Kam na výlet s dětmi Ždánice – okres Hodonín

Pokud hledáte skvělé místo pro rodinný výlet, nemusíte hledat dál než Ždánice v okrese Hodonín. Tento malebný kraj nabízí několik aktivit, které potěší děti i dospělé.

Procházka Údolím řeky Kyjovky

Výlet do přírody je vždy skvělý nápad pro rodiny s dětmi. V Ždánicích můžete vyrazit na procházku Údolím řeky Kyjovky. Cesta je snadná a přístupná pro děti všech věkových kategorií. Po cestě můžete pozorovat zvířata a rostliny a užít si krásný rodinný den v přírodě.

Vodní hřiště Kyjovka

Vodní hřiště Kyjovka je skvělé místo pro děti, které rády plavou a baví se ve vodě. Hřiště nabízí velký bazén s atrakcemi, skluzavkami, vodopádem a dalšími prvky pro aktivní den. K dispozici jsou také hřiště na volejbal a plážový fotbal pro ty, kteří preferují suchou zábavu.

Návštěva ZOO Hodonín

Pokud hledáte mimořádný zážitek pro děti, není nic lepšího než návštěva ZOO. Nachází se v nedalekém Hodoníně a nabízí bohatou sbírku zvířat z celého světa. Vaše děti si určitě oblíbí slony, medvědy, koně a další zvířata. Pro ty, kteří mají chuť na více, je k dispozici i lanový park a další atrakce.

Ždánice jsou ideálním místem pro rodinný výlet plný zábavy a dobrodružství. Vybavte se chutí na dobrodružství a užijte si nezapomenutelný zážitek s celou rodinou!

děti výletKam na výlet s dětmi Ždánice – okres Hodonín

Jaké jsou výletní možnosti pro děti v okolí Ždánic?

Zámek Ždánice

Jednou z hlavních atrakcí obce Ždánice je zámek, který se nachází v těsné blízkosti kostela sv. Václava. Prohlídka zámku je vhodná i pro rodiny s dětmi, při které se dozvíte o historii panství a můžete navštívit nádherné okolí zámku.

Autokemp Ždánice

Pokud se chcete ubytovat v okolí Ždánic, můžete zvolit Autokemp, který je vhodný pro rodiny s dětmi. V kempu jsou k dispozici různé sportovní a volnočasové aktivity, jako jsou koupání, volejbal a basketbal.

Národní přírodní rezervace Ždánický les

Pro milovníky přírody je ideální výletní cíl Národní přírodní rezervace Ždánický les, která se nachází v těsné blízkosti obce. Rezervace nabízí mnoho možností k procházkám a cyklovýletům.

Zámek Bučovice

O něco dále od Ždánic se nachází zámek Bučovice, který je velmi oblíbeným výletním cílem. Prohlídka zámku a zámeckého parku určitě stojí za to.

Více tipů na výlety s dětmi najdete na stránkách Parents.com


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQs pro výlet s dětmi do Ždánic, okres Hodonín

Jaké aktivity jsou doporučené pro děti v Ždánicích?

V Ždánicích si mohou děti užít procházku po naučné stezce s naučnými tabulemi a herami, navštívit zvířata v místním zvířetníku, projet se na koních nebo vyzkoušet si adrenalinový park.

Kde se mohou děti najíst?

V Ždánicích se nachází několik možností, kde se děti mohou najíst. Například v místní restauraci nebo v občerstvení u zvířetníku.

Je nutné zakoupit vstupenky na návštěvu zvířetníku?

Ano, pro návštěvu zvířetníku je potřeba zakoupit vstupenky. Ceny jsou závislé na věku dítěte a počtu lidí.

Kde parkovat v Ždánicích?

V Ždánicích jsou k dispozici několik parkovišť. Nejlepší volbou je parkoviště před zvířetníkem, které je zdarma.

dovolená

Kam na výlet s dětmi Ždánice – okres Hodonín

Tipy na výlet s dětmi

Pokud hledáte skvělé místo na výlet s dětmi, Ždánice jsou skvělou volbou. Nacházejí se v okresu Hodonín a nabízejí mnoho zábavy a dobrodružství pro celou rodinu.

Co navštívit v Ždánicích

Jedním z nejlepších míst k návštěvě v Ždánicích je zřícenina hradu Ždánice. Toto místo poskytuje úžasný pohled do historie a zároveň nabízí možnost prozkoumat staré zdi a tajemná kamenná schodiště. Děti si také budou moci zahrát na malém hřišti v okolí zříceniny.

Dalším zajímavým místem je vinotéka, kde můžete ochutnat místní vína a návštěvníci mohou získat zajímavé informace o vinařské tradici této oblasti. Pokud hledáte více adrenalinu, přijděte na Vyhlídkovou nebo Zámeckou zříceninu – tam získáte neuvěřitelný výhled na okolní krajiny.

Návštěva Židlochovic

Pokud chcete prozkoumat okolní oblast Ždánic, můžete navštívit také město Židlochovice, které se nachází jen několik kilometrů od Ždánice. V Židlochovicích najdete krásný zámek a park, kde můžete strávit příjemné odpoledne s dětmi.

Pokud máte rádi aktivní dovolenou, můžete vyzkoušet cykloturistiku po cyklostezce Greenway Moravia. Tato stezka vede kolem vinic a skrze krásné krajinu a nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu.

Pro více informací o Ždánicích a okolí, navštivte prosím stránku Ždánice na Wikipedia.

pro děti

Kam na výlet s dětmi Ždánice – okres Hodonín

  • Vinné sklepy Ždánice s možností ochutnávek vína
  • Koupání na přehradě Ždánice
  • Přírodní koupaliště u rybníka Petrák
  • Bike park Ždánice pro cyklisty všech věkových kategorií
  • Keltovské hradiště Zámeček s interaktivními expozicemi
  • Městečko Mikulčice s archeologickým parkem a dynastií Přemyslovců

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekTipy na trénink štěněte při výchově
Další článekVýhody a nevýhody vztahu na dálku
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno