Kam na výlet s dětmi Černošín – okres Tachov

Pokud hledáte místo, kam vyrazit na výlet s dětmi v Černošíně, okres Tachov nabízí mnoho možností. Zde jsou některé základní tipy, kde si s dětmi můžete užít nezapomenutelné chvíle:

  • Růžový vrch: Zde najdete velkolepý výhled na krajinu a pro děti je tu připravená naučná stezka.
  • Kalvárie: Představuje krásné poutní místo a na kopci najdete i opevněný hrad s rozhlednou.
  • Čižín: Tento rybník je ideálním místem pro rodinnou cyklovyjížďku, prozkoumávání přírody a koupání v letních měsících.
  • Jesenický lom: Pokud hledáte dobrodružství, můžete si zde zabruslit na ledě, projet se na horském kole, projít se po naučných stezkách nebo si zahrát golf.

Nechte se inspirovat a vyrazte s dětmi na výlet do Černošína, okres Tachov. Nejlepší zábava s rodinou se naskýtá v přírodě!

děti výlet

Kam na výlet s dětmi Černošín – okres Tachov

Přírodní koupání v Kamenném potoku

V letních měsících je Kamenný potok ideálním místem pro koupání s dětmi. K dispozici je zde nejen koupaliště, ale také možnost zapůjčení loděk a kánoí. Kromě plavání se zde dá také hrát tenis, beach volejbal nebo minigolf. V okolí je také mnoho cyklostezek a tras pro pěší turistiku.

Pro více informací k Kamennému potoku navštivte Visit USA.

Zámek Černošín

Historický zámek v Černošíně má dlouhou historii, kterou je možné prozkoumat na prohlídce. K dispozici je také expozice věnovaná životu na venkově a řemeslům. Okolí zámku je ideálním místem na procházku a piknik, kde se děti mohou proběhnout a hrát si na zelené louce.

Pro více informací k zámku Černošín navštivte Visit USA.

Naučná stezka Bažantník

Naučná stezka v Bažantníku nabízí krásné a náročné procházky, ze kterých se dětem i dospělým udělá hezký výlet. Stezka je dlouhá asi 5 kilometrů a vede lesní krajinou, kde je možné pozorovat zvěř, ptactvo a vzácné druhy rostlin.

Pro více informací k naučné stezce v Bažantníku navštivte Visit USA.

Kemp Krausovy Boudy

Kemp Krausovy Boudy nabízí ubytování v chatkách a stanech v krásné a klidné přírodě Českého lesa. K dispozici je také venkovní bazén, tenisový kurt, půjčovna kol a další sportovní vyžití.

Pro více informací k Kempu Krausovy Boudy navštivte Visit USA.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi – Černošín, okres Tachov

Zámek Černošín

Pokud máte rádi historická místa, určitě nevynechejte návštěvu zámku Černošín. Ten se nachází v obci Černošín a nabízí nejen krásné prohlídky pro dospělé, ale i programy pro děti.

Naučná stezka Černošínský okruh

Tato stezka je ideální pro rodiny s dětmi, které se chtějí projít krásnou přírodou. Stezka je dlouhá 9 km a vede okolo místních památek a zajímavostí.

Koupaliště Černošín

V horkém letním dni se určitě budete chtít osvěžit v koupališti. To se nachází poblíž obce Černošín a nabízí kromě bazénu také atrakce pro děti, jako je skluzavka a pískoviště.

Zřícenina hradu Gutštejn

Pro dobrodružnější rodiny s většími dětmi je tu zřícenina hradu Gutštejn, která se nachází poblíž obce Tachov. Zřícenina se nachází na kopci a je možné se na ni vydat pěšky. Děti si určitě užijí průzkum zříceniny a krásné výhledy z vrcholu kopce.

Jezdecký klub Černošín

Pokud máte rádi koně, určitě navštivte jezdecký klub v Černošíně. Nabízejí nejen jízdy na koních, ale i programy pro děti, jako jsou hodiny ježdění a výlety na koních.

dovolená

Kam na výlet s dětmi Černošín – okres Tachov

Den plný zábavy

Pokud hledáte ideální místo pro výlet s dětmi, doporučujeme navštívit Černošín v okrese Tachov. Připravte se na celodenní zábavu pro celou rodinu!

Ráno se vydejte na rodinnou procházku do okolí, můžete se vydat k rybníku Dubový poblíž Černošínského zámku, který nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

Po obědě se vydejte do nákupního centra Tachov, kde najdete širokou nabídku obchodů a zábavních aktivit pro děti.

Pokud hledáte více dobrodružství, určitě navštivte Zlatý potok, což je lesní lanový park. Akce je vhodná pro děti od 4 let, a poskytuje mnoho zábavy pro celou rodinu.

Večer se můžete vrátit do Černošína, kde si můžete odpočinout a zrelaxovat v jedné z místních restaurací.

Pokud se chcete dozvědět více o tomto krásném místě, navštivte prosím tuto stránku na Wikipedii o Černošíně.

pro děti

Kam na výlet s dětmi Černošín – okres Tachov

  • Navštivte zříceninu hradu Gutštejn
  • Projděte se po naučné stezce Toulava podél potoka Lučina
  • Užijte si zábavu na Venkovských hrách v nedalekém Oldřiši
  • Zkuste si golf na hřišti v Bíleně
  • Vydejte se po cyklistické trase Kolejka na kolech po kraji Černošína

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJak si naplánovat aktivní dovolenou s dětmi u moře – vodní sporty, kolo a další zábava.☀️
Další článekPsychologické výhody pro děti; které vyrůstají s psem: Více než jen společník
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno