Kam na výlet s dětmi Černošice – okres Praha-západ

Pokud hledáte vhodný výlet s vašimi dětmi v oblasti Černošic, okres Praha-západ nabízí mnoho možností, jak strávit společně příjemné chvíle plné zábavy, pohybu a poznávání nových věcí. Zde jsou některé z nejlepších míst, která byste měli zvážit při plánování rodinného výletu:

  • Lom Velká Amerika – bývalá lomová oblast, která nabízí malebné výhledy, zážitkové prohlídky a možnost sportovních aktivit jako například lezení na skalách.
  • Koupaliště Šeberák – malebné koupaliště obklopené přírodou, které nabízí řadu vodních atrakcí a aktivit pro děti, jako jsou skluzavky, brouzdaliště, hřiště na plážový volejbal a další.
  • Zámek Konopiště – malebný zámek s bohatou historií, který nabízí prohlídky zámeckých interiérů, krásné zahrady a park, dětské hřiště a místo pro pikniky.
  • Přírodovědné muzeum Toulcův dvůr – interaktivní muzeum, které se zaměřuje na přírodu a zvířata v českých zemích, a nabízí pro děti řadu zážitkových akcí a programů.
  • Kyšický mlýn – malebný mlýn s vodním kolem z 18. století, který nabízí prohlídky historických technologií, dětské aktivity a ochutnávky tradičních mlynářských výrobků.

Toto jsou jen některá z nejzajímavějších míst, které byste měli navštívit při plánování výletu s dětmi v Černošicích a okolí. Nenechte si ujít tuto příležitost strávit společně příjemný den v krásném prostředí s vašimi nejdražšími.

děti výlet
Kam na výlet s dětmi Černošice – okres Praha-západ


Černošice a okolí

Krásné městečko Černošice se nachází v okrese Praha-západ a nabízí mnoho možností jak si užít volného času s dětmi v přírodě.

Remešín

V obci Remešín, která se nachází nedaleko Černošic, se nachází lyžařský areál s několika sjezdovkami a snowparkem, který nabízí zábavu zejména pro starší děti a mladistvé.

Hostivice

V nedaleké obci Hostivice se nachází oblíbený zábavní park Mirakulum, který je ideální zejména pro menší děti. Park nabízí celou řadu atrakcí, jako například mini ZOO, vodní svět, lanové centrum, hřiště s pískem a mnoho dalšího.

Zadní Třebaň

V malé obci Zadní Třebaň se nachází prostorné dětské hřiště s mnoha atrakcemi pro děti všech věkových kategorií. Kromě toho je zde také krásný zámeček, který stojí za návštěvu.

Choteč

V Choteči se nachází obora s dětským hřištěm a lanovým parkem. V období od jara do podzimu je zde možnost vidět na vlastní oči divoká zvířata, jako například daně, srnky a muflony.

Úholičky

Pro milovníky adrenalinu je určitě zajímavou volbou návštěva paintballového areálu v Úholičkách, který nabízí mnoho zábavy a napětí.

Zdroj: https://doktorkralove.cz/kam-na-vylet-s-detmi-cernosice-okres-praha-zapad/


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi Černošice – okres Praha-západ

Jakými možnostmi disponuje Černošice?

V Černošicích a okolí najdete několik krásných parků s dostatkem zeleně, laviček a možností pro piknik. Další skvělou volbou jsou cyklostezky, které vedou nádhernou přírodou. Kromě toho, můžete navštívit minigolf, bowling, aquapark, lanové centrum, nebo si zahrát na hřišti.

Kam se vydat v blízkém okolí?

Pokud byste si chtěli udělat celodenní výlet, můžete navštívit hrad Karlštejn, zříceninu hradu Točník, nebo se vydat na procházku do krasových oblastí Kokořínska nebo Českého krasu.

Existují nějaké indoor aktivity pro děti?

Ano, v blízkosti Černošic najdete mnoho indoor aktivit pro děti, jakými jsou například trampolínové parky, laserové arény, muzeum hraček a mnoho dalších.

Je možné najít nějaké aktivity pro děti zdarma?

Ano, okolí Černošic nabízí mnoho aktivit pro děti zdarma, například procházkové stezky v přírodě, návštěva parku nebo hřiště a také muzeum Betlému v Karlštejně, kde si děti mohou prohlédnout vánoční betlém nebo si hrát s historickými hračkami.

dovolená

Kam na výlet s dětmi v Černošicích – okres Praha-západ

Tipy na výlety pro rodiny s dětmi v Černošicích

Pokud hledáte místo na výlet s dětmi v Černošicích v okrese Praha-západ, máte na výběr několik zajímavých míst. Užijte si spoustu zábavy se svými dětmi.

Jedno z místen, které rozhodně všechny děti potěší, je kamenné moře v Černošicích. Toto místo je obklopeno krásným lesem a nabízí skvělou možnost pro kratší procházku a hraní na místním hřišti.

Dalším tipem na výlet s dětmi může být návštěva ZOO pražského kraje v Chlebu. ZOO nabízí možnost shlédnout domácí i exotická zvířata a navštívit mnoho interaktivních expozic.

Pro velkou dávku zábavy se můžete vydat do nedalekého aquaparku Aquapalace Praha. Zajisté potěší veškeré věkové kategorie a nabízí nekonečnou řadu skvělých atrakcí a pocitů.

Černošice a okolí

Pokud se po výletu z Černošic cítíte stále plní energie, plánujete delší pobyt v této oblasti, rozhodně navštivte další atrakce. V nedávné době byla opravena naučná stezka Botič – Řeporyje, která je vhodná pro rodiny s dětmi. Dalšími zajímavými místy, které stojí za návštěvu v okolí Černošic a okresu Praha-západ jsou Křivoklátsko, Karlštejn a Koněpruské jeskyně.

Pokud se chystáte na výlet s dětmi do Černošic – okresu Praha-západ, určitě budete nadšeni z bohaté nabídky zábavy a aktivit pro celou rodinu.

Outbound link: Černošice na Wikipedii

pro děti

Kam na výlet s dětmi Černošice – okres Praha-západ

  • Navštivte obojživelníkovou stezku s naučnými panely
  • Projděte se po Vltavské náplavce s krásným výhledem na řeku
  • Zajděte do Godzilli parku s netradičními hracími prvky
  • Zavítejte do botanické zahrady se stromořadím, rybníčkem a zvířátky
  • Vydejte se na cyklistickou trasu kolem řeky Berounky

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno