Kam na výlet s dětmi Klobouky u Brna – okres Břeclav

Pokud hledáte tip na výlet s dětmi v okolí Klobouků u Brna v okrese Břeclav, máme pro vás pár skvělých nápadů.

Pokud jsou vaše děti fanoušci zvířat, určitě nevynechejte návštěvu ZOO Lešná, která se nachází vzdálená jen několik kilometrů. Zde se mohou děti potkat s exotickými zvířátky, jako jsou lvi, jaguáři nebo nosorožci.

Dalším tipem je rodinný park Lanové centrum. Toto centrum nabízí nejrůznější lanové aktivity pro děti i dospělé. Vyskoušejte si zde například lanovku, slanování, a další adrenalinové atrakce.

Pokud hledáte něco klidnějšího, doporučujeme navštívit Zámecký park a zámek Klobouky u Brna. Park je ideální pro piknik nebo pro procházku s dětmi a zámek samotný nabízí krásné prohlídky s historickými exponáty.

Takže pokud plánujete výlet s dětmi v okolí Klobouků u Brna v okrese Břeclav, nezapomeňte navštívit tyto zajímavá místa!

děti výlet
Kam na výlet s dětmi Klobouky u Brna – okres Břeclav

Nejlepší výlety s dětmi v Kloboukách u Brna

Zámek Klobouky

Zámek Klobouky je ideální výlet s dětmi. Děti se zde dozví spoustu zajímavých informací o životě na zámku v minulosti. Budou mít možnost vidět místnosti, kde žili významní šlechtici a uvidí krásnou zahradu.

Nový rybník Klobouky

Nový rybník Klobouky nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi. Je ideálním místem pro výlet plný sportovních aktivit jako je například vyjížďka na kánoi nebo paddleboardu. Rodiny s menšími dětmi si mohou vychutnat pěknou procházku okolo rybníka.

Studánka Lásky

Studánka Lásky se nachází v malebném prostředí v blízkosti Klobouk. Je to ideální místo pro romantickou procházku s dětmi. Krásná příroda a studánka dodají energii a povzbudí k aktivitám pro celou rodinu. Určitě si ji nemůžete nechat ujít!

Toto jsou tři nejlepší místa pro výlet s dětmi v Kloboukách u Brna. Rozhodně se sem podívejte a prožijte s rodinou nezapomenutelný den v přírodě.

Pokud vás zajímají výlety s dětmi v USA, můžete se podívat na tento skvělý článek z webové stránky parents.com, kde najdete spoustu inspirace.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi v Kloboukách u Brna – okres Břeclav?

Rozhledna Klobouky

Jedním z nejvyšších bodů v Kloboukách u Brna je rozhledna, která nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Pro děti je zde připravena naučná stezka a dřevěné hřiště.

Lovecký zámek Klobouky

V historickém loveckém zámku najdou děti mnoho zajímavostí. Vedle expozice lovu a myslivosti je zde i dětský koutek a krmení zvířátek na farmě.

Zoo Klaun

Zvířecí farma a zoo Klaun nabízí možnost procházky mezi zvířaty jako jsou prasátka, ovečky, alpaky a další dobytek. Děti zde mohou navíc absolvovat jízdu na poníkovi a vyrazit na výlet v kroťounech.

Adventure park Klobouky

Areál poskytuje novou zábavu s překážkovými dráhami a lanovými cestami. Pro děti jsou zde k dispozici i menší překážky a dětský koutek.

Cyklostezka Valtice-Klobouky

Pro rodiny s většími dětmi je určena cyklostezka vedoucí z Valtic do Klobouků u Brna. Stezka je dlouhá asi 40 km a nabízí neuvěřitelné pohledy na okolní krajinu.

TIP: Kam na výlet s dětmi poblíž Klobouků u Brna – okres Břeclav?

Pro další výlety s dětmi doporučujeme navštívit hrady Lednice a Valtice, zámek Mikulov, aquapark Aqualand Moravia či arboretum v Kostelci nad Černými lesy.

dovolená

Kam na výlet s dětmi Klobouky u Brna – okres Břeclav

Kraví hora

Jedním z nejkrásnějších míst, kam můžete vyrazit na výlet s dětmi v Kloboukách u Brna, je vrchol Kraví hory. Tento kopec je vysoký 306 metrů a nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Můžete sem vyrazit pěšky, na kole nebo autem. Na vrcholu se nachází rozhledna, která vám umožní podívat se na Břeclavskou nížinu či Pálavské vrchy.

Zámek Klobouky u Brna

Když máte chuť na kulturu, můžete navštívit zámek Klobouky u Brna. Tento barokní zámek byl postaven v 17. století a krásně se vyjímá v malebném prostředí. Uvnitř zámku můžete navštívit mnoho expozic, které vám přiblíží historii a kulturu této oblasti.

Pro více informací o okolí můžete navštívit Wikipedii o Kloboucích u Brna.

pro děti

Kam na výlet s dětmi Klobouky u Brna – okres Břeclav

  • Projektová zahrada Věroslava D vořáka
  • Kloboucká čokoládovna
  • Zřícenina hradu Bradlo
  • Mominková zahrada s interaktivními prvky
  • Aquapark Vyškov
  • Zámek Buchlovice s parkem
  • Brněnská přehrada s vodním parkem
  • Konečná – park s dětským hřištěm a venkovním bazénem
  • Zámek Lednice s parkem a zahradami

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJaký doplněk ke skladbě pro dítě – elektrické piano aneb zábavná cesta za hudbou.
Další článekCo je potřeba vědět před prvním koupáním novorozence?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno