Kam na výlet s dětmi Zásmuky – okres Kolín

Zásmuky jsou krásné městečko v okrese Kolín, ideální pro výlety s rodinou. Zde jsou některé nápady na to, co si můžete s dětmi vychutnat:

 • Zásmucký zámek – místní zámek, který byl postaven na konci 16. století, nabízí krásné prohlídky s krásnými zahradami.
 • Cyklistické stezky – Zásmuky jsou obklopeny krásnou přírodou a nabízí mnoho cyklistických tras.
 • Aquapark Atlantis – pouhých 20 minut jízdy autem se nachází jeden z největších aquaparků v České republice. Nabízí tobogány, bazény a další atrakce.
 • Rybníky – Zásmuky jsou obklopeny mnoha rybníky, kde si můžete užít rodinný piknik nebo si pronajmout loďku.
 • Barevný svět – nachází se pouhých 10 minut jízdy autem v Kouřimi. Je to zábavní park se stovkami různých atrakcí a her pro rodiny s dětmi.

Navštivte Zásmuky a objevte krásy tohoto kouzelného města s rodinou.

děti výlet

Kam na výlet s dětmi Zásmuky – okres Kolín

Kam na výlet s dětmi Zásmuky – okres Kolín

Zámek Zásmuky

Zámek Zásmuky je skvělým místem pro výlet s dětmi. Nabízí expozici o historii hradu a zámku, která je vhodná pro děti i dospělé. V letním období se tu také konají různé akce jako například rytířské turnaje.

Akvapark Šárka

Pokud hledáte místo, kde se děti mohou v letních měsících vyřádit, je akvapark Šárka na sídlišti Lehovec skvělou volbou. Nabízí bazény, skluzavky a další atrakce pro celou rodinu.

Zoo Dvůr Králové

I když se jedná o trochu vzdálenější cíl, stojí to určitě za to. Zoo Dvůr Králové je jednou z nejznámějších zoo v ČR a nabízí nejen prohlídku zvířat, ale i různé akce pro děti a celou rodinu.

Rekreační středisko Sázava

Rekreační středisko Sázava nabízí mnoho možností pro výlet s dětmi. Můžete si zde zapůjčit kánoe nebo využít jiné sportovní vyžití. Pro děti jsou zde k dispozici hřiště, trampolíny a další atrakce.

Adventure golf

Adventure golf je moderní a interaktivní verze klasického minigolfu. Nachází se v nedalekém městě Kutná Hora a je skvělou volbou pro výlet s dětmi. Kromě golfového hřiště si zde mohou děti zahrát i jiné hry.

Link na článek o nejlepších vodních rodech v USA: 10 Best Water Parks in the U.S.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kam na výlet s dětmi Zásmuky – okres Kolín

Jaké jsou možnosti výletů s dětmi v Zásmukách?

V Zásmukách najdete několik možností, jak si užít výlet s dětmi. Můžete si prohlédnout Historické muzeum Zásmuky, které nabízí expozice věnované historii zásmuckého regionu. Na procházku se můžete vydat k nádhernému zámečku v Zásmuckém parku, kde si mohou děti hrát na hřišti, obdivovat zvířata v mini zoo nebo se projet na koních v jízdárně.

Kde se dá v Zásmukách stravovat s dětmi?

V Zásmukách najdete několik restaurací a hospůdek, kde se můžete s dětmi najíst. Doporučujeme navštívit Stará pošta nebo Restauraci U Medvěda, kde najdete českou kuchyni v tradičním prostředí.

Jaké další atrakce lze v okolí Zásmuk najít?

V okolí Zásmuk najdete řadu dalších míst, která se hodí na výlet s dětmi. Doporučujeme navštívit zábavní park Mirakulum v Milovicích, kde najdete mnoho atrakcí pro děti všech věkových kategorií. Také stojí za návštěvu zřícenina hradu Kokořín nebo zámek Konopiště, který je vzdálený asi 45 minut jízdy autem.

dovolená

Kam na výlet s dětmi Zásmuky – okres Kolín

Pokud hledáte místo, kam si zajít na výlet s dětmi v okolí Zásmuků, máme pro vás několik tipů.

Krajina zahrady Zásmuky

Tento park nabízí krásné procházky a četné atrakce pro děti, jako například lanový park, trampolíny a dětské hřiště. V letních měsících zde také najdete celou řadu vodních atrakcí, včetně bazénu a skluzavky.

Zámek Zásmuky

Tento historický zámek nabízí nejen prohlídky, ale také různé akce a programy pro děti, jako například divadelní představení. Navíc se zde nachází také krásná zámecká zahrada, kde si mohou děti užít piknik a hry na trávníku.

Pokud chcete více informací o okolí Zásmuků, doporučujeme navštívit Wikipedii.

pro děti

Kam na výlet s dětmi Zásmuky – okres Kolín

 • Navštivte Zásmucký hrad a zahrady
 • Projděte se po naučné stezce Travinicko-Zásmucký park
 • Užijte si rodinnou cyklistickou vyjížďku po cyklostezce Okolo Kouřimi
 • Nakrmte zvířátka na farmě Dvorce u Sadského
 • Navštivte expozici veteránů na Záboře
 • Vydejte se na výlet do Chrudimi a navštivte tamní muzeum loutek a Betlémskou kapli

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekNelze bez sexu, aneb mýty o vztahu bez fyzického kontaktu.
Další článekJak pomocí dřevěného bubínku podpořit hudební nadání vašeho dítěte?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno