Kam na výlet s dětmi Bojkovice – okres Uherské Hradiště

Pokud hledáte vhodné místo pro výlet s dětmi, můžete zvážit Bojkovice v okrese Uherské Hradiště. Tento malebný městečko nabízí mnoho zajímavých aktivit pro celou rodinu.

Kostel svatého Jana Křtitele je dominantou města a stojí za návštěvu. Určitě si prohlédněte i městské náměstí se starobylými budovami a fontánou.

Pro děti je zajímavý skanzen, kde mohou vidět, jak se žilo v minulosti. Další zábavou pro děti může být zoo Bojkovice, kde si mohou prohlédnout různá zvířata.

Pro sportovní nadšence nabízí město cyklostezky a turistické trasy, které vedou krásnou přírodou.

Takže pokud hledáte zajímavé místo pro rodinný výlet, určitě neváhejte navštívit Bojkovice v okrese Uherské Hradiště.

děti výlet
Kam na výlet s dětmi Bojkovice – okres Uherské Hradiště

Bojkovice

Bojkovice is a small town located in the Uherské Hradiště district, in the eastern part of the Czech Republic. It is a great destination for families with children, offering plenty of fun activities for kids of all ages.

Bojkovice Chateau

The Bojkovice Chateau is a beautiful Renaissance-style building located in the center of the town. It was built in the 16th century and was recently renovated. Visitors can take a guided tour of the chateau and learn about its rich history.

ZOO Bojkovice

ZOO Bojkovice is a small but charming zoo located on the outskirts of the town. It is home to a variety of animals, including tigers, lions, bears, and monkeys. Kids will love the interactive exhibits and the opportunity to get up close and personal with the animals.

Bojkovice Aquapark

If you’re looking for a fun way to cool off on a hot summer day, the Bojkovice Aquapark is the perfect destination. It features a number of water slides, swimming pools, and other attractions that are sure to keep kids entertained for hours.

Miniature Park

The Bojkovice Miniature Park is a unique attraction that features miniature replicas of famous Czech landmarks, such as Prague Castle and Charles Bridge. Kids will love exploring the park and marveling at the intricate details of the models.

Conclusion

Bojkovice is a wonderful destination for families with kids. With its beautiful chateau, charming zoo, fun aquapark, and unique miniature park, there’s something for everyone to enjoy.

If you’re planning a trip to the Czech Republic, be sure to add Bojkovice to your itinerary. You won’t be disappointed!

For more great family travel ideas, check out Family Vacation Critic, a website that provides expert advice and reviews on the best family-friendly destinations and activities.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi Bojkovice – okres Uherské Hradiště

Existuje nějaké zajímavé místo pro rodiny s dětmi?

Ano, určitě! Pokud rádi trávíte čas v přírodě, můžete navštívit Park Borůvka, který nabízí celodenní zábavu pro celou rodinu. Najdete zde dětské hřiště, lanové centrum, minigolf, bazén a mnoho dalšího. Pokud preferujete kulturní zážitky, můžete navštívit muzeum Bojkovice, které představuje historii města a okolí.

Kde se dá dobře najíst s dětmi?

V Bojkovicích najdete několik restaurací a hospod, které nabízejí jídlo vhodné pro rodiny s dětmi. Například restaurace Fimár, která má dětský koutek a nabízí tradiční českou kuchyni. Další možností je restaurace Na Růžku, která nabízí českou a slovenskou kuchyni a má prostorný dvůr vhodný pro děti.

Existuje něco pro sportovní rodiny?

Ano, určitě! V Bojkovicích najdete mnoho sportovních možností. Můžete si pronajmout kola a projet se po okolí, nebo si zahrát tenis na místních kurtech. Pokud preferujete vodní sporty, můžete se vydat na nedalekou přehradu Bojkovice, kde najdete například windsurfing, wakeboarding nebo kitesurfing.

dovolená

Kam na výlet s dětmi Bojkovice – okres Uherské Hradiště

Bojkovice jsou malebné město v okrese Uherské Hradiště, bohaté na kulturní památky a přírodní krásy. Pro rodiny s dětmi je zde spousta možností, jak si užít skvělý výlet.

Navštivte ZOO Bojkovice

ZOO Bojkovice je ideální destinací pro rodinný výlet s dětmi. Rozloha ZOO je kolem 30 ha a naleznete zde přes 330 druhů zvířat. K vidění jsou zde například tygři, lvi, hroši, sloni a mnoho dalších zajímavých tvorů.

Projděte se po naučné stezce Bojkovice

Naučná stezka Bojkovice nabízí krásný výlet do okolí města. Stezka má celkovou délku 6 km a na trase najdete 10 zastavení. Mezi zajímavosti patří například kopec Ondráš s rozhlednou, muzeum Bojkovického venkovského baroka či zámek Bojkovice.

Navštivte kolébku tanečního souboru Hop Trop

V Bojkovicích vznikl taneční soubor Hop Trop, který se stal velmi populárním po celé republice. Navštivte Hop Trop muzeum, kde se dozvíte vše o historii souboru a můžete si vyhlédnout doprovodný program při návštěvě města.

Neváhejte a vydejte se s rodinou na výlet do Bojkovic. Zajisté si užijete krásné přírodní scenérie, zajímavá místa a spoustu zábavy pro děti i dospělé.

Pro více informací o Bojkovicích navštivte Wikipedii.

pro děti

Kam na výlet s dětmi Bojkovice – okres Uherské Hradiště

  • Navštivte ZOO Bojkovice a pozorujte exotická zvířata z celého světa
  • Vydejte se na výlet do Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty a objevujte krásy přírody
  • Prozkoumejte historické centrum města Uherské Hradiště a navštivte místní muzea a galerie
  • Užijte si zábavu a adrenalin v aquaparku v nedalekém městě Uherský Brod
  • Přijďte na farmu Zámčisko a poznávejte zvířata z blízka a ochutnávejte domácí produkty

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekHyperaktivní dítě ve škole: strategie pro učitele
Další článekNejlepší deskové hry pro jednoho hráče: Recenze a návody
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno