Jaké hračky potěší malé umělkyně? – Kreativní volba pro dívky 10 let

Pro malé umělkyně je důležité mít hračky, které podporují jejich kreativitu a umožňují jim vyjádřit svoje nápady a představy. Protože dívky ve věku 10 let přecházejí do nové fáze svého života, potřebují hračky, které jsou vhodné pro jejich věk a zároveň je stále baví.

Pokud hledáte kreativní a zajímavé hračky pro vaši dceru nebo vnučku, můžete zvážit tyto možnosti:

 • Malování na plátno – Sada na malování na plátno umožňuje malým umělkyním vyjadřovat svou kreativitu na větší ploše. Zároveň si mohou vytvořit vlastní umělecká díla, která mohou vystavit na viditelném místě ve svém pokoji.
 • Kreativní kniha – Knihy s návody na kreativní projekty jsou skvělou volbou pro dívky, které chtějí rozvíjet svou kreativitu a talent. Kniha může obsahovat různé návody na výrobu šperků, dekorací a dalších věcí.
 • Modelování – Modelování s lahvičkami na písek, hlínu nebo jiný materiál může být pro malé umělkyně velmi zábavné. Pomáhá rozvíjet jejich jemnou motoriku a fantazii. Také si mohou vytvořit vlastní království s postavičkami.
 • Origami – Origami je japonská umělecká technika skládání papíru do různých tvarů. Set na origami je skvělou volbou pro dívky, které chtějí rozvíjet svou obratnost a trpělivost. Navíc si mohou vytvořit krásné dekorace a dárky.

Tyto hračky jsou jen několik příkladů, jak podpořit kreativitu vašich milých dívek. Vyberte si tu pravou pro ni a podpořte její talent.

děti

KREATIVNÍ HRAČKY V AKCI ➡️

Jaké hračky potěší malé umělkyně? – Kreativní volba pro dívky 10 let

Jaké hračky potěší malé umělkyně?

Kreativní volba pro dívky 10 let

Hračky na malování

Jednou z kreativních a populárních hraček pro malé umělkyně jsou malířské potřeby. Výtvarné sady, které obsahují různé typy barviva a štětce, pomáhají dítěti rozvíjet svou kreativitu a fantazii. Konkrétním příkladem takového sady může být například Crayola Inspiration Art Case, který obsahuje 140 kusů výtvarných pomůcek a lze ho sehnat například na Amazonu.

Hračky na modelování

Pro děti, které mají rády třeba i trochu 3D rozmanitosti u svých uměleckých děl, může být ideální modelovací hmota. Play-Doh, velmi populární a oblíbená hračka v USA, umožňuje dětem tvořit různé postavičky a figury podle vlastních přání. Play-Doh sety jsou k dostání již od pěti dolarů a lze je zakoupit v obchodech jako jsou Walmart nebo Amazon.

Hračky na šití a vaření

Pro dívky, které se zajímají o tvůrčí práce jako je šití a vaření, jsou ideálními hračkami sady, ve kterých se nachází různé vybavení na tyto činnosti. Jedním z nejoblíbenějších a kvalitních sady na šití pro děti je Sew Cool Sewing Machine, kterou lze sehnat například na Amazonu. Pokud se vaše malé umělkyně zajímá o vaření, pak by jí mohla být ideální volbou například pravá kuchyňská trouba pro děti, kterou lze sehnat například na Walmartu.


KREATIVNÍ HRAČKY V AKCI ➡️

Jaké hračky potěší malé umělkyně?

Kreativní volba pro dívky 10 let

Pro malé umělkyně jsou ideální hračky, které podporují rozvoj kreativity a fantazie. Zde je pár tipů na hračky, které potěší dívky ve věku 10 let:

 • Kreslící potřeby: Vhodným dárkem pro malé kreslířky jsou různé kreslící potřeby jako pastelky, fixy, akvarelové barvy, štětce a papír. Těmito hračkami budou moci rozvíjet své malířské umění.
 • DIY sady: Pro malé tvůrce jsou vhodné DIY sady. Tyto sady obsahují různé materiály, ze kterých lze vytvořit něco kreativního, například šperky, batohy nebo plyšové hračky. Děti se tak naučí tvořit a rozvíjet svou fantazii.
 • písací stroje: Pokud má dítě zájem o psaní, jsou písací stroje vhodnou volbou. Těmito hračkami lze psát různé dopisy, deníky a příběhy. Děti tak mohou trénovat své písemné vyjadřování.

Veškeré tyto hračky jsou vhodné nejen pro malé umělkyně, ale rovněž pro chlapce. Věžíme tím, že každý malý tvůrce bude nadšený nad těmito kreativními hračkami.

jak děti
Kreativní hračky pro dívky 10 let


Kreativní hračky pro dívky 10 let

Malování na porcelán

Jednou z nejzajímavějších kreativních herček pro dívky 10 let je malování na porcelán. Díky této činnosti si děvčata mohou zpestřit volný čas a v lastní režii vytvořit nádherné osobní předměty, jako jsou hrníčky nebo talíře.

Pro tuto činnost většinou stačí nákup speciálních barev na porcelán, které se nanášejí štětcem. Výrobky se poté pečou v troubě podle návodu výrobce.

Pokud chcete vědět více o malování na porcelán, zkontrolujte Wikipedia.


pro děti

Jaké hračky potěší malé umělkyně?

 • Kreativní sety na výrobu šperků
 • Kreslící stoly a pulty pro malování a tvoření
 • Modelovací hmoty a těstoviny pro tvorbu sošek a postaviček
 • Stavebnice na výrobu hracích scén a dekorací
 • Hudební nástroje pro rozvoj hudebních dovedností
 • Sety na výrobu vlastního parfému a kosmetiky
 • Přírodní materiály pro výrobu bižuterie a dekorací
 • Kreativní knihy s návody na výrobu dárků a dekorací

KREATIVNÍ HRAČKY V AKCI ➡️

Kategorie – Pro maminky

Předchozí článekZkušenosti maminek s kojením z jednoho prsu – jak se s touto metodou užívá?🍼
Další článekDůsledky rozvodu na dětskou duši – jak předejít negativním vlivům❤️
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno