Kam na výlet s dětmi: Brumov-Bylnice – okres Zlín

Plánujete letní výlet s dětmi a hledáte výletní cíl v okolí Zlína? Navštivte malebné městečko Brumov-Bylnice, které nabízí mnoho zajímavostí pro celou rodinu.

Začněte procházkou po historické části města, kde můžete obdivovat krásné stavby a památky, například Zámecký park, Kostel svatého Václava nebo zříceninu hradu Brumov. Pro malé dobrodruhy tu najdete také moderní dětské hřiště a letní koupaliště, kde se mohou osvěžit v horkých letních dnech.

Pokud máte chuť na aktivní odpočinek, v blízkém okolí Brumova se nachází nádherná příroda a cyklostezky, které vás provedou krásnými místy. Nebo navštivte největší lanový park v ČR v areálu hotelu Galaxie, kde si užijete adrenalinovou zábavu.

Brumov-Bylnice je ideální výletní cíl pro celou rodinu, který nabízí kulturní i sportovní zážitky. Tak neváhejte a vydejte se objevovat krásy tohoto malebného města a jeho okolí!

děti výlet

Kam na výlet s dětmi Brumov-Bylnice – okres Zlín

Brumovský zámek

Jedním z nejoblíbenějších míst v Brumově-Bylnici je Brumovský zámek. Jedná se o historickou památku ze 17. století, která byla nedávno zrekonstruována a otevřena veřejnosti. Zámek nabízí prohlídku interiéru, zahrady a také kulturní akce, jako jsou koncerty, divadelní představení a výstavy.

Komenského muzeum

Další zajímavou atrakcí v Brumově-Bylnici je Komenského muzeum. Toto muzeum je věnováno životu a dílu Jana Amose Komenského, který je považován za jednoho z nejvýznamnějších českých pedagogů. V muzeu se můžete seznámit s jeho životem a dílem a také navštívit jeho rodný dům.

Krasové jeskyně

Pokud máte rádi přírodu a dobrodružství, určitě musíte navštívit krasové jeskyně v okolí Brumova-Bylnice. Tyto jeskyně jsou unikátní svými krásami a nabízí zajímavé prohlídky. Jednou z nejznámějších jeskyní v této oblasti je Punkevní jeskyně, kterou určitě stojí za návštěvu.

Zámek Lukov

Kousek od Brumova-Bylnice se nachází zámek Lukov. Ten patří k nejkrásnějším barokním památkám v České republice a nabízí prohlídku zámeckého parku, interiéru a také expozici uměleckých řemesel.

Pokud plánujete výlet s dětmi, měli byste také navštívit ZOO Lešná, která se nachází v blízkosti Zlína. Tato ZOO nabízí prohlídku různých druhů zvířat a také různé atrakce pro děti.

Celkově je Brumov-Bylnice a okolí velmi zajímavou lokalitou pro výlety s rodinou. Nabízí mnoho kulturních a přírodních atrakcí a rozhodně stojí za návštěvu.

Pro více informací o výletových tipy v USA navštivte následující odkaz: https://www.tripadvisor.com/Attractions-g191-Activities-c47-United_States.html.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi v Brumově-Bylnici – okres Zlín: často kladené otázky

Co si vzít s sebou na výlet s dětmi do Brumova-Bylnice?

Na výlet s dětmi do Brumova-Bylnice je dobré si vzít pohodlné oblečení a obuv, které se hodí k aktivity, které plánujete dělat. Také nezapomeňte na kufřík první pomoci, sluneční brýle, opalovací krém a vodu na pití.

Jaké jsou nejlepší aktivity pro děti v Brumově-Bylnici?

Brumov-Bylnice je skvělé místo pro aktivity v přírodě – můžete se projít po svých, projet se na kole nebo navštívit blízké národní parky. Také je tu mnoho sportovních aktivit, jako jsou tenis, minigolf a bazén, které vám umožní strávit krásný den s dětmi.

Kde se nachází nejlepší hřiště pro děti v Brumově-Bylnici?

V Brumově-Bylnici je několik hřišť, ale nejlepší volbou pro děti je zřejmě Hřiště u ZUŠ, které má spoustu různých atrakcí a her, jako jsou skluzavky, pískoviště a houpačky.

Kde si mohu užít picknick s dětmi v Brumově-Bylnici?

Brumov-Bylnice nabízí mnoho krásných parků a lesů, které jsou skvělým místem pro piknik s dětmi. V blízkosti města najdete i mnoho přehrad a jezer, které poskytují ideální prostředí pro piknik, jako například přehrada Brumov-Bylnice.

dovolená

Kam na výlet s dětmi Brumov-Bylnice

Kam vyrazit na výlet s dětmi v oblasti Brumov-Bylnice? Tento region nabízí mnoho možností pro zábavu a vzdělání pro celou rodinu.

Zámek Brumov-Bylnice

Jednou z nejzajímavějších atrakcí tohoto regionu je nádherný zámek Brumov-Bylnice. Vítá návštěvníky krásným parkem s mnoha exotickými rostlinami. Uvnitř zámku může rodina navštívit bohatě zdobené pokoje a sály, poznat historii života na zámku nebo se podívat na výstavy a koncerty, které se zde pořádají. Více informací o zámku Brumov-Bylnice na Wikipedii.

Mořenínský prezidentský tábor

Pokud se rozhodnete vyrazit na výlet v létě, můžete navštívit nedaleký Mořenínský prezidentský tábor. Tábor je ideální pro rodiny, protože nabízí mnoho aktivit, jako je například horolezectví, lanový park, bazén, horkovzdušný balon a další. Více informací o tomto táboře zde: prezidentskycamping.cz.

Kino Brumov-Bylnice

Pokud byste chtěli strávit odpoledne v klidu a relaxaci, návštěva kina je ideální volbou. V Brumově-Bylnici se nachází moderní kino, které nabízí široký výběr filmů pro celou rodinu. Pokud byste si chtěli předem zjistit, které filmy jsou momentálně k vidění, můžete navštívit webové stránky kina kinobrumov.cz.

pro děti

Kam na výlet s dětmi Brumov-Bylnice – okres Zlín

  • Navštivte zámek Brumov s expozicí o životě na zámku v minulosti
  • Výlet na Mniší horu s krásným výhledem na okolí
  • Koupání a relaxace v aquaparku a wellness centru v hotelu Rýmařov
  • Návštěva arboreta v Bystřici pod Hostýnem s více než 850 druhy rostlin
  • Rodinný výlet do Zooparku Vyškov s možností naučit se o zvířatech a krmení zvířat
  • Procházka po naučné stezce Údolím Kameňáku s možností pozorovat mnoho druhů zvířat a rostlin
  • Výlet na zříceninu hradu Brumov-Bylnice s krásným výhledem do okolí

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekHra o trůny desková hra: Recenze a průvodce pro začátečníky
Další článekJaké jsou dlouhodobé důsledky nedonošenosti na zdraví dítěte?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno