Kam na výlet s dětmi: Strmilov – okres Jindřichův Hradec

Pokud hledáte místo, kam vyrazit s dětmi na výlet, určitě byste měli zvážit návštěvu Strmilova v okrese Jindřichův Hradec. Na této malebné a klidné vesničce najdete řadu aktivit pro celou rodinu.

Začněte třeba procházkou Strmilovským zámkem, který byl postaven v druhé polovině 16. století. Prohlédnout si můžete interiéry zámku, tradiční zahrady a rovněž se projít krásným parkem.

Pokud vaši děti mají rády zvířata, zajděte na Strmilovskou farmu. Na farmě najdete krávy, prasata, ovce, kozy a další zvířata. Navíc zde probíhají ukázky tradičního zpracování sýrů a mléčných výrobků.

Pokud hledáte něco akčnějšího, navštivte areál Strmilovské přehrady. Zde si můžete zapůjčit kánoe, šlapadla či paddleboardy a projít se po vodě. Areál je rovněž vybaven různými sportovními plochami na hraní volejbalu, nohejbalu a dalších sportů.

Tak neváhejte a vydejte se s dětmi na výlet do Strmilova v okrese Jindřichův Hradec. Určitě si užijete spoustu zábavy a relaxace v malebném prostředí.

děti výlet

Kam na výlet s dětmi Strmilov – okres Jindřichův Hradec

Kam na výlet s dětmi Strmilov – okres Jindřichův Hradec

Zámek Strmilov

Zámek Strmilov pochází z 18. století a je jednou z nejvýznamnějších barokních památek v České republice. Pro děti se zde konají různé akce a workshopy. V blízkosti zámku se nachází i velký park, kde si děti mohou hrát.

Další informace o zámcích v USA

Akvapark Jindřichův Hradec

Tento akvapark se nachází v nedalekém městě Jindřichův Hradec a nabízí mnoho zábavy pro děti. K dispozici jsou různé tobogány, bazény a další atrakce. Akvapark je ideální na letní dny.

Další informace o plážích v USA

ZOO Tábor

V nedalekém městě Tábor se nachází krásná ZOO, která má více než 300 druhů zvířat. Pro děti jsou zde k dispozici různé atrakce, jako např. lanová dráha či dětské hřiště. Vstupné do ZOO je velmi přijatelné.

Další informace o národních parcích v USA

Adventure Park Jičín

Pro děti zde najdeme mnoho atrakcí, jako např. lanové centrum, žonglování s ohněm a mnoho dalšího. Tento park je ideální jak pro malé, tak i pro větší děti.

Další informace o městech v USA

Hrad Landštejn

Tento hrad je ideální pro děti, kteří si rádi prohlížejí historické památky. K dispozici jsou zde různé prohlídky s průvodcem, kteří dětem vysvětlí historii hradu. Navíc zde znají i velké hřiště s různými atrakcemi.

Další informace o plážích v USA

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi Strmilov – okres Jindřichův Hradec

1) Jaké jsou oblíbené atrakce pro děti v Strmilově?

V Strmilově se nachází přírodní koupaliště, které je oblíbené zejména v letních měsících. Dále zde můžete navštívit dětské hřiště, kde se děti mohou vyřádit na různých skluzavkách a prolézačkách. V případě špatného počasí se děti mohou bavit v místní knihovně, kde jsou k dispozici různé hry a knihy pro děti.

2) Kde se můžeme podívat v blízkém okolí Strmilova?

V blízkém okolí Strmilova se nachází mnoho krásných míst. Například můžete navštívit zámek Hluboká nad Vltavou, který je asi 45 km vzdálený. Pokud máte neradi dlouhé cesty autem, můžete zajet do nedalekého města Jindřichův Hradec, kde se nachází krásná historická náměstí a zámek.

3) Jsou v okolí Strmilova cyklostezky vhodné pro rodiny s dětmi?

Ano, v okolí Strmilova se nachází mnoho cyklostezek, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Například můžete projet cyklostezku Nová Bystřice – Slavonice, která vás provede krásnou přírodou a historickými památkami. Doporučujeme však použít kvalitní cyklistickou výbavu a brát ohled na bezpečnost na silnici.

dovolená

Kam na výlet s dětmi Strmilov – okres Jindřichův Hradec

1. Zámek Strmilov

Jedním z nejzajímavějších míst k návštěvě s dětmi v oblasti Strmilova je zámek Strmilov. Spolu s krásným parkem nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi.

2. Hrad Landštejn

Hrad Landštejn, který se nachází v sousední oblasti okresu Jindřichův Hradec, je skvělým místem k navštívení s dětmi. Hrad nabízí prohlídky s průvodcem a možnost vstoupit do tajné podzemní chodby.

3. Dino park Vyšný – Telč

Méně než hodinu jízdy od Strmilova se nachází Dino park Vyšný ve městě Telč, který je ideálním místem k návštěvě s dětmi. Park nabízí obrovské sochy dinosaurů a mnoho dalších interaktivních aktivit.

Pro více informací o okrese Jindřichův Hradec, klikněte na následující odkaz k Wikipedii: Okres Jindřichův Hradec na Wikipedii.

pro děti

Kam na výlet s dětmi Strmilov – okres Jindřichův Hradec

  • Národní park Třeboňsko s množstvím cyklostezek a turistických tras
  • Koupaliště Strmilov s tobogány, trampolínami a pískovou pláží
  • Zámek Jindřichův Hradec s krásnou zámeckou zahradou a expozicemi historických objektů
  • Aqua park Jindřichův Hradec s bazény, skluzavkami, tobogány a saunou
  • Zlatá stezka Šumavou s naučnými stezkami a půjčovnami elektrokol
  • Jindřichohradecké muzeum s exponáty z dějin města a regionu
  • Rybářská oblast Jindřichův Hradec s výbornými možnostmi rybaření a grilování u vody

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJak si užít exotickou dovolenou s dětmi bez stresu a zbytečného shánění☀️
Další článekJaké jsou nejnovější trendy v oblasti dětských vtipných triček?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno