DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Jaké jsou nejlepší pláže na Kapverdách pro rodiny s dětmi

Pokud plánujete výlet na Kapverdské ostrovy s rodinou a máte malé děti, určitě byste si měli vybrat pláže, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Zde je několik doporučení:

  • Santa Maria Beach – tato pláž se nachází na ostrově Sal a je ideální pro rodiny s dětmi díky písečnému pobřeží a klidnému moři. Na pláži najdete také restaurace a bary.
  • Tarrafal Beach – nalezneme ji na ostrově Santiago a je opět ideální pro rodiny s dětmi díky pozvolnému vstupu do vody. Na pláži najdete i stínící slunečníky a restaurace.
  • Laginha Beach – tato pláž se nachází na ostrově São Vicente a je ideální pro rodiny s dětmi díky klidnému moři a množství aktivit, jako například windsurfing nebo plachtění.

Pamatujte, že při plánování výletu s dětmi byste měli vždy pečlivě zvážit bezpečnostní opatření a vyhnout se plážím s nebezpečnými proudy či vysokými vlnami.

děti
Nejlepší pláže na Kapverdách pro rodiny s dětmi


1. Santa Maria Beach

Santa Maria Beach je bezpochyby jednou z nejkrásnějších pláží na Kapverdách. Rozprostírá se na přibližně 8 kilometrech a je oblíbená mezi turisty. Děti si mohou užít pískání písku a koupání v klidných vodách. Zde můžete najít více informací o této pláži a zkušenosti ostatních návštěvníků.

2. Praia de Chaves

Praia de Chaves je další velmi oblíbenou pláží na Kapverdách, kterou ocení především rodiny s dětmi. Pláž se nachází na největším ostrově Kapverd, který je zároveň nejnavštěvovanějším ostrovem turisty. Děti si mohou hrát na písku, rodiče si mohou užít relaxace. Zde můžete najít více informací o této pláži a zkušenosti ostatních návštěvníků.

3. Porto de Praia

Porto de Praia je ideální pro ty, kteří chtějí být blízko města a zároveň si užít klidné a čisté prostředí pláže. Tato pláž je vhodná pro děti, které se mohou v klidných vodách koupat a hrát si na písku. Rodiče se mohou opalovat, číst knihu nebo jen odpočívat. Zde můžete najít více informací o této pláži a zkušenosti ostatních návštěvníků.

Závěr

Kapverdy nabízejí mnoho krásných pláží, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Santa Maria Beach, Praia de Chaves a Porto de Praia jsou jen některé z nich. Proč si to nezkusit přímo na vlastní kůži!


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Pláže na Kapverdách pro rodiny s dětmi

Boa Vista

Pláže na ostrově Boa Vista jsou velmi oblíbené pro rodiny s dětmi. Pláž Santa Mónica se řadí mezi nejkrásnější pláže Kapverd. Děti si mohou užít koupání v klidných vodách a průzkum nedotčené přírody na okolních duna.

Sal

Na ostrově Sal můžete najít mnoho pláží s bílým pískem a průzračnou vodou, které jsou vhodné pro celou rodinu, jako jsou pláže Santa Maria, Kite Beach nebo Ponta Preta, které nabízejí ideální prostředí pro surfaře a kitesurfisty s větrem a vlnami.

Santo Antão

Pro rodiny s dětmi, které hledají klidnější pláže, se nabízí ostrov Santo Antão. Laje Beach a Tarrafal Beach jsou obzvláště vhodné pro rodiny s dětmi, kde mohou děti bezpečně plavat a hrát si na pobřeží.

dovolená

Dovolená s dětmi na Kapverdách u moře

Kapverdské ostrovy jsou ideálním místem pro dovolenou s dětmi u moře. Tyto ostrovy, nacházející se u západního pobřeží Afriky, nabízejí mnoho atraktivit pro malé i velké. Pokud plánujete dovolenou na Kapverdách s dětmi, pak si můžete být jisti, že vaše dovolená bude plná zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Rekreační aktivity pro děti

Na Kapverdách si můžete užít mnoho aktivit, které s sebou přinese dovolená u moře. Vaše děti si budou moci zahrát na pláži, plavat v oceánu, či pozorovat místní faunu a flóru. Můžete také navštívit některý z vodních parků nebo se vydat na výlet na rybářskou loď. Pro děti jsou k dispozici také různé sportovní aktivity, jako např. tenis, golfové hřiště či fotbalová hřiště.

Zajímavá místa na Kapverdách

Na Kapverdách se nachází několik zajímavých míst, která můžete s dětmi navštívit. Mezi ně patří například Pláž Santa Maria, Katedrála Nossa Senhora do Rosário, nebo národní park Monte Gordo. Pro děti může být zajímavý také výlet na ostrov Fogo, kde si mohou prohlédnout aktivní sopku a lávu. Kapverdské ostrovy jsou také známé svou místní kuchyní, kterou můžete ochutnat v některé z místních restaurací.

Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou s dětmi u moře, pak jsou Kapverdy tou nejlepší volbou. Na těchto krásných ostrovech si užijete spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků pro celou rodinu.

Zdroj: Wikipedia

pro děti

Jaké jsou nejlepší pláže na Kapverdách pro rodiny s dětmi

  • Pláž Santa Maria na ostrově Sal – písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro malé děti
  • Pláž Praia de Chaves na ostrově Boa Vista – dlouhá pláž se zlatým pískem a klidným mořem, vhodná pro rodinné koupání i vodní sporty
  • Pláž Praia de Santa Mónica na ostrově Boa Vista – jedna z nejkrásnějších pláží na Kapverdách s křišťálově čistou vodou a výbornými podmínkami pro surfování
  • Pláž Praia Baixo na ostrově Santiago – klidná pláž s pozvolným vstupem do moře a příjemným stínem od palmových stromů
  • Pláž Tarrafal na ostrově Santiago – romantická pláž s černým pískem a turisticky nevytíženým prostředím, ideální pro rodinné pikniky

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno