DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kde najít rodinné ubytování u moře v Chorvatsku?

Chorvatsko je v posledních letech velmi oblíbené turistické místo, které si získává srdce lidí svými krásnými plážemi a čistým mořem. Pokud plánujete navštívit tuto zemi s rodinou, určitě se budete potřebovat ubytovat. Jednou z nejoblíbenějších možností ubytování jsou rodinné apartmány a domky u moře.

Pokud hledáte kde najít rodinné ubytování u moře v Chorvatsku, doporučujeme využít některé z internetových portálů specializovaných na ubytování. Mezi největší a nejpopulárnější patří např. Airbnb, Booking.com nebo Expedia. Tyto portály nabízejí mnoho možností ubytování a umožňují snadnou rezervaci přímo online.

Další možností jak najít rodinné ubytování u moře v Chorvatsku, je využít webových stránek specializovaných pouze na ubytování v Chorvatsku. Mezi nejznámější patří např. Adriatic.hr nebo Hvar.cz. Tyto stránky nabízejí širokou nabídku ubytování v Chorvatsku a umožňují jednoduché porovnání a rezervaci.

děti

Kde najít rodinné ubytování u moře v Chorvatsku?

Proč navštívit Chorvatsko?

Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších evropských destinací pro dovolenou u moře. Toto krásné středomořské pobřeží nabízí návštěvníkům krystalově čistou vodu, slunečné počasí a mnoho historických památek a kulturálních památek. Díky své neporušené přírodě a starobylým městům je Chorvatsko ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Jak najít rodinné ubytování v Chorvatsku?

Pokud plánujete dovolenou v Chorvatsku se svou rodinou a hledáte vhodné ubytování u moře, existuje mnoho možností. Hlavními typy ubytování jsou hotely, apartmány, luxusní vily a kempy. V závislosti na vaší preferenci a potřebách můžete najít vhodné ubytování v každé cenové kategorii.

Pokud hledáte rodinné ubytování v Chorvatsku, můžete začít svůj výběr online. Existuje mnoho stránek a portálů, které se specializují na ubytování v Chorvatsku. Zde jsou některé z největších a nejpopulárnějších portálů pro vyhledávání ubytování v Chorvatsku:

Z těchto stránek si můžete několik ubytování vybrat a následně je porovnat podle ceny, umístění a vybavení. Důležité je dívat se nejen na samotné ubytování, ale také na jeho okolí a vzdálenost od pláže a centra města.

Jaká jsou nejlepší místa pro rodinnou dovolenou v Chorvatsku?

Chorvatsko má mnoho krásných pláží a oblastí, které jsou ideální pro rodinnou dovolenou. Některé z nejlepších míst pro rodinnou dovolenou v Chorvatsku jsou:

Tyto oblasti nabízejí krásné pláže, čistou vodu a mnoho aktivit pro celou rodinu. Kromě pláží můžete také navštívit historická města, muzea a další kulturní památky.

Závěr

Chorvatsko je dokonalým místem pro rodinnou dovolenou u moře. Díky velkému výběru ubytování a krásnému středomořskému pobřeží je Chorvatsko skvělou volbou pro každého návštěvníka. S online portály pro vyhledávání ubytování a návštěvou nejlepších míst pro rodinnou dovolenou můžete najít perfektní destinaci pro celou vaši rodinu.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kde najít rodinné ubytování u moře v Chorvatsku?

Jaké jsou nejlepší destinace pro rodinné ubytování u moře v Chorvatsku?

Existuje mnoho krásných destinací v Chorvatsku, které nabízejí rodinné ubytování u moře. Mezi nejpopulárnější patří například:

 • Dubrovník
 • Zadar
 • Rovinj
 • Omiš
 • Trogir

Kde hledat a rezervovat rodinné ubytování u moře v Chorvatsku?

Pro hledání a rezervaci rodinného ubytování u moře v Chorvatsku lze využít různé online portály a webové stránky specializované na ubytování. Mezi nejpopulárnější patří:

 • Booking.com
 • Trivago.cz
 • Expedia.cz
 • Hotels.com
 • Airbnb.com

Dobrým způsobem je také hledání ubytování přímo na stránkách místních cestovních kanceláří a hotelů.

dovolená

Kam s dětmi k moři – vybrané tipy

Baltské moře

Baltické pobřeží láká rodiče s dětmi každým rokem svými písečnými plážemi, skalnatými útesy a čistým mořským vzduchem. Nejvíce oblíbené jsou pláže v Německu a Polsku, jako například Sellin na Rujáně nebo Swinoujscie na ostrově Usedom. Pro děti je zde připraveno mnoho aktivit a zábavy, například vodní parky nebo mořská akvária.

Jaderské moře

Jaderské pobřeží nabízí nejen krásné pláže, ale také mnoho historických památek a kulturních akcí pro celou rodinu. Doporučujeme například pobyt v Chorvatsku, které je proslulé svými úchvatnými přírodními krásami i vodními sporty jako vodní lyžování, kitesurfing a windsurfing. Pro malé děti jsou zde vhodné pláže s pozvolným vstupem do moře a mnoho dětských klubů a animací.

Středozemní moře

Středozemní pobřeží nabízí krásné pláže, ale také spoustu historických památek a uměleckých děl. Doporučujeme cestu do Řecka, kde můžete zavítat do Athén, navštívit Akropoli nebo projít se po Olympii. Pro děti jsou zde k dispozici dětské kluby, sportovní aktivity na vodě i na souši a mnoho zábavy na plážích.

Pokud hledáte dovolenou s dětmi, výběr možností je velmi široký. Vyberte si pobřeží, které vám nejvíce sedí a užijte si společně nezapomenutelnou dovolenou u moře!

Pro více informací o mořích a oceánech navštivte Wikipedie.

pro děti

Kde najít rodinné ubytování u moře v Chorvatsku?

 • Zkuste se podívat na webové stránky specializovaných cestovních kanceláří, které nabízejí ubytování v Chorvatsku.
 • Udělejte si průzkum na internetu a prohlédněte si nabídky apartmánů a penzionů v blízkosti pláže.
 • Oslovte přátele nebo známé, kteří již navštívili Chorvatsko a mohou vám doporučit ubytování.
 • Využijte sociální sítě, kde se nachází mnoho skupin a fór, kde lidé nabízejí rodinné ubytování.
 • Nakonec zvažte možnost přímého kontaktu s majiteli ubytování, kteří často nabízejí lepší ceny než cestovní kanceláře.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekPlyšová úcta: Význam plyšových hraček v různých kulturách
Další článekjak děti přicházejí na svět pdf
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno