DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na dovolenou s malými dětmi v Česku?

Hledáte vhodné místo k prožití dovolené s vašimi malými dětmi v Česku? Nemusíte hledat daleko, protože Česko nabízí bohaté možnosti pro rodinnou dovolenou plnou zábavy a relaxace.

Praha – Metropole České republiky, Praha, je skvělým místem pro rodinnou dovolenou. Můžete navštívit historická místa, jako je Pražský hrad a Karlův most, nebo se vydat na procházku po krásných parkách, jako je Stromovka nebo Zahrada Kinských. Návštěva ZOO v Praze je také skvělou volbou pro zábavu s dětmi.

Český Krumlov – Tento malebný městečko, nacházející se v jižních Čechách, je ideální pro rodiny s dětmi. Můžete navštívit Český Krumlovský zámek, který je zapsaný na seznamu UNESCO, a užít si procházku po úzkých uličkách s historickou atmosférou. Rafting na řece Vltavě je také oblíbenou aktivitou pro rodiny.

Beskydy – Pokud máte rádi přírodu a horskou atmosféru, Beskydy vám nabídnou dokonalou rodinnou dovolenou. V létě můžete podnikat krásné výlety do hor, navštívit lanové centrum nebo se projet lanovkou na nejbližší vrchol. V zimě je mnoho středisek s možností lyžování a snowboardingu.

Adršpašsko-teplické skály – Tyto impozantní skalní útvary jsou nejen krásné, ale také přinášejí spoustu radosti pro děti. Můžete se projít pohádkovým skalním městem, prozkoumat úžasné jeskyně a přírodní útvary, a dokonce se projet na lodi po malebném jezeře.

Špindlerův Mlýn – Toto horské středisko nabízí mnoho možností pro aktivní rodinnou dovolenou. Můžete si vyzkoušet sjezdové lyžování, snowboarding nebo se vydat na sněžnice. V létě pak můžete podniknout horský výlet, projet se na koloběžce nebo si vyzkoušet adrenalinové aktivity v lanovém centru.

Česko je plné skvělých míst, která nabízejí zábavu nejen pro dospělé, ale také pro malé děti. Vyberte si jedno z těchto míst a připravte se na skvělou dovolenou s celou rodinou!

děti
Kam na dovolenou s malými dětmi v Česku?

Kam na dovolenou s malými dětmi v Česku?

1. Krkonoše

Vydejte se s malými dětmi na dovolenou do českých Krkonoš. Tento horský masiv nabízí širokou škálu aktivit pro rodiny s dětmi. Můžete si vyzkoušet horskou turistiku, projet se na kole, navštívit zábavní parky či vyrazit na výlet lanovkou na Sněžku, nejvyšší horu České republiky.

2. Lipno

Lipno je perfektní destinací pro rodiny s dětmi. Nachází se zde přehrada, kde si můžete užít vodní sporty jako je windsurfing, plachtění nebo koupání. Navštívit můžete také Lanový park Tarzan, kam se děti budou moci vyřádit na různých překážkách ve výšce.

Prohlédněte si tento článek o top aktivitách pro děti v South Lake Tahoe v USA.

3. Český ráj

Přírodní rezervace Český ráj je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Zde si můžete užít krásné výlety po skalách, navštívit hrad a zříceninu a prozkoumat zajímavé jeskyně. Děti budou nadšené z dobrodružství, které zde zažijí.

4. Pardubický kraj

Pardubický kraj nabízí mnoho možností pro rodinnou dovolenou. Určitě nevynechejte návštěvu Pardubického zámku, kde se děti mohou seznámit s historií. Další atrakcí pro rodiny s dětmi je ZOO Dvůr Králové, která patří mezi nejlepší v Česku.

Informace o rodinných dovolených v USA najdete v tomto článku.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI
Frequently Asked Questions


FAQs – Kam na dovolenou s malými dětmi v Česku?

1. Jaké jsou nejlepší destinace pro rodinnou dovolenou v Česku?

Česká republika nabízí mnoho krásných míst, která jsou ideální pro rodinnou dovolenou s malými dětmi. Mezi nejpopulárnější destinace patří:

 • Krkonose
 • Český ráj
 • Šumava
 • Bohemian Switzerland
 • Brněnské jezero

2. Jaké aktivity jsou vhodné pro děti během dovolené v Česku?

V Česku je spousta aktivit, které jsou určeny pro děti. Můžete navštívit zoologické zahrady, botanické zahrady, akvária, dětská muzea, tematické parky, a mnoho dalšího. Procházky v přírodě jsou také skvělou možností, kde se děti mohou blíže seznámit s faunou a flórou Česka.

3. Jak najít vhodné ubytování pro rodinu s malými dětmi?

Pro rodiny s malými dětmi je ideální vybírat ubytování, které je přizpůsobené dětem. Mnoho hotelů a penzionů nabízí rodinné pokoje nebo apartmány vybavené dětskou postýlkou a dalším potřebným vybavením. Na internetu můžete najít také speciální rodinné hotely, které mají pro děti připravené zábavní aktivity.


dovolená
Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi je jedinečný způsob trávení volného času společně s rodinou. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete
pro
cestování do zahraničí nebo zůstanete v Čechách, existuje mnoho možností, jak udělat dovolenou s dětmi nezapomenutelnou.
Adaptace plánu podle potřeb a věku dětí je nezbytná pro plnohodnotnou dovolenou.

Rodinná dovolená v přírodě

Jedna z možností pro dovolenou s dětmi je vychutnat si čas strávený v přírodě. V České republice existuje spousta
malebných lokalit, kde rodina může objevovat krásy přírody a užívat si společné aktivity. Například v Českém ráji
se
nachází mnoho turistických tras a rozhleden, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Dovolená u vody

Letní dovolená s dětmi často zahrnuje i pobyt u vody. Mnoho rodin míří k moři, ale i vnitrozemská jezera nebo
koupaliště
mohou poskytnout skvělé možnosti pro zábavu a odpočinek. Důležité je zvolit ubytování poblíž vody a zajistit
dostatečné
vybavení pro děti, aby se mohly naplno vyřádit.

Kulturní dovolená

Pro rodiny s dětmi může být také zajímavá kulturní dovolená. Navštívit historická města, památky či muzea může být
nejen
zábavné, ale i poučné pro děti. Mnoho turistických atrakcí má speciální programy pro rodiny s dětmi, které zahrnují
např.
interaktivní výstavy či workshopy.

Pro více informací o dovolené s dětmi navštivte prosím stránku na téma
Dovolená na Wikipedii.

pro děti

Kam na dovolenou s malými dětmi v Česku?

 • Krásná příroda, ideální pro rodinné výlety a pikniky
 • Mnoho lázeňských měst s rodinnými wellness centry
 • Zábavní parky a dětská hřiště pro aktivní zábavu
 • Návštěva zoologických zahrad a dětských výstav
 • Pohádková vesnice a skanzeny pro poznání historie
 • Možnost ubytování v rodinných penzionech s vybavením pro děti

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJak bezpečně používat elektrické autíčko pro děti?
Další článekJaký vliv má hra na klavír na vývoj dítěte
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno