna molo před vlnami.

Atrakce pro děti

Na Rhodosu je mnoho atrakcí, které mohou být zajímavé pro celou rodinu. Jednou z nejoblíbenější je rodinný park v městě Faliraki, kde najdete různé zábavní atrakce a plnohodnotné dětské hřiště. Pro milovníky zvířat je ideální návštěva městečka Petaloudes, kde můžete shlédnout statisíce motýlů.

Stravování

Na Rhodosu je mnoho restaurací a kaváren, které nabízí široké spektrum jídel. Doporučujeme ochutnat špeciálníity řeckou salát, klasické řecké pití Ouzo nebo gyros. Nejlepší restaurace v městě Lindos je Olive Street Restaurant, která nabízí kvalitní jídlo za rozumné ceny.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Jak si užít plážovou dovolenou s dětmi na Rhodosu?

1. Zvolte vhodné ubytování

Vyberte si ubytování poblíž pláže a s možností bazénu. K dispozici jsou také speciální hotely a apartmány se službami pro děti, jako jsou animační programy a dětské hřiště.

2. Plánujte aktivity mimo pláž

I když je pláž hlavním lákadlem, není nutné zůstávat tam celý den. Vydejte se s dětmi na výlet, navštivte akvapark nebo se projděte Rhodským městem.

3. Připravte si vhodné vybavení

Když budete s dětmi na pláži, připravte si dostatek pití, občerstvení a slunečník. Nezapomeňte také na hračky a plavecké pomůcky.

4. Dodržujte bezpečnostní opatření

Pamatujte na to, že i na pláži je nutné dodržovat bezpečnostní opatření. Sledujte děti, aby nevstupovaly do moře na nebezpečných místech a neztratily se v davu.

5. Užijte si relaxaci

Poslední, ale ne méně důležité, je soustředit se na relaxaci a užít si dovolenou s dětmi. Pláž na Rhodosu nabízí krásné prostředí a ideální místo pro odpočinek.

dovolená

Dovolená s dětmi na Rhodosu

Rhodos pro rodiny s dětmi

Rhodos je skvělou destinací pro rodiny s dětmi, protože nabízí možnost slunce, pláží a zábavy. Je zde mnoho aktivit pro děti, jako je například vodní park, mini golf a mnoho dalšího.

Co dělat na Rhodosu s dětmi

Na Rhodosu nechybí krásné pláže, kde si mohou děti hrát s pískem a koupat se v moři. Také se zde nachází akvapark, kde si mohou užít spoustu vodních atrakcí. Navštivte také malé městečko Lindos, které nabízí krásné výhledy, historické památky a možnost projížďky na oslu.

Rhodos – praktické informace

Pokud plánujete dovolenou s dětmi na Rhodosu, nezapomeňte si přibalit sluneční krém, klobouky a plavky. Ceny v restauracích jsou příznivé a nabízejí mnoho tradičních řeckých jídel. Pro dospělé jsou zde také možnosti nočního života, jako jsou bary a kluby.

Pro více informací o Rhodosu navštivte stránku na Wikipedii.

pro děti

Jak si užít plážovou dovolenou s dětmi na Rhodosu

  • Vyberte si vhodné ubytování poblíž pláže s dětským programem a bazénem
  • Připravte se na horké počasí a koupání v moři
  • Zkuste některý z vodních sportů, jako je paddleboarding nebo jetové lyžování
  • Prozkoumejte krásné pláže ostrova jako Elli nebo Faliraki
  • Navštivte Akvarium Rhodos, kde uvidíte mnoho zvířat v moři
  • Zajděte do města Rhodosu pro procházku, nakupování a večeři v jedné z místních restaurací
  • Objednejte si výlet lodí, kde můžete pozorovat delfíny a navštívit menší ostrovy kolem Rhodosu
  • Zrelaxujte si na pláži a užijte si sluneční západ s rodinou

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekNaučte děti hrát na rytmické nástroje efektivním způsobem
Další článekNávod na hru Jumanji: Jak hrát a vyhrát?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno