DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na rodinný zájezd k moři bez davů turistů?

Hledáte místo pro rodinný zájezd k moři, kde si užijete klid a pohodu bez davů turistů? Přinášíme vám tipy na destinace, které vám poskytnou ideální atmosféru pro relaxaci a zároveň zábavu pro celou rodinu.

Pro začátek doporučujeme La Palma, krásný a klidný ostrov v Kanárském souostroví. Zde se můžete těšit na klidné pláže, azurové moře a nádhernou přírodu. Ostrov nabízí také mnoho atrakcí pro děti, jako je například návštěva zoologické zahrady nebo výlety na vodních atrakcích.

Další skvělou volbou je ostrov Korčula v Chorvatsku. Korčula je známá svými malebnými plážemi a příjemnou atmosférou. Zde si můžete užít poklidné rodinné plavby na vlastním člunu, prozkoumávat krásná města a vesnice nebo se vydat na výlet do blízkého přírodního parku.

Pro milovníky jemného písku a teplého moře je ideální volbou ostrov Zanzibar ve východní Africe. Zdejší pláže jsou doslova rájem na zemi a turistický ruch je stále poměrně nízký. V Zanzibaru najdete také mnoho zajímavých míst k návštěvě, jako je například město Stone Town, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Vydejte se tedy s rodinou na nepřeberné množství možností pro rodinný zájezd k moři bez davů turistů. Užijte si klidné pláže, přírodní krásy a zároveň výborné vyžití pro všechny členy rodiny!

děti


Kam na rodinný zájezd k moři bez davů turistů?

Kam na rodinný zájezd k moři bez davů turistů?

1. Tichá plážová destinace – Nantucket, Massachusetts

Vydejte se na rodinný zájezd na ostrov Nantucket v Massachusetts, USA, a užijte si krásné pláže uprostřed přírody. Ostrov je známý svými starobylými majáky a úchvatnou přírodní krajinou, což ho činí ideálním místem pro rodinnou dovolenou bez davů turistů. Více informací o Nantucketu najdete zde.

2. Klidné pobřeží v Maine – Bar Harbor, Mount Desert Island

Navštivte krásné pobřeží města Bar Harbor na ostrově Mount Desert v Mainu, USA. Zde si můžete užít klidné pláže s prvotřídním výhledem na Atlantický oceán a vychutnat si příjemnou atmosféru malého rybářského přístavu. Více informací o Bar Harboru najdete zde.

3. Nedotčený raj v Karibiku – Petit St. Vincent, St. Vincent a Grenadiny

Pokud hledáte exotické místo k odpočinku s rodinou, doporučujeme navštívit malý ostrov Petit St. Vincent v souostroví St. Vincent a Grenadiny v Karibiku. Tady zažijete nádherné písečné pláže, klid a soukromí jako nikde jinde. Více informací o Petit St. Vincent najdete zde.

4. Skrytý poklad Maďarska – Balatonfüred, Balaton

Máte-li rádi sladkovodní jezera, navštivte město Balatonfüred na břehu jezera Balaton v Maďarsku. Balaton patří mezi největší evropská jezera a nabízí skvělé přírodní pláže s čistou vodou a množstvím rodinných aktivit. Více informací o Balatonfüredu najdete zde.

5. Divoká krása Aljašky – Homer, Alaska

Pro dobrodružnější rodiny je tu nepřekonatelné město Homer na Aljašce v USA. Obdivujte úchvatné výhledy na ledovce a sopky, vydejte se na rybaření s dětmi a zažijte autentickou přírodu bez turistických davů. Více informací o Homeru najdete zde.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Časté otázky

Kam můžeme jet na rodinný zájezd k moři bez davů turistů?

– Pokud hledáte destinaci, která není přeplněná turisty a umožňuje klidný rodinný zájezd k moři, existuje několik možností.

– Menší a méně známá místa mohou nabídnout klidnější atmosféru pro vaši rodinu. Například menší pláže nebo oblasti mimo hlavní turistická střediska často přilákají méně lidí.

– Některé země, jako je Chorvatsko, Itálie (Sardinie nebo Elba) nebo Řecko (menší ostrovy), nabízejí také možnost najít odlehlé a klidné pláže.

– Mějte na paměti, že sezóna a čas vašeho zájezdu hrají významnou roli. Pokud se vyhneme vrcholu letních prázdnin, je pravděpodobnější, že se vyhnete davům turistů, neboť lidé mají tendenci cestovat na dovolenou ve stejných časech.

– Dobrá příprava a průzkum mohou vám také pomoci najít klidnější místa. Místní informace, recenze a doporučení od cestovních agentur a dalších cestovatelů mohou poskytnout užitečné informace o tichých a klidných plážích.

dovolená
Článek o rodinných zájezdech k moři

Rodinné zájezdy k moři

Moře je oblíbeným cílem pro rodinné zájezdy. Mnoho rodin si vybírá tuto destinaci pro svou dovolenou, protože nabízí mnoho možností pro zábavu, relaxaci a odpočinek.

Plážové aktivity

Na rodinných zájezdech k moři si můžete užít spoustu plážových aktivit. Děti mohou stavět pískové hrady, hledat skořápky nebo si hrát s míčem ve vodě. Rodiče si zase mohou vychutnat sluníčko a zároveň hlídat své potomky.

Vodní sporty

Pro ty, kteří touží po adrenalinovém zážitku, jsou na rodinných zájezdech k moři k dispozici také různé vodní sporty. Můžete si vyzkoušet například šnorchlování, potápění, surfování nebo jízdu na vodním skútru. Pro celou rodinu je to skvělá příležitost zažít dobrodružství a strávit společný čas na vodě.

Pro více informací o rodinných zájezdech k moři navštivte tuto stránku na Wikipedii.


pro děti

Moře bez davů turistů ideální na rodinný zájezd

  • Možnost vychutnat si klidnou dovolenou u moře bez přemíry turistů
  • Ideální pro rodiny s dětmi, které preferují klid a soukromí
  • Pláže nejsou přeplněné a mají dostatek prostoru pro každou rodinu
  • Mořská voda čistá a vhodná pro koupání všech věkových kategorií
  • Více možností pro relaxaci a odpočinek, bez přetížených restaurací a atrakcí
  • Přírodní krása okolí a výhled na oceán poskytují ideální prostředí pro rodinné aktivity
  • Šance prozkoumat místní kulturu a tradice bez silného vlivu turismu
  • Příjemné a pohodové prostředí se starostlivým personálem nabízí rodinnou atmosféru
  • Bez přeplněných dopravních prostředků a větší flexibilita v plánování aktivit
  • Mírnější ceny a vyšší dostupnost ubytování a služeb

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJak připravit domovské prostředí pro nedonošené dítě?
Další článekNejlepší deskovky pro jednoho hráče – Na cestách i doma
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno